Zbłąkany kotek przeszedł od wychodzenia na ulicę i deszczu, teraz jest przytulany w miejscu swoich marzeń! 🐱💕

Błąkający się kot przeszedł od walki z ulicą i ulewnym deszczem do bycia trzymanym z miłością w wymarzonym miejscu.

sweet cat orange cheeks


Percy the catAlley Cat Rescue

Kilka tygodni temu, głodujący pomarańczowy kot pojawił się w sąsiedztwie, szukając jedzenia. Wolontariusze (w SoCal) z Alley Cat Rescue, którzy pomagają i zarządzają lokalną kolonią kotów, natknęli się na pręgowanego kota i zauważyli jego duże, imponujące policzki.

W tym czasie okolica doświadczała ulewnych deszczy, a nowy dzieciak na bloku walczył o pożywienie i znalezienie bezpiecznego schronienia. Wolontariusze uratowali go za pomocą humanitarnej pułapki i przywieźli do kliniki, gdzie odkryli, że jest przyjazny.

Kot był głodny, pokryty pchłami i miał ślady pazurów na nosie, ale za tymi zmęczonymi oczami kryła się słodka dusza tęskniąca za miłością.

tired stray cat desk


Percy był zmęczony po tak długiej walce na zewnątrzAlley Cat Rescue

“Nie można było znaleźć mikroczipa ani ulotek o zaginionych kotach w Internecie, więc trafił do programu zastępczego” – powiedział Alley Cat Rescue. Z miłością nadali mu imię Percy, a tej nocy “przytulił się, obserwując deszcz padający na świetlik”.

Percy skulił się na biurku za dwoma ekranami komputerów, nie spiesząc się, aby się zrelaksować i dostosować do nowego środowiska.

stray cat looking up desk


Cieszył się, że nie padaAlley Cat Rescue

Był zmęczony po tak długiej walce o siebie na zewnątrz, ale z ulgą wyszedł z deszczu i miał pełny brzuch oraz wygodne miejsce, aby złapać trochę snu.

Nie trwało długo, zanim Percy wyszedł ze swojej skorupy i szukał uczucia. Po kilku wolnych od zmartwień dniach w domu, sierść Percy’ego wyglądała jaśniej i czyściej, a zmęczenie w jego oczach zniknęło.

sweet orange lap cat


Percy zamienił się w przytulnego kota na kolanachAlley Cat Rescue

W miarę jak aklimatyzował się w nowej przestrzeni i rozgrzewał się do swoich opiekunów, przeniósł się z zakamarka biurka na otwarte kolana. Percy odkrył swoje zamiłowanie do przytulania i stał się przytulnym ogrzewaczem nóg z mruczącym silnikiem.

Wypełnił kolana swojego człowieka swoją dużą ramą, zwijając się w mruczący pączek.

snuggly lap cat


Alley Cat Rescue

“Ten głupi 12-funtowy chłopiec nie rozumie ograniczeń stosunku kolan do kota. Jeśli jego przybrana mama odeszła na chwilę, rozłożył się na jej krześle, utrzymując ciepło aż do jej powrotu. Percy oferował “pomoc” w biurze i lubił dzielić miejsce ze swoimi ludźmi, ponieważ dzięki temu czuł się bezpiecznie i przytulnie.

sweet cat snuggly cheeks


Uwielbiał dzielić miejsce ze swoim opiekunemAlley Cat Rescue

Były Tom stał się lśniącą gwiazdą na ratunek i stopił serca swoim łagodnym, słodkim usposobieniem. Przez cały dzień wylegiwał się, marząc o przekąskach i pieszczotach.

Percy podbił serca pewnej uroczej rodziny, gdy wgramolił się w ich ramiona.

happy sleeping orange cat


Percy znalazł dom na zawszeAdoptujący Percy’ego

Pięknie zadomowił się w nowym miejscu, swoim domu na zawsze, i zajął każdy centymetr swojego królestwa. Każdej nocy dzieli łóżko ze swoją rodziną, a rano wita ich najsłodszymi mruczeniami i najcieplejszymi przytulankami.

happy snuggly cat


Żyje jak królAdoptujący Percy’ego

Jeszcze kilka tygodni temu “były kot uliczny, Percy, był wychudzony i podrapany od walk z innymi samcami. Jego nowa rodzina podzieliła się tymi zdjęciami i nie sądzimy, by tęsknił za swoim dawnym życiem.”

.
sweet snuggly cat


Szczęśliwy i kochanyAdoptujący Percy’ego

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej uratowanych kotów takich jak Percy znajdziesz na Alley Cat Rescue na Instagramie i Facebooku.

Powiązana historia: Kot wisi wokół domu każdego dnia, dopóki nie postawi łapy w pomieszczeniu, będąc trzymanym w kochających ramionach