Żołnierz łączy się z bezpańskim psem, którego spotkał w Iraku

Żołnierz łączy się z bezpańskim psem, którego spotkał w Iraku

Mężczyzna o nazwisku Ken Wyrsch spędził miesiące jako żołnierz w Iraku. Wyrsch służył wcześniej w siłach zbrojnych, ale w tej konkretnej pracy był tam jako wolontariusz. Praca była trudna i bardzo stresująca.

Ale na szczęście, pod koniec dnia, Wyrsch mógł wrócić do obozu i zrelaksować się z bezpańskim psem o imieniu Ollie.

YouTube Screenshot

Źródło:
YouTube Screenshot

Wyrsch i jego koledzy żołnierze wszyscy zakochali się w Ollie. Ten uroczy piesek był tylko szczeniakiem, kiedy Wyrsch go poznał, a był tak radosny i szczęśliwy, jak to tylko możliwe.

Wszyscy żołnierze wspólnie wychowali Olliego, a on sam stał się maskotką obozu.

“Był jak wzmacniacz morale. Był tam, gdy opuszczaliśmy nasze misje, był tam, gdy wracaliśmy” Wyrsch powiedział CBS SF.

YouTube Screenshot

Źródło:
YouTube Screenshot

Podczas gdy wszyscy żołnierze kochali Ollie’ego, Wyrsch był mu najbliższy. Dlatego też Wyrsch przyjął to najciężej, gdy dowiedział się, że obóz zostaje zamknięty, a jednostka rozwiązana.

Wyrschowi pękło serce, gdy dowiedział się, że to oznacza, że Ollie wróci na ulice. Wyrsch wrócił do Ameryki, ale nie przestał myśleć o Ollie’m.

Wiedział, że musi zabrać Ollie’go z Iraku do swojego domu.

“Nie zostawia się przyjaciela. Nie możesz tego zrobić” – mówi Wyrsch.

Wyrsch skontaktował się z SPCA International i poprosił o pomoc w sprowadzeniu Ollie’ego do Ameryki. SPCA zgodziło się pomóc.

SPCA i Wyrsch zaczęli zbierać datki – potrzebowali tysięcy dolarów, aby przewieźć Olliego z Iraku do San Francisco. Historia poruszyła serca wielu ludzi i udało im się zebrać potrzebne pieniądze.

Ken Wyrsch via Facebook

Źródło:
Ken Wyrsch via Facebook

Wkrótce Ollie opuścił Irak i był w drodze do San Francisco, gdzie czekał na niego Wyrsch. Około miesiąc po tym, jak Wyrsch opuścił Irak, Ollie przybył do Ameryki. Wyrsch spotkał go na lotnisku.

Kiedy Ollie zobaczył Wyrscha, natychmiast wskoczył na swojego przyjaciela i zaczął lizać mu twarz. Był taki szczęśliwy, że go widzi!

YouTube Screenshot

Źródło:
YouTube Screenshot

Wyrsch był równie podekscytowany widokiem Olliego. Przytulił się do psa, gdy Ollie wciąż go lizał. Ci dwaj przyjaciele już nigdy nie będą osobno!

“To dobry chłopak, jest. Warto” – powiedział Wyrsch.

YouTube Screenshot

Źródło:
YouTube Screenshot

Od przyjazdu do San Francisco, Ollie i Wyrsch przeżyli razem mnóstwo przygód. Wyrsch i Ollie uwielbiają długie podróże samochodem – Ollie zadomowił się na tylnym siedzeniu Wyrscha.

Ollie poszedł również z Wyrchem do kilku jego ulubionych sklepów. Wszyscy są zawsze podekscytowani, że mogą spotkać Olliego!

Facebook

Źródło:
Facebook

Dwaj najlepsi kumple lubią też po prostu relaksować się razem w domu i oglądać razem zachód słońca. Po prostu kochają być razem.

Zarówno Wyrsch i Ollie przeszli przez tak wiele, ale mają siebie nawzajem, aby oprzeć się. Te dwa najlepsze kumple mają wspaniałe życie razem.

Sprawdź film o Wyrsch i Ollie poniżej!

Proszę podziel sie tym to z przyjaciółmi i rodziną.