Zapomniana kotka natychmiast wchodzi do transporterka, pociągnięta obietnicą przytulnego i bezpiecznego domu dla swoich kociąt 😻🏡🐱

Zapomniana kotka weszła prosto do transportera, przyciągnięta obietnicą przytulnego i bezpiecznego domu dla swoich kociąt.

cat mother nursing kittens


Kyra i jej kociętaChatonsOrphelinsMontreal

John i Arianne, ratownicy zwierząt, natknęli się na internetowy post o czarnym kocie siedzącym w opuszczonym kocim drzewie na poboczu ulicy.

Ponieważ nikt nie zabezpieczył kota, pospieszyli na miejsce zdarzenia ze smakołykami, transporterem i skanerem mikroczipów. Po przybyciu na miejsce szybko zlokalizowali kocie drzewo i zauważyli innego kota (brązowego pręgowanego) siedzącego w środku.

Pośród stosu wyrzuconych przedmiotów na ziemi coś się poruszyło – czarny kot ze słupa wyłonił się, wyglądając na zdezorientowanego. Skupił się na czymś dalej na chodniku, co skłoniło ratowników do podążenia za jego wzrokiem i zbadania sprawy.

cats in cat tree


Zdjęcia z postu (powyżej); co ratownicy zobaczyli po przybyciu na miejsce (poniżej)ChatonsOrphelinsMontreal

“Trzeci kot, szaro-biały, zbliżył się do grupy i otarł się o czarnego kota” – podzieliła się Celine z Chatons Orphelins Montreal. “Trzecim kotem była dziewczyna z okrągłym brzuchem, najwyraźniej w ciąży.”

Sąsiad podzielił się informacją, że trzy koty zostały pozostawione przez eksmitowaną rodzinę, zapomniane i nie miały dokąd pójść.

cats found outside


ChatonsOrphelinsMontreal

Do Johna i Arianne dołączyły dwie inne ratowniczki, Misa i Jessica, które również odpowiedziały na post. Szaro-biała kotka weszła prosto do transportera, jakby wiedziała, że czeka ją lepsza przyszłość.

cats rescued


Kyra weszła prosto do nosidełkaChatonsOrphelinsMontreal

Chatons Orphelins Montreal wzięło pod swoje skrzydła przyszłą matkę i nazwało ją Kyra. “Natychmiast zamruczała i poczuła się jak w domu ze swoim opiekunem zastępczym.”

Kyra sprawdziła swoje nowe kocie drzewko w domu zastępczym, balansując na palcach z wyeksponowanym okrągłym brzuchem.

cat pregnant belly


Sprawdziła swoje nowe kocie drzewko w domu zastępczymChatonsOrphelinsMontreal

Obejrzała swoją nową przestrzeń, sprawdzając każdy zakamarek i w końcu dała pieczęć aprobaty, siadając z zadowoleniem na podłodze.

Kilka dni później Kyra zaczęła rodzić, miaucząc, by jej opiekun zastępczy był blisko niej. Jako młoda matka, była niespokojna i szukała wsparcia i komfortu, którego potrzebowała.

.
cat lying big belly paws


Dała swój stempel aprobatyChatonsOrphelinsMontreal

“Jej przybrana mama pozostała z nią przez cały proces. Kyra urodziła cztery kocięta ważące od 89 do 110 gramów. Wszystkie karmiły się dobrze i przybierały na wadze z dnia na dzień, a ich mama wyjątkowo się nimi opiekowała.”

Z przytulnym żłobkiem i dużą ilością jedzenia, Kyra czuje się zrelaksowana i zadowolona, wygrzewając się w ciągłej opiece i uwadze swojej rodziny zastępczej.

kocia mama karmiąca kocięta


Urodziła cztery kociętaChatonsOrphelinsMontreal

Kiedy potrzebuje przerwy od swoich kociąt, szuka przytulania lub oddaje się zabawnym wybrykom, takim jak ujmujące picie z kranu.

“Kyra bardzo zbliżyła się do swojej przybranej mamy, rozkoszując się każdą chwilą jej towarzystwa. W sercu wciąż jest kociakiem.”

.
cat newborn kittens


ChatonsOrphelinsMontreal

Z dumą pokazuje swój miot, gdy tylko jej przybrana mama wchodzi do pokoju. Podczas gdy obdarza swoje kocięta niepodzielną uwagą i bezwarunkową miłością, sama również pragnie czułości i chce być rozpieszczana.

Kocięta, które mają teraz prawie dwa tygodnie, zaczynają otwierać oczy i po raz pierwszy widzą świat.

cat tulling tabby kitten


ChatonsOrphelinsMontreal

Z każdym dniem stają się coraz bardziej aktywne, poruszając się po gnieździe, chętne do wyjścia na zewnątrz i odkrywania. Pomimo ich niewielkich rozmiarów, ich silne mruczenie rozbrzmiewa w całym pomieszczeniu, wypełniając je kojącym dudnieniem.

cat happy kittens


ChatonsOrphelinsMontreal

Dzięki życzliwym ratownikom, Kyra, jej kocięta i pozostałe dwa koty już nigdy nie będą musiały znosić życia na ulicy. Ich świat jest teraz wypełniony ciepłem, miękkimi kocami i niekończącą się czułością.

.
cat snuggling kitten


ChatonsOrphelinsMontreal

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o Kyrze, jej kociętach i Chatons Orphelins Montreal na Instagramie i Facebooku.

Powiązana historia: Kot zauważony wysoko na budynku, nagle wychodzi ze swojej skorupy, gdy zdaje sobie sprawę, że życie ma się zmienić