Zziębnięty gołąb szukał ciepła u małego pieska wyglądającego przez okno

Zziębnięty gołąb szukał ciepła u małego pieska wyglądającego przez okno

Psy są najbardziej empatycznymi zwierzętami w istnieniu. Są zdolne do okazywania czułości w wyjątkowych momentach i w niewyobrażalny sposób. Tak właśnie było, gdy pewien ptak postanowił szukać schronienia w łapach swojego nowego, futrzanego przyjaciela.

Najwyraźniej ten mały piesek zobaczył ptaka przez okno. Ptak, próbując utrzymać się przy życiu, został objęty przez futrzane łapy. W pewnym momencie właściciel psa zainterweniował, aby uspokoić malucha.

yunona_2020

Pies w żadnym momencie nie wykazywał negatywnego stosunku do gołębia. Na zdjęciach widać odpoczywającego na nogach gołębia, ze spokojną miną. Należy zauważyć, że ratownik opierał swoje tylne nogi na ziemi, a przyjaciel gołębia spoczywał na przednich nogach.

yunona_2020

Viktoriya Belostotskaya to imię kobiety, która mieszka z psem wybawcą o imieniu Yunona. Aby udokumentować wydarzenie, dumna właścicielka postanowiła zrobić zdjęcia z wyjątkowej chwili. Wszystko to wydarzyło się w największym kraju na kontynencie azjatyckim, w krótkim czasie przechodząc wirusowo i będąc udostępnionym przez tysiące poruszonych użytkowników.

yunona_2020

Kiedy Viktoriya zobaczyła, że Yunona jest spokojna i nie wykazuje zamiaru wpłynięcia na gołębiapoczuła potrzebę nagrania filmu, aby inni ludzie mogli zobaczyć potulny charakter jej pupila.

yunona_2020

Stopy gołębia były brudne i dotknięte, z powodu których Viktoriya de postanowił jej pomóc, umył ją i postawił przy oknie, aby była wolna. Ta jednak odmówiła, najwidoczniej dała się ponieść ciepłu, które przyniósł jej kocur.

yunona_2020

“Po co odlatywać z miejsca, w którym czujesz się szczęśliwy?”, tak zatytułowała wideo kobieta dumna ze swojego pupila. Spokój, jaki pies przekazywał ptakowi, był niezaprzeczalny. Zupełnie jakby odpoczywał w znajomym miejscu.

Ci, którzy usłyszeli tę wiadomość, byli zmuszeni wyrazić swój podziw dla tego małego psa o szlachetnych uczuciach. Za sposób, w jaki została potraktowana, należą się jej wszelkie brawa. Nie co dzień widzi się gołębia odpoczywającego na futrzanych łapach psiaka. Po długim odpoczynku odleciała do innych celów, choć Yunona zawsze będzie na nią czekać.