Zagubiony szczeniak wraca do schroniska we wczesnych godzinach porannych i dzwoni do drzwi, aby uzyskać otwarcie drzwi –

Bailey to bardzo mądry mały pies, który spędził trochę czasu w schronisku Animal Rescue League w El Paso w Teksasie. Następnie została adoptowana przez kochającą rodzinę na swoje szczęście, ale z jakiegoś powodu zgubiła się.

W niektórych badaniach wspomniano, że psy mają inteligencję podobną do inteligencji 2 lub 3 letniego dziecka. Wydaje się, że w przypadku Baileya byłoby to prawdą, gdyż w swoim blamażu zapamiętał on dokładny adres schroniska i wrócił na jego teren.

Animal Rescue League of El Paso

“Te psy są mądrzejsze niż ludzie dają im kredyt, skąd wiedział, w którym kierunku iść?”, skomentował dyrektor schroniska. Pracownicy byli zszokowani, gdy zobaczyli na kamerach bezpieczeństwa, że pies zdołał zadzwonić do drzwi o 1.15 rano.

Animal Rescue League of El Paso

“Ta piękna dziewczyna, Bailey, została wydana w rejonie Mesa i Sunland Park po zachodniej stronie. Jest bardzo przyjazna. Jeśli ją zobaczysz lub znajdziesz, proszę zadzwoń”, napisało schronisko na swojej stronie na Facebooku.

Animal Rescue League of El Paso

Jej zdesperowani właściciele po obejrzeniu publikacji poprosili schronisko o pomoc. Zarząd ośrodka był pod wrażeniem pamięci Bailey. Pies miał nowy dom 10 mil dalej.

Animal Rescue League of El Paso

Bailey zdążył nawet zadzwonić do drzwi we wczesnych godzinach porannych, by oznajmić swoje przybycie. Te zdjęcia pojawiły się w mediach społecznościowych i wzbudziły podziw wielu netizens. Nie można nie doceniać siły przyzwyczajenia.

Animal Rescue League of El Paso

“Bailey jest teraz bezpieczna. Wszystkim, którzy szukali, wykrywali, dzwonili, czekali, dziękujemy. Jak wiemy, psy są niesamowite. Bailey wróciła do ARL i o 1:15 zadzwoniła do drzwi, mówiąc, że chce wejść. Pracownicy pospieszyli do schroniska i wprowadzili Bailey do środka.”skomentował na Facebooku.

Animal Rescue League of El Paso

“Te psy są mądrzejsze niż ludzie dają im kredyt, skąd wiedział, w którym kierunku iść?”, powiedziała Loretta Hyde, założycielka El Paso Animal Rescue League. Bailey jest teraz ze swoimi właścicielami i są szczęśliwi, że mają ją z powrotem.