Zagubiony szczeniak wraca do domu z innym psem tak samo jak ona –

Zagubiony szczeniak wraca do domu z innym psem tak samo jak ona –

Cisquinha to mały piesek tabby, który zgubił się ze swojego domu i mimo wielkich poszukiwań nie udało im się jej odnaleźć. I choć nadzieja na jej odnalezienie już zniknęła, ona nie tylko wróciła, ale razem z nią przyprowadziła psa, który wyglądał jak jej brat bliźniak.

W dniu zniknięcia Cisquinha była w domu z Éricą, kobietą, która pomagała Glauciene w pracach domowych. Twierdzi, że pies jak zwykle był na podwórku i, podczas gdy ona wykonywała obowiązki w czasie krótszym niż myślała, zniknął.

Telefon wywołał wielkie emocje u matki Cisquinha, ponieważ Erica przekazała jej tę wiadomość, gdy była bardzo podekscytowana. Glauciene wyjaśnia, co czuła: “Pomyślałam: Cisquinha ma świeżą wodę, dobre jedzenie, dobre łóżko. Nie musiała odchodzić.

Cisquinha jako bardzo młody pies ma niespożytą energię, więc należało się spodziewać, że będzie się błąkać daleko i szeroko. To bardzo utrudniłoby jej poszukiwania. Na szczęście, Glauciene zaciągnęła wsparcie swojego brata, a także innych osób.

Podczas gdy organizowano poszukiwania Cisquinha, jej właścicielka wciąż była w swoim miejscu zatrudnienia, ale powiedziała, że jej głowa była gdzie indziej, powiedziała: “…była wciąż w swoim miejscu zatrudnienia, ale powiedziała, że jej głowa była gdzie indziejStraciłam całą koncentrację, myślałam, że już nigdy go nie zobaczę“.

Do czasu przybycia Glauciene, jej brat poświęcił już większość czasu na jej odnalezienie. Erica wróciła do domu, ale czekała ją niespodzianka, cisquinha była w domu i nie była sama! Była z psem, który wyglądał bardzo podobnie do niej.

Właścicielka Glauciene Borrett wyjaśnia: “Ma brata, który mieszka obok, a ja nie wiedziałam”. Do takiego wniosku doszli, gdy zaobserwowali podobieństwo między nimi. Najdziwniejsze było to, że nigdy się nie spotkali, aż do dnia, w którym Cisquinha odszedł bez wyraźnego powodu.

Był to bardzo emocjonalny moment, więc Glauciene zrobiła zdjęcia ze spotkania. Płaszcz nowej przyjaciółki miał dokładnie takie same kolory jak płaszcz Cisquinhy, mówi: “Ma brata, który mieszka obok, a ja nie wiedziałam. Bliźnięta są zdolne do wszystkiego”.