Zbłąkany szczeniak wędruje do bazy marynarki wojennej i znajduje bohatera, którego potrzebuje, by przeżyć

Zbłąkany szczeniak wędruje do bazy marynarki wojennej i znajduje bohatera, którego potrzebuje, by przeżyć

Wszędzie na świecie można spotkać porzucone koty i psy.

Niektóre z nich mają szczęście być uratowane i adoptowane do kochających domów. I są tacy, którzy są uratowani i umieszczeni w schroniskach. A potem są porzucone koty i psy, które nadal wędrują po ulicach, unikając złych ludzi i próbując przetrwać codziennie.

Czasami mają szczęście i zostają uratowane, a czasami, nie mają tyle szczęścia.

Na szczęście dla tego małego pieska, wdepnął w odpowiednie miejsce.

Sześciomiesięczny bezpański szczeniak zawędrował do zamorskiej bazy marynarki wojennej USA. Zobaczył go dowódca amerykańskiej marynarki wojennej i od razu wiedział, że nie przetrwa tego niebezpiecznego środowiska.

W swojej bazie mieli motto: “Ci, którzy przybywają żywi, wychodzą żywi” i wiedział, że to motto odnosi się również do tego małego psa. Wziął go w ramiona i zdecydował, że ten szczeniak będzie mieszkał z nim w bazie.

Ostatecznie otrzymał imię Griffon i wszyscy go pokochali.

Kiedy inni żołnierze i personel dowiedzieli się, że w ich bazie jest pies, każdy chciał poznać Griffona. Zabawiał wszystkich swoją uroczą twarzą i słodkimi wybrykami.

Griffon był gwiazdą.

Jeśli chodzi o Dowódcę Marynarki Wojennej USA, on i Griffon stworzyli szczególną więź i stali się rodziną. Gdziekolwiek poszedł Komandor, Griffon podążał za nim. A ponieważ był rodziną, dowódca wiedział, że sprowadzi Griffona z powrotem do Stanów, gdy nadejdzie odpowiedni czas.

To zadanie również nie miało być łatwe ani tanie. Dowódca wiedział, że potrzebuje pomocy i dotarł do programu War-Torn Pups and Cats z Paws of War.

Paws of War wie o tym i poświęcił swoje usługi, aby pomóc aktywnym żołnierzom w sprowadzeniu ich adoptowanych zwierząt do domu w Stanach Zjednoczonych.

“To nie jest tanie. Jest dużo kwarantanny zaangażowane,” Robert Misseri z Paws of Wars wyjaśnił. “[There is an average cost of] $ 3,500 do $ 7,500 w zależności od kwarantanny medycznej, w zależności od tego, gdzie są na Bliskim Wschodzie.”

Zrobili tę usługę dla setek weteranów i jeszcze więcej psów i kotów, które stały się psami serwisowymi i wspierającymi dla weteranów.

A teraz robią tę usługę dla dowódcy marynarki wojennej USA (który chce pozostać bezimienny), aby przynieść Griffon do domu do swojej rodziny.

“Griffon jest super szczeniakiem. Kocha wszystkich i każdego psa, którego spotyka i uwielbia jeść. Ma się świetnie” – stwierdził Gary Baumann, rzecznik Paws of War. “Mamy nadzieję, że wkrótce odbędzie się ponowne spotkanie. Dowódca pochodzi z Maryland i ma żonę i dzieci, aby powitać Griffona w domu”

Ponieważ są organizacją non-profit, dotarli do swoich zwolenników i innych miłośników zwierząt, aby pomóc sfinansować transfer poprzez darowiznę na swojej stronie internetowej.

Do tej pory ponad 40 osób przekazało w dowolnym miejscu od 10 do 100 USD, aby ten szczeniak połączył się z dowódcą i zaczął żyć ze swoją nową rodziną.

Paws of War wykonuje wspaniałą pracę dla wojskowych mężczyzn i kobiet, którzy chcą dać zwierzętom, w których się zakochują, dobry dom. Jeśli chciałbyś pomóc im w ich pracy ratującej życie, rozważ przekazanie darowizny na rzecz ich organizacji.

Sprawdź film o Paws of War poniżej!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.