Zagubiony kotek znalazł bezpieczne miejsce i już następnego dnia urodził kocięta! 😀 Zobacz, jak przygarnął kolejnych potrzebujących opieki! 🐱🏠🐾

Błąkająca się kotka znalazła bezpieczne miejsce i następnego dnia natychmiast urodziła kocięta. Następnie przygarnęła kolejne, które potrzebowały matki.

kocia matka przytulająca kocięta


Cheesecake i jej kociętaThe Stray Cat Club

Około miesiąc temu, The Stray Cat Club, mała grupa ratunkowa, powitała ciężarną kotkę, która desperacko potrzebowała bezpiecznego schronienia.

Dobry Samarytanin natknął się na kotkę pewnego dnia i zaczął ją karmić i opiekować się nią najlepiej jak potrafił. Udało im się zdobyć jej zaufanie, a chwilę później odkryli, że jest w ciąży.

Zabrali kotkę do weterynarza, mając nadzieję na znalezienie pomocy dla przyszłej matki, ale bezskutecznie. Po skontaktowaniu się z The Stray Cat Club, wolontariusze zjednoczyli swoje wysiłki, aby sprowadzić kota do domu.

bezpański kot w ciąży


Cheesecake została znaleziona na zewnątrz jako bezpańskaThe Stray Cat Club

Zorganizowali dom zastępczy, zapewniając kotce wygodną przestrzeń do wychowywania młodych oraz mnóstwo jedzenia i miłości dookoła.

“Jest z nami bezpieczna, gdy przygotowujemy się do wsparcia i powitania jej dzieci na świecie”, podzieliło się ratownictwo.

pregnant cat indoors


Była w zaawansowanej ciąży, gdy została uratowanaKlub Kota Bezpańskiego

Krótko po przybyciu, kotka o imieniu Cheesecake poczuła się jak w domu. Eksplorowała swój nowy pokój i zaakceptowała wszystkie udogodnienia, czując się zadowolona i bezpieczna.

Jakby wiedziała, że jest w dobrych rękach, już następnego dnia jej rodzina zastępcza weszła do pokoju z niemałą niespodzianką.

cat indoors pregnant


Szybko zadomowiła się w swoim domu zastępczymThe Stray Cat Club

“To jasne, że czas był wszystkim. Jest w aktywnym porodzie, a jej doświadczony opiekun monitoruje ją na odległość, aby zapewnić jej opiekę i wsparcie, którego potrzebuje.”

Cheesecake urodziła miot zdrowych kociąt w swoim wygodnym gnieździe, z dala od surowych realiów świata zewnętrznego.

cat nursing kittens


Następnego dnia urodziła miot zdrowych kociątThe Stray Cat Club

Z miłością opiekowała się swoimi noworodkami i wypełniła pokój kojącymi mruczeniami, podczas gdy kocięta chętnie szukały jej mleka i ciepła. “Jako matka po raz pierwszy, która nie będzie miała więcej miotów, poradziła sobie świetnie.”

Minęły dwa tygodnie, a ratunek otrzymał telefon od Foal Farm Animal Rescue Centre, aby pomóc w opiece nad trzema nowonarodzonymi kociętami.

orphan kitten newborn


Dwa tygodnie później ratownicy otrzymali telefon z informacją o trzech nowonarodzonych kociętach, które potrzebowały mamyThe Stray Cat Club

Dwa z nich urodziły się przez cesarskie cięcie. Niestety, kocięta zostały odrzucone przez matkę i pilnie potrzebowały miłości i opieki.

Ratownicy natychmiast pomyśleli o Cheesecake, troskliwej matce własnych kociąt. Postanowili umieścić u niej maluchy, aby sprawdzić, czy je zaakceptuje. “Działaliśmy szybko, a po ich przywiezieniu z powodzeniem zintegrowaliśmy je z Cheesecake.”

.
cat nursing kittens


Cheesecake natychmiast zaakceptowała je jako swoje własneThe Stray Cat Club

Cheesecake wzięła trio w ramiona, wyczyściła i nakarmiła je razem ze swoimi. Młode kocięta wtuliły się w jej szyję dla dodatkowego komfortu. Przestały zawodzić, gdy przytuliły się wygodnie do nowej mamy i starszego rodzeństwa. “To wzruszające widzieć, jak znajdują komfort i opiekę w nowym domu. Mamy nadzieję na lepsze dni dla tych cennych maluchów.”

.
kittens snuggling cat


The Stray Cat Club

Trzy małe kocięta dobrze się rozwijają z matką spełniającą każdą ich zachciankę. Starsze kocięta wzięły je pod swoje skrzydła i przytulają się do nich, gdy drzemią.

Cheesecake jest pełna radości, opiekując się swoimi kociętami i adoptowanymi maluchami. Każdego dnia obserwuje, jak stają się coraz bardziej aktywne i ciekawskie, i obdarza je bezwarunkową miłością.

kittens snuggle time


Starsze kocięta i nowe maluchyThe Stray Cat Club

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o kociej rodzinie i The Stray Cat Club na Instagramie i Facebooku.

Powiązana historia: Tiny Kitten Spotted Outside Abandoned Shows So Much Strength, Now Has a Cat to Watch Her Grow