Żona dzwoni do męża w sprawie “mężczyzny w drzwiach”, który obserwuje jego i niepełnosprawną na wózku inwalidzkim córkę

Żona dzwoni do męża w sprawie “mężczyzny w drzwiach”, który obserwuje jego i niepełnosprawną na wózku inwalidzkim córkę

W naszym życiu są małe rzeczy, które robimy, a których wielu ludzi nie potrafi. To nie jest coś, co naprawdę have być świadomi, zwłaszcza jeśli nie ma to wpływu na nasze codzienne życie. Mimo to małe rzeczy, takie jak dostępność i łatwość dostępu, są przywilejami, których często nie bierzemy pod uwagę. Dla pewnej dziewczyny z Karoliny Północnej nawet dostanie się do własnego domu wymagało pomocy. Na szczęście ktoś postanowił pomóc w tym sezonie świątecznym.

Pexels

Źródło:
Pexels

Pewna nastolatka w High Point w Północnej Karolinie otrzymała ostatnio prezent od niezwykle życzliwego samarytanina, który przypadkiem przejeżdżał obok.

YouTube

Źródło:
YouTube

“Potem, w zasadzie kiedy wysiada z autobusu, ma małą zmarszczkę na twarzy, jak tu idziemy, cofnij się, o wejściu na te schody” – powiedział Anthony Belton, ojciec dziewczynki.

Anthony Belton ma rutynę ze swoją córką, Almay. Kiedy wraca do domu ze szkoły, spotyka ją na zewnątrz, aby mógł pomóc jej wejść do domu. Almay porusza się na wózku inwalidzkim i schody prowadzące do domu są dla niej niedostępne.

YouTube

Źródło:
YouTube

To duża niedogodność, a dziewczyna nie lubi, gdy trzeba jej pomagać!

YouTube

Źródło:
YouTube

“Cóż, to było w pewnym sensie trudne głównie na nią, bo w zasadzie ona idzie w górę iw dół po schodach, więc w zasadzie stale obija się i zrzuca w dół po schodach, i widzisz, jak skacze i skacze. Następnie w tym samym czasie jest to trudne dla mnie, zajmując się moimi plecami i jestem coraz starszy, a nie młodszy”, powiedział Anthony Belton.

Jak każda nastolatka, chce być niezależna. Ze schodami na froncie jej domu, to po prostu nie jest takie łatwe. Przynajmniej nie było, dopóki zupełnie obcy człowiek nie zobaczył pewnego dnia Almay wysiadającej z autobusu i nie postanowił pomóc.

Pewnego dnia do drzwi zapukał mężczyzna.

YouTube

Źródło:
YouTube

Mężczyzna w drzwiach przedstawił się jako Joe Hill. Hill zaparkował swoją masywną ciężarówkę z przodu i przyszedł porozmawiać z rodziną, chociaż nie mieli pojęcia, kim był. Hill jest właścicielem firmy Premier Waterproofing i był w okolicy wykonując jakąś pracę, kiedy zauważył sytuację na przystanku autobusowym.

Kiedy zobaczył codzienną sytuację, wiedział, że może pomóc.

YouTube

Źródło:
YouTube

“‘Czy miałbyś coś przeciwko, gdybym wyszedł tutaj i po prostu zbudował ci rampę za nic?’ I on jakby mnie złapał. Spojrzałem na niego zabawnie i powiedziałem: ‘Tak, musi być w tym jakiś haczyk. Nie ma nic za darmo. Haha,” powiedział Anthony Belton.

Co niewiarygodne, Hill nie żartował. W następny poniedziałek pojawił się w domu z ekipą i zabrał się do pracy budując rampę dla rodziny! Kiedy skończył, dotrzymał słowa – bez opłaty i bez zapłaty.

Dla Beltona było to szokujące – ludzie nie zachowują się tak w prawdziwym życiu.

YouTube

Źródło:
YouTube

Chociaż czuł się nieco przytłoczony, to wyraz twarzy jego córki, gdy była w stanie podejść do domu zupełnie sama, był naprawdę wzruszający.

“Wszystko, co mogę powiedzieć, to nic na świecie, co może umieścić uśmiech na twarzy taty niż widząc swoje dzieci uśmiech, zwłaszcza widząc coś, co będzie cieszyć. Nic” – powiedział Anthony Belton.

Odpowiedź Hilla była krótka i słodka.

“Zobaczyłem potrzebę i wiedziałem, że mogę się nią zająć, poszedłem stamtąd” – powiedział Hill.

Wydaje się, że w tych szalonych czasach wciąż pozostaje trochę magii wokół Bożego Narodzenia, prawda?

YouTube

Źródło:
YouTube

Zobaczcie filmik poniżej!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.