Zabawne zwierzęta zachowujące się jak ludzie

Zabawne zwierzęta zachowujące się jak ludzie

Jeśli jesteś ze swoim zwierzakiem przez długi czas, prawdopodobnie zauważyłeś, że zachowuje się trochę podobnie do ciebie. Nie ma naukowego wyjaśnienia, dlaczego tak się dzieje, ale na pewno pękłeś za każdym razem, gdy widziałeś, że twój zwierzak zachowuje się jak człowiek.

Zwierzęta mają tendencję do rozwijania więzi ze swoimi właścicielami, dlatego są w stanie złapać kilka ich cech i naśladować je w pewnym stopniu. Jeśli trudno ci w to uwierzyć, oto 70 zdjęć jako dowód.

agershotzz

Źródło:

agershotzz

Wszyscy mieliśmy tego jednego przełożonego, który zawsze obserwuje, co robimy w pracy. I podobnie jak ten przełożony, ten kot wydaje się czerpać przyjemność z analizowania pracy swojego człowieka.

Imgur

Źródło:

Imgur

Nie każdy jest dobry w tę grę. A sądząc po tym, jak wygląda plansza, wygląda na to, że kot wygrywa.

Imgur

Źródło:

Imgur

3. Jak dwa groszki w strąku

To jest prawdopodobnie jeden z najbardziej uroczych zdjęć najlepszego przyjaciela tam. Zobacz sposób, w jaki ten kot patrzy na swojego człowieka? To takie słodkie!

Imgur

Źródło:

Imgur

Ten duet przenosi więź kota z człowiekiem na inny poziom. Cokolwiek planują, wyraźnie nie chciałbyś wiedzieć.

Imgur

Źródło:

Imgur

Ten pies wyraźnie żyje życiem. Jego człowiek nie tylko wyprowadza go na spacery. Zamiast tego, zabiera go na przejażdżkę i robią to w stylu.

Imgur

Źródło:

Imgur

Nie wszystkie koty spędzają cały dzień śpiąc i będąc leniwymi. Ten traktuje naukę poważnie. Jest w tym tak dobry, że czyta na boki.

Imgur

Źródło:

Imgur

7. Just enjoying the beach

To zdjęcie zrobiła pewna rodzina, gdy wybrała się na plażę. Rodzice wysłali je do swojego dziecka, uświadamiając mu, że rodzinny pies zajmuje jego miejsce.

Imgur

Źródło:

Imgur

Większość psów jest podekscytowana faktem, że wybiera się na przejażdżkę samochodem. Ten pies uważa to jednak za naprawdę poważną sprawę. Szkoda, że jego kierowca nie czuje tego samego.

Imgur

Źródło:

Imgur

Te koty nie zachowują się jak przeciętni ludzie. Są superbohaterami i lepiej w to uwierzyć.

Imgur

Źródło:

Imgur

10. Niezbyt zadowolony z koloru

Jego ulubionym kolorem jest pomarańczowy, ale jego człowiek ubrał go w niebieski. Wyraźnie nie jest pod wrażeniem.

Imgur

Źródło:

Imgur

Jeśli kiedykolwiek doświadczyłeś powrotu do domu później niż powinieneś, znajdziesz tego kota całkowicie relatable. Wygląda na to, że jest zbyt przerażony, aby wydać dźwięk.

Imgur

Źródło:

Imgur

Nawet koty potrzebują trochę czasu, aby się zrelaksować i odpocząć, a ten kot wyraźnie zna najlepsze miejsce, aby to zrobić. Poważnie czuję się tak zazdrosny w tej chwili.

Reddit

Źródło:

Reddit

Jeśli myślisz, że wszystkie koty spędzają cały dzień na spaniu – pomyśl jeszcze raz. Ten kot woli grać w pasjansa, aby zabić czas i wygląda na to, że jest w tym naprawdę dobry.

Imgur

Źródło:

Imgur

Jeśli czujesz się zdezorientowany tym, co robi ten kot, nie jesteś jedyny. Wygląda na to, że ziewa i rzuca tantry w tym samym czasie.

