Związane koty żyły pod werandą całe życie, aż pewien dom zmienił ich spojrzenie na świat 😻🐱🏠

Połączone koty przez całe życie mieszkały pod werandą. Potem dom zmienił ich sposób postrzegania świata.

tortie torbie cats


Ivy i ScarlettElaine Sylvester

Przez wiele lat Ivy (tortie) i Scarlett (torbie) przeżywały większość swoich dni w cieniu ganku i dzieliły ciasną przestrzeń z dwoma innymi bezpańskimi kotami. Kiedy właściciel domu zmarł, jeden z członków rodziny odkrył je pod domem.

Zaoferowała kochający dom jednemu z nich, a Nashville Cat Rescue wzięło pozostałe trzy pod swoje skrzydła. “Scarlett i Ivy szukały pocieszenia u siebie nawzajem. Elaine Sylvester podzieliła się tym z Love Meow.

Ivy i Scarlett miały siedem i sześć lat i prawdopodobnie nigdy nie były w domu. “Podejrzewam, że są matką i córką.”

.
bonded cats hiding


Elaine Sylvester

Życie na ulicy odcisnęło na nich swoje piętno, zwłaszcza na Ivy. Straciła część ucha, prawdopodobnie z powodu odmrożenia, miała dwa złamane zęby (które zostały później usunięte) i była FIV+.

Ostrożni wobec nowego otoczenia, schronili się w namiotowym legowisku. Scarlett ukryła twarz w cieniu i oparła się o Ivy, szukając pocieszenia.

bonded cats hiding


Elaine Sylvester

Elaine zaczęła nawiązywać kontakty towarzyskie z parą, siedząc cicho i powoli mrugając do nich. Pewnego wieczoru Ivy odpowiedziała mrugnięciem.

Zaoferowała smakołyki jako gest dobrej woli, mając nadzieję na zdobycie ich zaufania. Po miesiącu codziennych sesji siedzących, obie dziewczynki zebrały się na odwagę, by zjeść przed swoją przybraną mamą.

cat seeking affection


ScarlettElaine Sylvester

“Scarlett była pierwszą, która na mnie zareagowała. Pewnego dnia usłyszałam mruczenie dochodzące z legowiska w namiocie. To była Scarlett. Zwabiłam ją do siebie smakołykami i zabawkami.”

Ivy, ta bardziej ostrożna, obserwowała każdą interakcję między Elaine i Scarlett, powoli opuszczając gardę. “W końcu wyłoniła się z namiotu, by spróbować moich smakołyków.”

.
tortie cat pets


IvyElaine Sylvester

Początkowały wchodzenie na kolana Elaine i przyjmowanie pieszczot podczas ucztowania na smakołykach. Gdy przyzwyczaiły się do bycia głaskanymi, szukały delikatnego dotyku i nie kuliły się już w swojej jaskini.

Ivy potrzebowała 7,5 miesiąca, aby odkryć swoje mruczenie i prawie 11 miesięcy, aby znaleźć odwagę, by wyjrzeć przez okno. “Zaszła tak daleko. Każde mruczenie jest darem.”

.
bonded cats


Łączy ich nierozerwalna więźElaine Sylvester

“Scarlett jest ciekawska i podchodzi, by sprawdzić, co robisz, gdy czule ociera się o twoje nogi. Zawsze jest gotowa na drapanie po brodzie. Kiedy podrapiesz ją tuż pod uchem, mruczy bez przerwy i robi ciasteczka.

“Ivy to niezależna mała dama, która uwielbia siedzieć na swoim kocim drzewie i obserwować przyrodę przez większość dnia. Kiedy ją pogłaszczesz, będziesz się zastanawiać, czy jest najbardziej miękkim kotem na świecie.”

.
sweet cats tortie


Elaine Sylvester

Mają wyjątkową więź, codziennie wymieniają się uderzeniami głowy i pocieszają się nawzajem.

“Scarlett poszła na czyszczenie zębów. Ivy podeszła do niej, gdy wróciła do domu od weterynarza. To było oczywiste, że Ivy tęskniła za Scarlett. To samo stało się w odwrotnej sytuacji, gdy Ivy poszła do weterynarza i nie było jej przez kilka godzin.”

.
cats head bumping


Pocieszają się nawzajemElaine Sylvester

Podczas gdy Ivy znajduje zadowolenie w patrzeniu przez okno, Scarlett zakopuje się pod kołdrą obok, ćwicząc swoją niewidzialność. Od dwóch lat przebywają w rodzinie zastępczej i są gotowe do rozpoczęcia nowej podróży z rodziną na zawsze.

.
tortie cat window watching


Ivy cieszy się codzienną kocią rozrywkąElaine Sylvester

“One kochają spokojny dom. Potrzeba czasu, aby zdobyć ich zaufanie, ale kiedy już to zrobisz, będą cię kochać na zawsze, przychodząc do twoich zwierząt i ocierając się o ciebie.”

.
cats best friends


Elaine Sylvester

“Małe ciche chwile w życiu stają się o wiele bardziej wyjątkowe, gdy pochylają się, pocierając głowę i mrucząc, aby powiedzieć ci, że cię kochają.”

tortie torbie cats


Elaine Sylvester

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o Ivy, Scarlett i podopiecznych Elaine na Instagramie oraz Nashville Cat Rescue na Instagramie.

Powiązana historia: Kotka weszła do domu po tym, jak kręciła się po domu, nikt nie wiedział, że była wtedy w ciąży