Zapomniany kot z przebaczającym sercem zalewa ludzi uczuciem, gdy dostaje to, o czym marzył 😻💖💫

Zapomniany kot o wyrozumiałym sercu obsypał ludzi uczuciem, gdy otrzymał to, za czym tęsknił.

stray cat cream


DreamsicleRebekkah

Pomarańczowo-kremowy kot został wyrzucony z domu i pozostawiony samemu sobie na ruchliwej ulicy, gdzie jego przyszłość stała się niepewna.

Mimo bycia zaniedbanym i niechcianym, ten wyrozumiały kot nadal okazywał uczucia, trzymając się nadziei, że życzliwy przechodzień pewnego dnia zatrzyma się i zaoferuje mu miłość, za którą zawsze tęsknił.

Rebekkah, wolontariuszka ratująca Little Wanderers NYC, karmiła uliczne koty, gdy zauważyła przyjaznego przybłędę kłusującego do niej. Był kościsty i wyglądał, jakby nie jadł od kilku dni.

bezpański kot jedzący jedzenie


Był głodny jedzenia i czułościRebekkah

Życie na ulicy było ciężkie dla kota Dreamsicle. Pomimo tego, że był poważnie zaniedbywany i często zastraszany i przeganiany od jedzenia przez okoliczne koty, pozostał słodki i łagodny, zadowalając się prostym posiłkiem i kilkoma drapaniami po brodzie.

Zdając sobie sprawę, że Dreamsicle nie należy do ulicy, rodzice Rebekkah zaoferowali, że wezmą go do czasu, aż pojawi się długoterminowa rodzina zastępcza.

pieszczoty bezpańskiego kota


Podszedł do swojego ratownika, aby zwrócić na siebie uwagę i zwierzętaRebekkah

Dreamsicle był wyczerpany ciągłym głodem, trudnymi warunkami i codziennymi zmaganiami, które musiał znosić. “Utykał, gdy zabrałam go z ulicy”, powiedziała Rebekkah w rozmowie z Love Meow.

W chwili, gdy wszedł do domu, zdawał się ożywać, badając nowe otoczenie z nową energią i ciekawością.

snuggly cat happy indoors


Dreamsicle od razu zapałał miłościąRebekkah

“Wiedział, że jest bezpieczny, gdy tylko usłyszał dźwięk otwieranej puszki z kocim jedzeniem. Pochłonął ją, wypił jeszcze puszkę lub dwie i drzemał przez prawie cały dzień.”

Wkrótce Dreamsicle rozkwitł w prawdziwego towarzyskiego motyla. Chętnie witał nowych ludzi swoim uroczym wyglądem i uroczym miauczeniem, zawsze pragnąc uwagi i uczucia.

snuggly happy cat


Uwielbia każdą napotkaną osobęRebekkah

“Jest gadułą i kochającym robakiem. Chce być głaskany i przytulany, uwielbia badać nowe przestrzenie. Lubi pokazywać swój brzuszek (pracujemy nad tym, aby był grubszy).”

Gail, wolontariuszka zastępcza, otworzyła swój dom dla Dreamsicle, podekscytowana, aby rozpieszczać go wszystkimi wygodami i luksusami, które towarzyszą byciu rozpieszczanym kotem domowym.

cream cat tabby paws


Gail

Dreamsicle szybko odkrył radość z zabawy zabawkami, skacząc i goniąc za nimi z niespożytą energią. Nauczył się również cieszyć długimi drzemkami, wylegiwaniem się na krześle i wygrzewaniem się w ciepłym słońcu, nie przejmując się niczym.

“Kocha ludzi i chce być z tobą przez cały czas. Nie zna nikogo obcego”, powiedziała Gail w rozmowie z Love Meow.

.
cream cat tabby sunbathing


Nauczył się lubić długie drzemki i wylegiwanie się przy oknieRebekkah

Dreamsicle uwielbia zarówno ludzi, jak i inne koty, zawsze chcąc dołączyć do zabawy i przytulić się do nich w łóżku. Tarza się po podłodze, odsłaniając brzuch w żartobliwej próbie zdobycia kocich przyjaciół.

“Każda osoba, która go spotkała, była pod wrażeniem jego odporności i radości pomimo jego przeszłości” – powiedziała Nora z Little Wanderers NYC w wywiadzie dla Love Meow.

.
czuły kot szuka uwagi


Lubi być blisko ludzi i zabiega o ich uwagęRebekkah

Ostatnio Dreamsicle rozgryzł grę w aportowanie, chętnie przynosząc swoją zabawkę z powrotem do swojej przybranej mamy po kolejny rzut. Ten słodki chłopiec nigdy nie przestaje zadziwiać swoich ludzi swoimi ujmującymi cechami.

cream cat tabby


Rebekkah

Dzięki aktowi dobroci, życie Dreamsicle’a zostało całkowicie odmienione.

W końcu żyje życiem w domu, do którego zawsze był przeznaczony i jest teraz gotowy, aby znaleźć dom na zawsze, gdzie będzie otoczony miłością i komfortem.

cream cat tabby chair


Gail

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o Dreamsicle i Little Wanderers NYC znajdziesz na Instagramie i Facebooku.

Powiązana historia: Kot odczuwa ulgę, gdy pies oferuje pomoc w opiece nad sześcioma kociętami po ich przybyciu ze schroniska