Imgur

Źródło:

Imgur

To jest dokładna rzecz, którą zrobiłbym, gdybym zobaczył, że ktoś wykazuje zainteresowanie moim kieliszkiem wina. To jest moje i nikt inny nie może go dotknąć.

Imgur

Źródło:

Imgur

Ten kot wygląda bez entuzjazmu na myśl o pójściu do parku. Wygląda jak ktoś, kto myśli o wszystkich złych wyborach, których dokonał w życiu.

Imgur

Źródło:

Imgur

To chyba najdziwniejszy kot, jakiego widziałem w całym swoim życiu. A może to w ogóle jest kot? Koty chyba nie powinny tak siedzieć.

Imgur

Źródło:

Imgur

Wygląda na to, że ludzie nie są jedynymi, którzy lubią robić sobie zdjęcia. Sądząc po kącie kamery, ten kot jest zdecydowanie profesjonalistą w robieniu selfies.

Imgur

Źródło:

Imgur

19. Coś ciekawego

Czy widzieliście kiedyś kota stojącego w ten sposób przy drzwiach? Musi oglądać coś naprawdę interesującego. Jest tak w to wciągnięty, że nie przejmuje się tym, jak dziwnie wygląda.

Imgur

Źródło:

Imgur

Ten kot znalazł w sieci ciekawe wideo i nie wygląda na to, żeby w najbliższym czasie przestał je oglądać. Patrzy na ten ekran, jakby patrzył na jedzenie.

Imgur

Źródło:

Imgur

Ten pies jest zdecydowanie zbyt wyluzowany. Wygląda tak wygodnie na tej kanapie. Ciekawe, czy to on trzyma pilota, czy domaga się piwa. Nigdy się nie dowiemy.

Imgur

Źródło:

Imgur

Koty są znane z tego, że są nastrojowe, ale ten jest wyjątkowo zrzędliwy. Wygląda na to, że kot obudził się po złej stronie łóżka lub jeszcze nie jadł.

Reddit

Źródło:

Reddit

Te dwa psy wybrały się na wycieczkę do pobliskiego banku. Domagają się spotkania z kierownikiem, aby mogły otworzyć konto. Z pewnością dobrze dobrały swoje priorytety!

Reddit

Źródło:

Reddit

Podziwiam zaangażowanie tego kociaka, aby pozostać sprawnym i silnym. Robi podciągnięcia, aby upewnić się, że jego nogi staną się silne.

Reddit

Źródło:

Reddit

25. Robienie obowiązkowego zdjęcia urodzinowego

Czy ten pies naprawdę cieszy się ze swojego przyjęcia urodzinowego? Czy może wygląda jakby ktoś przerwał mu jedzenie i zmusił do uśmiechu do aparatu? Wydaje mi się, że to było to drugie.

Reddit

Źródło:

Reddit

Obchodzenie kolejnych urodzin oznacza postarzenie się o rok. Ten kot wyraźnie nie jest z tego zadowolony. Cóż, jeśli pomyślisz o emeryturze i tym, co będziesz robić w tym momencie, nie mógłbyś go winić.

Reddit

Źródło:

Reddit

Musiałam przyjrzeć się bliżej temu zdjęciu, aby upewnić się, że widzę to, co widzę. Tak, to wyraźnie jest pies i to on siedzi za kierownicą. Wygląda na to, że tego dnia jechał do Walmartu.

Reddit

Źródło:

Reddit

28. Udawanie, że jest się chorym

Ten pies chciał po prostu zostać w łóżku przez cały dzień. Jednak jego człowiek chciał się upewnić, że dostaje wystarczająco dużo ruchu, więc nalegał, aby natychmiast wstał z łóżka. Trudno było stwierdzić, kto wygrywa ten spór.

Imgur

Źródło:

Imgur

To prawdopodobnie najsłodsza rzecz, jaką zobaczysz przez cały dzień – szczeniak drzemiący pod słońcem w różowym bikini! Ta sassy dziewczyna wyraźnie wie, jak żyć.

