Zrzędliwy mężczyzna pyta właściciela domu “Czy podejdziesz do drzwi”, a następnie pokazuje portfel żony, aby mężczyzna mógł go zobaczyć

Zrzędliwy mężczyzna pyta właściciela domu “Czy podejdziesz do drzwi”, a następnie pokazuje portfel żony, aby mężczyzna mógł go zobaczyć

To błąd, który każdy z nas popełnił przynajmniej raz w życiu – odjechanie z czymś na dachu samochodu. Melanie Cook niefortunnie doświadczyła jednego z najgorszych scenariuszy, przypadkowo zostawiając portfel na dachu samochodu przed powrotem do domu w niedzielne popołudnie.

Portfel spadł w nieznanym miejscu, a Melanie pogodziła się z myślą, że już nigdy go nie zobaczy – ale zadziwiająco, jeden dobry Samarytanin zauważył go i zrobił wszystko, co w jego mocy, aby upewnić się, że został jej bezpiecznie zwrócony.

YouTube

Źródło:
YouTube

Melanie zbliżyła się do swojego domu w Mocksville, kiedy zdała sobie sprawę ze swojego błędu i wróciła ze swoim partnerem, aby odtworzyć ich kroki.

“Zaczęliśmy wracać do Clemmons i zadzwoniliśmy do ostatniego miejsca, w którym go widziałam. Oni też nie mogli go znaleźć” – powiedziała Melanie WFMY News. “Mój mąż wszedł do Internetu i zaczęliśmy anulować karty, które mogły spowodować największe szkody. Myślę, że moje prawo jazdy, rzeczy z pracy, wszystko było w moim portfelu”

YouTube

Źródło:
YouTube

Melanie i jej partner szukali wysoko i nisko, ale zaczynali tracić nadzieję. Właśnie wtedy ich dzwonek do drzwi Ring powiadomił ją z telefonu, ostrzegając ich, że pod drzwiami jest mężczyzna. Kiedy odpowiedzieli przez aplikację, zapytał, czy mogą podejść do drzwi.

“Mój mąż wyjaśnia, że rozmawiamy z nim przez dzwonek do drzwi i że nie ma nas w domu” – powiedziała Melanie. “Mężczyzna przy drzwiach trzyma portfel i mówi: ‘znaleźliśmy portfel twojej żony'”

YouTube

Źródło:
YouTube

Mężczyzna wyjaśnił, że zauważył portfel na autostradzie międzystanowej I-40 i zatrzymali się, aby go odebrać. Znaleźli adres Melanie i pojechali prosto do jej domu, aby jej go oddać.

Myśl o kradzieży portfela i ucieczce z pieniędzmi Melanie nigdy nie przeszła im przez głowę.

Mężczyzna wydawał się mieć pewne trudności z mówieniem, więc jego żona pomogła przekazać informacje Melanie i jej partnerowi.

“Znaleźliśmy portfel leżący na drodze, więc mój mąż wrócił po niego” – wspomina. “Wygląda na to, że ktoś go przejechał i złamał zamek błyskawiczny, ale nic z niego nie wyjęliśmy”

YouTube

Źródło:
YouTube

Melanie była poruszona aktem dobroci pary i podziękowała im za szczerość. Poprosiła ich, aby włożyli jej portfel na przednie siedzenie jej samochodu, aby nie musieli czekać, aż wróci do domu.

Później tego samego dnia ona i jej mąż wzięli udział w mediach społecznościowych z nagraniem wideo z ich dzwonka do drzwi Ring, aby spróbować dowiedzieć się, kim byli – i nie minęło wiele czasu, zanim jej post stał się wirusowy.

“Myślałam, że to uosobienie uczciwości – danie mi znać, że niczego nie dotykali” – powiedziała Melanie. “Myślę, że ludzie rozpowszechniają ten post, ponieważ to po prostu dobra wiadomość. Dobrze jest wiedzieć, że są dobrzy ludzie, którzy robią dobre rzeczy”

YouTube

Źródło:
YouTube

“Mój umysł obracał się wokół wszystkiego, co mogło się wydarzyć i jak wiele szkód ktoś mógł ci osobiście wyrządzić” – dodała. “Więc to było po prostu błogosławieństwo, a oni byli tak szczerzy i tak dobrzy, że to zrobili”

Jesteśmy bardzo wdzięczni, że na świecie są tacy troskliwi ludzie jak ta para. Obejrzyj słodkie wideo z momentu, gdy zadzwonili do drzwi poniżej.

Proszę podziel sie tym z przyjaciółmi i rodziną.