Zaginiony maluch połączony z tatą po znalezieniu go strzeżonego przez ochronnego bezpańskiego psa

Zaginiony maluch połączony z tatą po znalezieniu go strzeżonego przez ochronnego bezpańskiego psa

Maluch o imieniu Kh’amorion Taylor wrócił do domu cały i zdrowy dzięki sąsiadowi i bezpańskiemu psu, który pozostał przy nim.

Taylor spędził czwartkowy poranek włócząc się samotnie po ulicach północnej dzielnicy miasta St. Louis. Sąsiadka zobaczyła małego chłopca, gdy tego ranka spacerowała ze swoimi psami.

YouTube

Źródło
YouTube

Kh’amorion miał na sobie piżamę, ale najbardziej zaskakującą częścią był bezpański pit bull, który wyglądał, jakby go chronił.

“Wyglądał na zadbanego, był bardzo zadbany, bardzo czysty; po prostu nie miał na sobie butów” – powiedział Fox 2 sąsiad.

Sąsiad, który wolał pozostać anonimowy, spędził następne kilka godzin na poszukiwaniu domu chłopca i jego rodziców.

“Pukałem do drzwi w górę i w dół ulicy. Pukałam do drzwi, bez odpowiedzi; nikt, kto odpowiedział, nie rozpoznał dziecka” – wspominała.

YouTube

Źródło
YouTube

Szła i szła przez wiele godzin, aż tata Taylora zobaczył zdjęcie syna w mediach społecznościowych.

Szybko przyjechał po syna. Nie ma szczegółów, jak chłopcu udało się dotrzeć tak daleko, ale rodzice są szczęśliwi, że życzliwa dusza była przy ich synu.

“Ponieważ potrzeba wioski, a dzieci, zwłaszcza, są niewinne” – powiedziała.

YouTube

Źródło
YouTube

“Ważne jest, abyśmy trzymali się razem, abyśmy sobie pomagali, abyśmy wracali do rzeczy, które robili nasi dziadkowie i ich społeczność” – dodała. “Że budujemy poczucie jedności”

To był pies, którego młody Kh’amorion nie mógł zapomnieć. Ciągle powtarzał słowo “szczeniak”, prawie jakby chciał, żeby pies wrócił z nim do domu. Nie zaadoptowali psa, ale policja z St. Louis rozważała przygarnięcie psiaka.

Chłopiec Taylor został połączony z rodziną. A pies wkrótce znalazł własną rodzinę!

YouTube

Źródło
YouTube

Pit Bulls nie są niebezpieczne.

Peri the chicken miała zaledwie kilka dni, kiedy została adoptowana przez Christę Hubbard i jej rodzinę. Kurczak był zdrowy aż do sześciu miesięcy później, kiedy to nabawiła się infekcji oka. Lekarze poinformowali Christę, że kurczak będzie nieuchronnie ślepy.

Pit bull rodziny, Taj, pomógł rodzinie dokonać niezbędnych dostosowań, aby ułatwić życie Peri.

Peri rzeczywiście oślepł w końcu i jakoś pies wiedział, że coś jest nie tak. Taj stał się opiekunem i obrońcą dla ślepego kurczaka.

Taj i Peri spędzili następne osiem lat jako najlepsi przyjaciele. Kurczak miał widzącego psa. Nie coś, co czytałbyś codziennie. Taj zmarł w lipcu 2018 roku po dzielnej walce z rakiem.

Hubbards poszedł naprzód i adoptował dwa szczeniaki pitbulla, aby Peri mogła mieć nowych psich przyjaciół.

Gracie, jeden z pit bulli, przyjęła rolę obrońcy Peri. Jakąkolwiek dziurę Taj pozostawił w sercu Peri, Gracie wypełniła ją swoją obecnością. Może wydawać się mało prawdopodobne, aby pies i kurczak stali się najlepszymi przyjaciółmi. Ale właśnie dlatego psy są niesamowite.

Obejrzyj historię małego Kh’amoriona poniżej!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.