Imgur

Źródło:

Imgur

To prawdopodobnie najbardziej cierpliwy niedźwiedź, jakiego zobaczysz. Nie rzuca się w oczy ani nie zachowuje agresywnie, mimo że jego obiad jest spóźniony.

Reddit

Źródło:

Reddit

Odblokowanie toalety nie jest łatwym zadaniem. To jest niechlujne, trudne i po prostu obrzydliwe. Dobrze, że ten kot zgłosił się na ochotnika do wykonania zadania.

Reddit

Źródło:

Reddit

Ludzie nie są jedynymi zdolnymi do miłości. I jak się okazuje, nie jesteśmy jedynymi, którzy też chcą małżeństwa. Gratulacje dla tej uroczej pary i ich naprawdę uroczych szczeniaków!

Reddit

Źródło:

Reddit

33. Zdobywanie przekąsek dla psa

To jest jeden niezawodny ptak. Jeśli nie zawsze jest w domu, nie będzie się martwił, że psy głodują. Wydaje się, że karmienie ich sprawia mu przyjemność.

Reddit

Źródło:

Reddit

Picie gorącej filiżanki kawy to sposób większości ludzi na rozpoczęcie dnia i wygląda na to, że tak samo jest w przypadku tego psa. Na poważnie jednak, mam nadzieję, że ten pies nie pije zbyt dużo kawy, ponieważ może to być dla niego toksyczne.

Reddit

Źródło:

Reddit

Ten pies nie lubi spędzać czasu z drugim psem. Uważa, że jest człowiekiem, więc spędza czas tylko ze swoim właścicielem. Widzisz, jak izoluje drugiego psa?

Imgur

Źródło:

Imgur

36. Watching Netflix razem

Ten kot wygląda dokładnie tak samo jak ja, gdy tylko oglądam film. Jest tak pochłonięty, że nie przejmuje się tym, jak dziwnie wygląda.

Imgur

Źródło:

Imgur

Bycie najlepszym z przyjaciół oznacza dzielenie się obiadem. Kot dostaje do jedzenia to, co je jego człowiek.

Imgur

Źródło:

Imgur

Ten pies myśli, że jest o wiele zbyt fajny, aby usiąść i czekać na swoje jedzenie, jak jego dwaj bracia. Chociaż sposób, w jaki stoi, wygląda imponująco, muszę powiedzieć, że jest dość przerażający. Zastanawiam się, czy on również chodzi w pozycji pionowej.

Imgur

Źródło:

Imgur

Życie jest pełne wyzwań i jeśli nie jesteś przygotowany, będziesz miał trudny czas, aby żyć swoim najlepszym życiem. Więc weź to od tego psa i rozważ przeczytanie jego ulubionej książki.

Instagram/Tokio_frenchie

Źródło:

Instagram/Tokio_frenchie

Nawet gdybyś znalazł tego psa leżącego na twoim łóżku i zajmującego całą przestrzeń, założę się, że nie byłbyś w stanie się na niego gniewać. Spójrz tylko, jak uroczo wygląda.

Instagram/Mary Jane And Waffles

Źródło:

Instagram/Mary Jane And Waffles

41. Ładowanie zmywarki

Ten uroczy pies może wyglądać z klasą i sassy, ale z pewnością wie, jak pomóc swojej mamie wokół. Nawet z perłowym naszyjnikiem i dwoma warkoczami jest na tyle wygodna, że pomaga w myciu naczyń. Nie jestem tylko pewien, czy naprawdę wyczyściła talerze za pomocą zmywarki, czy też wylizała je do czysta.

Instagram/Ms.Charmin

Źródło:

Instagram/Ms.Charmin

Pizze są załadowane kaloriami, dlatego nie są najlepszymi pokarmami do pobłażania, jeśli próbujesz schudnąć. Ten pies próbował oszukiwać, liżąc plasterek pizzy zamiast go jeść. Zastanawiam się, ile kalorii dostaje z tym.

