Zaskakujący Obcy Kot Przeprowadza Się Spod Werandy do Domu Dobrych Ludzi 😻 Następnego Dnia Budzą Się w Biurze Z Kotkami! 🐱🏢

Błąkający się kot wyprowadził się spod ganku i zamieszkał z życzliwymi ludźmi. Następnego ranka obudzili się z kociętami w biurze.

sweet cat snuggling kittens


Kotka Cleo i jej kociętaWilma

Cleo, młoda bezpańska kotka, była samotna i nieufna, gdy po raz pierwszy szukała schronienia pod gankiem domu. Mieszkańcy zauważyli ją pewnego dnia, zaczęli dostarczać jej jedzenie i powoli się z nią zaprzyjaźnili.

“Około miesiąc temu podejrzewali, że jest w ciąży i skontaktowali się z Eliannie Animal Rescue, aby zapewnić jej opiekę zastępczą. W tym momencie Cleo była na tyle oswojona, że wchodziła do ich domu na krótkie okresy czasu” – powiedziała Wilma, wolontariuszka zastępcza, w rozmowie z Love meow.

Zabezpieczyli kotkę w klatce i przynieśli ją do Wilmy w piątkowe popołudnie. Cleo była zdenerwowana, ale szybko dała się pogłaskać.

.
słodki kot uratowany


CleoWilma

Cleo wydawała się zadowolona ze swojej nowej przestrzeni, cichego, wygodnego pokoju z nieograniczoną ilością jedzenia i wszystkimi udogodnieniami. “Czułam dzieci w jej brzuchu, ale nie sądziłam, że zaraz urodzi.”

Tej nocy Wilma poszła spać po sprawdzeniu Cleo, nie mając pojęcia, co miało się wydarzyć następnego dnia.

przytulny kot uratowany


Była młodym kotem, gdy została uratowana jako bezpańskaWilma

“Obudziłam się w sobotę rano i usłyszałam płaczące kocięta w moim biurze.”

Cleo urodziła dwa kocięta na podstawie kociego drzewka. Wilma pobiegła założyć gniazdo i pomogła mamie przenieść młode. Została z Cleo, oferując wsparcie i zachęcające słowa, aż do narodzin ostatniego kociaka.

tabby cat nursing kittens


Dzień po przybyciu do rodziny zastępczej, Cleo urodziła swoje kociętaWilma

“Zanim skończyła, zaufała mi. Nie ma problemu z tym, że zajmuję się jej dziećmi i wydaje się wiedzieć, że jest w bezpiecznym miejscu.”

Pomimo ich najlepszych starań, jedno z czterech kociąt nie przeżyło. Pozostała trójka (Leila, Dalila i Ramses) miała dobry apetyt i zaczęła rosnąć i rozwijać się.

kocia mama karmiąca kocięta


Wilma

“Cleo jest wspaniałą i uważną mamą dla swoich dzieci, podchodząc do nich przy pierwszym pisku. Przez pierwsze 48 godzin zostawiała je tylko po to, by zjadły i skorzystały z kuwety.”

Kilka dni później nastąpił kolejny zwrot akcji. Podczas gdy Cleo opiekowała się swoimi dziećmi, jej uwagę przykuł dźwięk nowego kociaka.

tabby cat snuggling kittens


Jest kochającą i troskliwą matkąWilma

Malutki tabby został znaleziony na podwórku bez matki, która mogłaby się nim zaopiekować. Kiedy Cleo zobaczyła osierocone dziecko w swoim gnieździe, przygarnęła je i zaczęła się nim opiekować. “Postanowiliśmy sprawdzić, czy Cleo go adoptuje, a ona to zrobiła. Pielęgnowała go i pozwalała mu karmić.”

“Tracimy jednego, zyskujemy jednego. Wszechświat utrzymuje równowagę.”

.
cat nursing kittens


Cleo adoptował osierocone dziecko, które potrzebowało mamyWilma

Mały kocurek o imieniu Moshe jest o połowę mniejszy od swojego nowego rodzeństwa, ale jest zuchwały, ma silną wolę i wielki głos.

“Myślę, że urodził się zaledwie kilka dni temu. Walczy z większymi dziećmi z najlepszymi z nich. Kto może go winić po tym, co przeszedł w swoim krótkim życiu?”

.
kittens snuggles


Moshe, nowy kociak, jest o połowę mniejszy od pozostałychWilma

Cleo obdarza swoje cztery małe munchkiny bezwarunkową miłością i czuwa nad nimi na każdym kroku. “Jestem bardzo wdzięczna, że ta rodzina jest w środku z troską.”

.
kocia mama przytulająca kocięta


Wilma

Po wychowaniu swojego ostatniego miotu, Cleo, która ma zaledwie dziewięć miesięcy, będzie mogła znów cieszyć się byciem kociakiem, robić to, co kocha z rodziną swoich marzeń i żyć dobrym życiem, na jakie zasługuje.

cat mama newborn kittens


Wilma

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o Cleo i jej kociętach oraz podopiecznych Wilmy na Instagramie i Eliannie Animal Rescue na Instagramie.

Powiązana historia: Kociak uciekający od ratowników przez 20 dni w końcu przenosi się do domu, w ciągu 24 godzin wszystko się zmienia