Zaginiony maluch wrócił do taty po tym, jak został znaleziony pod opieką bezpańskiego psa

Zaginiony maluch wrócił do taty po tym, jak został znaleziony pod opieką bezpańskiego psa

Maluch o imieniu Kh’amorion Taylor wrócił do domu cały i zdrowy dzięki sąsiadowi i bezpańskiemu psu, który z nim pozostał.

Taylor spędził czwartkowy poranek włócząc się samotnie po ulicach północnej dzielnicy St. Louis City. Sąsiadka zauważyła małego chłopca, gdy tego ranka spacerowała ze swoimi psami.

YouTube

Źródło:
YouTube

Kh’amorion był ubrany w piżamę, ale najbardziej zaskakującą częścią był bezpański pit bull, który wyglądał, jakby go chronił.

“Wyglądał na zadbanego, był bardzo schludny, bardzo czysty; po prostu nie miał na sobie butów” – powiedział Fox 2 sąsiad.

Sąsiad, który postanowił pozostać anonimowy, spędził kilka następnych godzin na poszukiwaniu domu chłopca i jego rodziców.

“Pukałem do drzwi na całej ulicy. Pukałam do drzwi, bez odpowiedzi; nikt, kto odpowiedział, nie rozpoznał dziecka” – wspomina.

YouTube

Źródło:
YouTube

Szła i szła godzinami, aż tata Taylora zobaczył zdjęcie swojego syna w mediach społecznościowych.

Szybko przyjechał po syna. Nie wiadomo, w jaki sposób chłopcu udało się dotrzeć tak daleko, ale rodzice mają szczęście, że ich syn znalazł życzliwą duszę.

“Ponieważ potrzeba wioski, a dzieci, zwłaszcza, są niewinne” – powiedziała.

YouTube

Źródło:
YouTube

“Ważne jest, abyśmy trzymali się razem, abyśmy pomagali sobie nawzajem, abyśmy wrócili do rzeczy, które robili nasi dziadkowie i ich społeczność” – dodała. “Abyśmy budowali poczucie jedności”

To był pies, którego młody Kh’amorion nie mógł zapomnieć. Ciągle powtarzał słowo “szczeniak”, prawie tak, jakby chciał, żeby pies wrócił z nim do domu. Nie adoptowali psa, ale policja z St. Louis rozważała przygarnięcie psiaka.

Chłopiec Taylor wrócił do swojej rodziny. A pies wkrótce znalazł własną rodzinę!

YouTube

Źródło:
YouTube

Pit Bulle nie są niebezpieczne.

Kurczak Peri miał zaledwie kilka dni, gdy został adoptowany przez Christę Hubbard i jej rodzinę. Kurczak był zdrowy aż do sześciu miesięcy później, kiedy nabawił się infekcji oka. Lekarze poinformowali Christę, że kurczak nieuchronnie oślepnie.

Rodzinny pit bull, Taj, pomógł rodzinie wprowadzić niezbędne zmiany, aby ułatwić życie Peri.

Peri w końcu oślepła i w jakiś sposób pies wiedział, że coś jest nie tak. Taj stał się opiekunem i obrońcą ślepego kurczaka.

Taj i Peri spędzili następne osiem lat jako najlepsi przyjaciele. Kurczak miał widzącego psa. Nie jest to coś, co czyta się codziennie. Taj zmarł w lipcu 2018 roku po dzielnej walce z rakiem.

Hubbardowie adoptowali dwa szczeniaki pitbulla, aby Peri mogła mieć nowych psich przyjaciół.

Gracie, jeden z pitbulli, przyjęła rolę obrońcy Peri. Jakąkolwiek dziurę Taj pozostawił w sercu Peri, Gracie wypełniła ją swoją obecnością. Może wydawać się nieprawdopodobne, by pies i kurczak stali się najlepszymi przyjaciółmi. Ale właśnie dlatego psy są niesamowite.

Obejrzyj historię małego Kh’amoriona poniżej!

Proszę podziel sie tym z przyjaciółmi i rodziną.