Instagram/Moki The Bear

Źródło:

Instagram/Moki The Bear

Psy są świetne, jeśli chodzi o naukę nowych sztuczek. Gra na perkusji nie jest jednak czymś, co mogłoby się wydawać, że ten pies się nauczy.

Instagram/rosie_the_runt

Źródło:

Instagram/rosie_the_runt

Nauka balansowania na desce surfingowej nie jest dla człowieka taka łatwa. Ten pies sprawia, że wygląda to jak bułka z masłem.

Instagram/the_life_of_jadeyandlollie

Źródło:

Instagram/the_life_of_jadeyandlollie

Ten pies jest dokładnie taki, jak większość z nas wygląda, gdy tylko szef przechodzi obok. Robimy co w naszej mocy, aby wyglądać produktywnie i mieć nadzieję, że zauważy.

Instagram/roolepom

Źródło:

Instagram/roolepom

Ten pies ma naprawdę dziwny zwyczaj, kiedy tylko odbywa podróż do weterynarza. Mimo że osoba, która zabrała go tego dnia, została o tym ostrzeżona, to i tak była zaskoczona tym, jak pies siedział przez całą podróż.

Reddit

Źródło:

Reddit

47. Po prostu leżąc na łóżku

Ten pies jest albo pijany, albo jest po prostu naprawdę dziwny. Nigdy nie widziałem psa, który by tak krzyżował nogi.

Pikabu.ru

Źródło:

Pikabu.ru

Koty mają opinię leniwych. Cóż, mając tyle ubrań do posortowania i złożenia, prawdopodobnie zrobiłbym to, co zrobił ten kot.

Reddit

Źródło:

Reddit

Koty nie różnią się od ludzi, jeśli chodzi o kichanie. Wszyscy dostajemy tę twarz przed kichnięciem i szczerze mówiąc, to nie jest ładne.

Ten pies wygląda bardziej jak dziwny facet w stroju psa niż dziwny pies klęczący przed telewizorem. Do tego sposób, w jaki jest tak zafiksowany na tym, co ogląda, jest niezrozumiały.

Imgur

Źródło:

Imgur

Ten pies szuka randki. Z tymi oczami i takim nastawieniem jestem pewien, że nie miałby trudnego czasu.

Reddit

Źródło:

Reddit

52. Wymiana żarówki

To jest coś, czego nie spotyka się na co dzień. Kot pomagający swojemu człowiekowi zmienić żarówkę? To dopiero jest perełka.

Imgur

Źródło:

Imgur

Jeśli znajdziesz tego uroczego Shibę w centrum handlowym, prawdopodobnie poczułbyś się podekscytowany, aby pójść na zakupy. On naprawdę jest ubrany tak, aby zrobić wrażenie.

Cute.nae-design

Źródło:

Cute.nae-design

Nigdy nie widziałem, żeby ktoś chodził do szkoły tak szczęśliwy jak ten leniwiec. W jego klasie musi być coś innego.

Imgur

Źródło:

Imgur

Zostać na całą noc, aby uczyć się do testu nie jest łatwe. Wystarczy spojrzeć na tego psa. Wygląda jakby miał zemdleć w każdej chwili.

Zwierzęta robiące ludzkie rzeczy

Źródło:

Zwierzęta robiące ludzkie rzeczy

Ten uroczy corgi nie mógł dłużej znieść tego, jak jego człowiek prowadził samochód. Postanowił wziąć sprawy w swoje ręce – lub łapy.

Twitter/Pets Being People

Źródło:

Twitter/Pets Being People

Znęcanie się jest dość powszechne wśród kotów. Chyba dlatego, że większość z nich jest zrzędliwa i nie znosi, gdy się im przeszkadza podczas snu. Ten biedny kot nauczył się swojej lekcji w trudny sposób.

Twitter/Pets Being People

Źródło:

Twitter/Pets Being People

Pozowanie do zdjęcia nie jest zabawą, zwłaszcza jeśli jesteś zmuszony do noszenia kostiumu, którego nie lubisz. Weź to od tego kota. Jest przebrany za Świętego Mikołaja i nie jest nawet największym fanem tego świątecznego sezonu.

