Zagubiony kot leży i czeka pod własnym poszukiwanym plakatem –

Zagubiony kot leży i czeka pod własnym poszukiwanym plakatem –

Luis to imię kota, który zgubił się z posesji swoich właścicieli. Zaniepokojeni rodzice adopcyjni zamieszczali zdjęcia w mediach społecznościowych, a także rozwieszali na ulicach plakaty z wizerunkiem ukochanej kotki.

Dzięki tym działaniom użytkownik portalu społecznościowego Twitter był w stanie zwizualizować kota leżącego w szczególny sposób. Okazuje się, że położył się pod plakatem, na którym jest wzmianka o zaginięciu Luisa. Tak jakby uważał, że to jest droga do domu.

Większość kotów nie jest znajdowana po pewnym czasie. Ale w przypadku Luisa, co jest imponujące, to to, że nawet jeśli wszystkie nadzieje były więcej niż stracone, kotek wydawał się żałować, że opuścił dom.

Camila Castoldi to nazwisko argentyńskiej kobiety, która znalazła Luisa i która nagrała krótkie wideo, aby wysłać je do jego zaniepokojonych rodziców adopcyjnych. “Luis, wydaje mi się, mój przyjacielu, że chciałeś być znaleziony, on chciał być znaleziony! camila powiedziała w swoim wideo.

Kamila jest bardzo spostrzegawczą kobietą, która nie okazała ani krzty obojętności wobec tego pięknego kota i odpowiadających mu plakatów. Być może inna osoba o innym sposobie bycia nie zauważyłaby tej sytuacji.

Od tego momentu Camilę, Luisa i rodziców adopcyjnych łączy bardzo dynamiczna przyjaźń. Wymieniają między sobą osobiste zdjęcia, w tym chwile z tym konkretnym kotem. Kamila nie tylko zrobiła dobry uczynek, ale też zyskała kilku bezwarunkowych przyjaciół.