Zaskakujący obrót akcji! Bezdomny kot wtula się w osobę i kradnie jej serce po próbie ogrzania się tym, co znajdzie! 💔😻🔥

Błąkający się kot pochylił się do życzliwej osoby i skradł jej serce po miesiącu prób ogrzania się czymkolwiek, co mógł znaleźć.

stray cat snuggles


Charlie DreamCloudElizabeth

Eva z Whiskers-A-GoGo, brooklyńskiej organizacji ratującej koty, otrzymała prośbę o pomoc od zaniepokojonej członkini społeczności, Elizabeth, w sprawie porzuconego kota przed jej budynkiem.

“Ten bardzo słodki kot pozostaje skulony na ziemi w pobliżu śmietnika. Mój sąsiad mówi, że [on] był na zewnątrz na mrozie przez około miesiąc” – podzieliła się Elizabeth w e-mailu. “Wyczuwam, że desperacko pragnie miłości i przytulania.”

Podczas życia na zewnątrz kot używał wszystkiego, co mógł, aby się ogrzać. Był słodki i łagodny, po cichu starając się przetrwać każdy dzień.

.
ręcznik bezpańskiego kota


Został znaleziony porzucony w kompleksie apartamentówElizabeth

Elizabeth nie była w stanie zabrać kota do domu z powodu silnej alergii członka rodziny, ale nie mogła zostawić go tam bez pomocy.

Z szczegółowymi informacjami, w tym o miejscu pobytu kota, czasie i usposobieniu, Eva skontaktowała się ze swoją przyjaciółką, Diną, doświadczoną ratowniczką zwierząt, która mieszka około dwóch przecznic dalej.

stray cat snuggly sweet


Był bardzo słodki i delikatnyElizabeth

“Budynek jest dużym kompleksem mieszkalnym i znajdowały się przed nim ogromne stosy worków na śmieci i innych śmieci” – powiedziała Dina Love Meow.

Po przybyciu na miejsce zauważyła papierowy talerz i ręcznik, które ktoś zostawił dla kota, ale nigdzie go nie było. Dina otworzyła puszkę z jedzeniem, mając nadzieję zwabić go bliżej, ale bezskutecznie. Zostawiła tam jedzenie i skontaktowała się z Elizabeth.

cat cold towel


Elizabeth

Około dwie godziny później, Dina otrzymała wiadomość od Elizabeth ze zdjęciem kota śpiącego przytulnie wewnątrz wyrzuconego starego materaca.

“Wróciłam z transporterem i zobaczyłam go jedzącego jedzenie, które wcześniej wyłożyłam. Przywitałam się z nim. Miauknął i pobiegł do krawężnika z dala ode mnie.”

.
bezpański kot śpiący na materacu


Spał na wyrzuconym materacuElizabeth

Dina powoli podeszła do niego, zrównała się z nim i podała rękę. Kot rozluźnił swoją czujność, przysunął się do niej i pozwolił się dotknąć.

Został pieszczotliwie nazwany Charlie DreamCloud (materac) i tego dnia opuścił ulice na dobre. “Nie wiedział, że przegapił ulewny deszcz i nawet jego niebieski materac nie ochroniłby go, gdyby nadal był na zewnątrz” – dodała Eva.

bezpański kot uratowany do domu


Dina

Plan był taki, aby Charlie został z Diną tymczasowo, dopóki Eva nie znajdzie dla niego domu zastępczego, a przynajmniej tak im się wydawało.

“Kiedy Charlie został po raz pierwszy przywieziony do domu, poczuł wyraźną ulgę, że znów jest w domu” – powiedziała Dina. “Bardzo szybko się zaaklimatyzował. Jest starszym dżentelmenem, którego wiek szacuje się na około 7 lub 8 lat. Jest bardzo przyjazny, rozmowny, uwielbia zwierzęta i przytulanie.”

.
snuggly cuddly cat couch


Jest przytulny, rozmowny i łatwy w obsłudzeDina

Kilka dni później Eva poszła odebrać Charliego. Gdy Dina go oddawała, ogarnęło ją słodko-gorzkie uczucie. Zaproponowała, że zabierze go z powrotem, gdy tylko będzie potrzebował miejsca, w którym mógłby się zatrzymać.

Po wizycie u weterynarza Charlie wymagał dalszych badań, ale w gabinecie weterynaryjnym nie było wolnych miejsc aż do następnego tygodnia. Dina skorzystała z okazji, by pomóc.

.
sweet cat blankets


Whiskers-A-GoGo

“Dina zakochała się w nim i ciągle prosiła i oferowała, że zabierze go do swojego weterynarza wcześniej, więc przywieźliśmy go do niej” – powiedziała Eva Love Meow.

W chwili, gdy Charlie wyszedł z transportera, Dina wiedziała, że jest w domu. “Eva zamierzała znaleźć dla niego opiekuna, ponieważ mam już wiele kotów, ale wydawało się, że powinien zostać tutaj” – powiedziała Dina.

sweet cat home


Charlie znalazł dom na zawsze ze swoją ratowniczkąDiną

Charlie jest leczony na szmery serca i nadciśnienie. “Przyniosłam mu mały koci mankiet do monitorowania ciśnienia krwi.”

Słodki chłopiec spędza większość dnia śpiąc na wygodnej kanapie. Kiedy się budzi, pochyla się do Diny, by się przytulić.

Znalazł swój dom na zawsze ze swoim ratownikiem.
sleeping cat couch


Dina

Teraz Charlie dzieli łóżko z mamą i codziennie robi najsłodsze ciasteczka z najbardziej rozmarzonym wyrazem twarzy.

happy kneading cat biscuits


Dina

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o Charliem na Instagramie @speck.tacular i Whiskers-A-GoGo @whiskers_agogo.

Powiązana historia: Kot podbiega do faceta odprowadzającego go do domu, krótko po tym jak znajduje malutkie kocięta w jego domu