Zarzucony kotek odzyskuje nadzieję dzięki młodemu sąsiadowi 😻 Teraz nie może się już oprzeć miłości 💖

Błąkający się kot odnalazł nadzieję dzięki młodemu sąsiadowi. Teraz nie może się nacieszyć miłością.

cat cross eyed happy


LucianoPaws of Hope NYC

Pomarańczowy kot o zezowatych oczach kręcił się wokół budynku mieszkalnego, spragniony uwagi i życzliwej ręki, która zaoferuje mu delikatne drapanie.

Wielu ludzi mijało go, aż spotkał matkę i córkę, które zatrzymały się, by dać mu sesję pieszczot. “Znalazca powiedział, że ten przyjazny futrzak uwielbia uwagę i nigdy nie odmawia przytulania, zwłaszcza od swojej młodej córki”, Gissell, założycielka Paws of Hope NYC, podzieliła się z Love Meow.

“Każdego dnia cierpliwie czekał przed jej budynkiem, a jego oczy rozjaśniały się w momencie, gdy ją zobaczył.”

.
bezpański kot przyjazny zezowaty


Widziano go kręcącego się wokół budynku mieszkalnegoPaws of Hope NYC

Kot o imieniu Luciano był jednym z wielu zapomnianych zwierząt na ulicach Nowego Jorku. Ratownikom coraz trudniej jest nadążyć za rosnącym wskaźnikiem porzuceń kotów.

“W świecie niepewności i niebezpieczeństwa ta mała dziewczynka i jej mama stały się jego kołem ratunkowym, oferując mu odnowione poczucie nadziei i bezpieczeństwa.”

.
zezowaty kot


Zaprzyjaźnił się z młodą sąsiadką i jej matkąPaws of Hope NYC

Kiedy Luciano zobaczył swoją ulubioną młodą sąsiadkę, pobiegł przez podwórko, aby się z nią przywitać. Pocierał twarzą o jej dłoń i ocierał się o jej nogi. Otrzymywał od niej jedzenie i mnóstwo pieszczot, które zawsze były najważniejszym punktem jego dnia.

“Jej miłość, empatia i współczucie pokazały mu, że na świecie istnieje dobro i że zasługuje na opiekę i czułość.”

.
bezpański kot przyjazny


Czekał przed ich budynkiem, aby codziennie spędzać z nimi czasPaws of Hope NYC

Matka i córka nie mogły zabrać go do domu, ale robiły wszystko, co w ich mocy, aby mu pomóc. Matka skontaktowała się z nimi za pośrednictwem mediów społecznościowych, mając nadzieję, że zasługujący na adopcję piesek trafi do kochającego domu lub organizacji ratowniczej.

Kiedy Gissell natknęła się na ten post, natychmiast przystąpiła do działania. Nawiązała kontakt ze znalazcą, następnego dnia udała się w okolicę i zabrała przyjaznego kota w bezpieczne miejsce.

bezpański kot bezpieczny w domu


Luciano jest bezpiecznyPaws of Hope NYC

Zorganizowała dom zastępczy, który zaopiekował się słodkim kotkiem i zebrała wsparcie społeczności, aby upewnić się, że nigdy nie będzie musiał martwić się o jedzenie i schronienie.

“Pozostaje tak słodki i uroczy jak zawsze. Wiedząc, że jest bezpieczny i widząc go tak zrelaksowanego i bawiącego się zabawkami, jestem taka szczęśliwa.”

friendly cat happy


Jest taki szczęśliwy, że jest w środkuPaws of Hope NYC

Luciano szybko zadomowił się w swoim nowym domu zastępczym. Usiadł na czystej podłodze, oglądał kocią rozrywkę przez okno i tarzał się w łóżku, wygrzewając się w miękkości kołdry.

Jest podekscytowany tym, że jest w środku, żyjąc życiem VIP-a. Luciano cieszy się swoją nowo odkrytą wolnością, mając do dyspozycji całe miejsce, w którym może się swobodnie poruszać. “Może rozprostować nogi i swobodnie eksplorować.”

.
cat window cross-eyed


Rozwija się w swoim domu zastępczymPaws of Hope NYC

Podczas gdy pracują nad jego wybrykami poza miotem i zapewniają mu wsparcie, którego potrzebuje, Luciano pozostaje najszczęśliwszym, najbardziej czułym kotkiem na kolanach.

Ćwiczy zapasy z zabawkową alpaką, pragnie towarzystwa swoich ludzi i chce być w centrum uwagi wszędzie, gdzie się pojawi.

cat cross eye snuggly


Luciano i jego alpakaPaws of Hope NYC

Po tym, jak przez jakiś czas błąkał się po ulicach, błagając przechodniów o miłość, nadzieja Luciano została przywrócona dzięki pomocy młodej sąsiadki, jej matki i wolontariuszy.

cute cat cross-eyed


Ma najsłodszą twarzPaws of Hope NYC

Rozkwitł w przystojnego robaka miłości ze swoim uroczym skrzyżowanym spojrzeniem, topiąc każde serce, którego dotknie.

happy white orange cat


Paws of Hope NYC

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o Luciano i Paws of Hope NYC na Instagramie.

Powiązana historia: Kot siedzi na zewnątrz budynku w tym samym miejscu przez kilka dni, aż kobieta przychodzi do niego, zamienia się w natychmiastowego kota na kolanach