Twitter/Pets Being People

Źródło:

Twitter/Pets Being People

59. Kiedy jesteś na diecie

Po skończeniu posiłku ten kot od razu poczuł żal. Zjadł za szybko i teraz nie może poprosić o kolejną porcję, bo jest na diecie.

Twitter/Pets Being People

Źródło:

Twitter/Pets Being People

Odmawia wyjścia na zewnątrz, bo jest gorąco. Wolałby zostać i patrzeć jak wszyscy się bawią, niż wyjść z tego pojazdu i się poparzyć.

Twitter/Pets Being People

Źródło:

Twitter/Pets Being People

Poprosił o stek, spaghetti i mnóstwo balonów na swoje urodziny. Nawet jeśli nie dostał wszystkich rzeczy, które chciał na swój wyjątkowy dzień, ten pies nadal udało się umieścić na uroczy uśmiech.

Twitter/Pets Being People

Źródło:

Twitter/Pets Being People

62. Kiedy twój przyjaciel prosi cię o towarzystwo

Idź na ryby, powiedzieli. To będzie zabawa, powiedzieli.

Twitter/Pets Being People

Źródło:

Twitter/Pets Being People

Ten pies wygląda na przytłoczonego i tak naprawdę nie mogę go winić. Gdybyś otrzymał kieliszek wina o takiej wielkości, prawdopodobnie też czułbyś się podobnie.

Twitter/Pets Being People

Źródło:

Twitter/Pets Being People

Jeśli kiedykolwiek zostałeś zgłoszony przez swoich przyjaciół do występu na imprezie świątecznej w twojej firmie, to w jednej chwili uświadomiłbyś sobie tę reakcję. To ta mieszanka żalu i zażenowania.

Możesz uznać tego kota za podobnego do swoich wścibskich sąsiadów. Ma ten dziwny zwyczaj obserwowania wszystkiego, co dzieje się na zewnątrz.

Twitter/Pets Being People

Źródło:

Twitter/Pets Being People

Elastyczność tego psa jest dość imponująca. Prawdopodobnie jest nawet lepszy ode mnie w wykonywaniu tej pozy jogi.

Twitter/Pets Being People

Źródło:

Twitter/Pets Being People

67. Kiedy trzeba się wcześnie obudzić

Ten wygląd wydaje mi się dość znajomy. To ten sam wyraz, który mam zawsze, gdy próbuję wcześnie zasnąć, ale kończę wpatrując się w sufit do trzeciej nad ranem.

Twitter/Pets Being People

Źródło:

Twitter/Pets Being People

Ten pies zwlekający się z łóżka to większość z nas, gdy tylko nadchodzi poniedziałek. Jest po prostu coś o tym dniu, co czyni nas dodatkowo powolnymi i leniwymi.

Twitter/Pets Being People

Źródło:

Twitter/Pets Being People

Ten ptak wie, że palenie jest złe, ale po prostu nie może porzucić swojego nałogu. Prawdopodobnie myśli, że jest fajny.

Twitter/Pets Being People

Źródło:

Twitter/Pets Being People

Ten pies uważa czas kąpieli za niezwykle relaksujący. W rzeczywistości dostaje szału za każdym razem, gdy ktoś mu przerywa.

Twitter/Pets Being People

Źródło:

Twitter/Pets Being People

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Bored Panda

Jeśli jesteś ze swoim zwierzakiem przez długi czas, prawdopodobnie zauważyłeś, że zachowuje się trochę podobnie do ciebie. Nie ma naukowego wyjaśnienia, dlaczego tak się dzieje, ale na pewno pękłeś za każdym razem, gdy widziałeś, że twój zwierzak zachowuje się jak człowiek.

Zwierzęta mają tendencję do rozwijania więzi ze swoimi właścicielami, dlatego są w stanie złapać kilka ich cech i naśladować je w pewnym stopniu. Jeśli trudno ci w to uwierzyć, oto 70 zdjęć jako dowód.