Znaleziono KOTA miauczącego zasypanego śmieciami Teraz ma wymarzone miejsce, o którym zawsze marzył i żyje jak KRÓL! 👑🐱

Kot, którego znaleziono miauczącego z wypełnionej śmieciami działki, ma teraz wymarzone miejsce, o którym zawsze marzył i żyje jak król.

cute cat toys


Fairmount (obecnie Sawyer)LittleWanderersNYC

Około trzy miesiące temu organizacja Little Wanderers NYC otrzymała pilną prośbę o ratunek dla kota znalezionego na działce wypełnionej śmieciami.

Pomarańczowy pręgus siedział wśród stosu pustych puszek za bramą, gdy zauważyła go opiekunka lokalnej kolonii kotów. Podeszła do niego i przemówiła łagodnym głosem. Był nieśmiały, ale nie uciekał i odpowiadał delikatnymi, błagalnymi miauknięciami.

Opiekunka kolonii odkryła, że kocurek został niedawno porzucony i nie miał dokąd pójść. Jego świergotliwe miauki i powolne mruganie chwytały ją za serce i chciała zabrać go w bezpieczne miejsce.

sterty śmieci bezpańskich kotów


Został znaleziony na wysypisku śmieciLittleWanderersNYC

“Kiedy zobaczyłem go po raz pierwszy, był przerażony. Miauczał na wszystkich o pomoc i po prostu został w tej małej bramie. Myślę, że nigdy wcześniej nie doświadczył zimy, więc był zaniepokojony” – podzieliła się opiekunka z Little Wanderers NYC.

Kot rozgrzał się do opiekunki i pozwolił jej go pogłaskać, a on pochylił się do niej, aby go pocieszyć.

kot woła o pomoc


Był bardzo nieśmiały, ale miauczał do znalazcy o pomocLittleWanderersNYC

Little Wanderers NYC wkroczyło do akcji i wysłało wolontariusza na ratunek. “Udomowione koty mają niewielkie szanse na przetrwanie na ulicach dzielnicy. Nie mogliśmy zostawić tego kota na zewnątrz” – powiedział wolontariusz.

Pomarańczowy pręgus o imieniu Fairmount był w końcu bezpieczny. Był ostrożny, ale wydawał się odczuwać ulgę, że jest w środku, z dużą ilością jedzenia i przytulnym, ciepłym łóżkiem, w którym może się zagnieździć.

cat rescued stray


Z pomocą wolontariuszy w końcu był bezpieczny w środkuLittleWanderersNYC

Weterynarz Fairmount wyszedł ze swojej skorupy dzięki smakołykowi. Położył się na stole i pozwolił wszystkim się kochać. Był leczony między innymi z powodu poważnej infekcji żołądka.

Dzięki wsparciu ratowników i niestrudzonym wysiłkom zespołu weterynaryjnego, Fairmount wyzdrowiał i zaczął przybierać na wadze.

happy cat petting


Był taki szczęśliwy, że go kochają LittleWanderersNYC

“Zaopiekowaliśmy się nim, a potem trafił do jednej z naszych niesamowitych rodzin zastępczych.”

Podczas pobytu w rodzinie zastępczej Fairmount naprawdę zabłysnął. Znalazł w sobie pewność siebie, by zwrócić się do swoich ludzi po uwagę i rozmawiał z nimi za pomocą serdecznych miauknięć.

szczęśliwy zrelaksowany kot


LittleWanderersNYC

Wewnętrzny kociak Fairmounta ujawnił się, gdy odkrył nowe zabawki i przekształcił to miejsce w swój plac zabaw. Mniej więcej w tym samym czasie para szukała kociego towarzysza, który mógłby dołączyć do ich domu po tym, jak sami doświadczyli bycia rodzicami zastępczymi.

orange tabby cat tunnel


LittleWanderersNYC

“Podjęliśmy decyzję, że chcemy go dla siebie na zawsze. Spędziliśmy kilka tygodni na sprawdzaniu różnych schronisk i organizacji, aż natknęliśmy się na Fairmount i Little Wanderers NYC” – mówi para.

Od razu zakochali się w jego rozmarzonej twarzyczce. Kiedy dowiedzieli się o jego historii ratunkowej, wiedzieli, że to ten jedyny.

talking cat throne food


Sawyer ma teraz tron, na którym może usiąść i całe jedzenie, którego pragnieLittleWanderersNYC

Po miesiącach spędzonych w rodzinie zastępczej, Fairmount (teraz przemianowany na Sawyera) dołączył do swojej nowej rodziny w swoim nowym domu. Zamiast siedzieć na stertach śmieci, Sawyer usiadł na swoim pięknym tronie wypełnionym jedzeniem i zapasami.

“Odkąd przywieźliśmy go do domu, był zajęty przystosowywaniem się do dobrego życia, drzemiąc z nami w łóżku i goniąc za wszystkimi swoimi zabawkami.”

.
cat fluffy tunnel toys


LittleWanderersNYC

Trzeba wioski, by uratować jednego kota. Sawyer trafił do wymarzonego domu z kochającą rodziną, która rozpieszcza go do granic możliwości. Domaga się każdego centymetra, którego dotknie w swoim królestwie. Buszuje po całym domu i lata przez karbowane tunele, żyjąc jak król.

“Jesteśmy bardzo wdzięczni Little Wanderers NYC za znalezienie nam naszego nowego najlepszego kumpla.”

.
cat fluffy tunnel toys


LittleWanderersNYC

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej na Little Wanderers NYC na Instagramie i Facebooku.

Powiązana historia: Dobrzy ludzie wracają, by znaleźć matkę kociaka, okazuje się, że kot ma więcej kociąt do wykarmienia