Zabawne zwierzaki, które żyją według własnych zasad

Zabawne zwierzaki, które żyją według własnych zasad
Te przezabawne zwierzaki żyją według własnego zestawu zasad. Wiele z ich decyzji jest dla ludzi nie do pojęcia, ale według nich wszystko, co robią, jest całkowicie logiczne.

Na przykład kot, który wkłada głowę do buta, aby zasnąć. Dla nas jest to bez sensu, ale to dlatego, że nie widzimy tego z jej perspektywy. But blokuje światło słoneczne, co czyni go idealnym miejscem do położenia głowy i drzemki.

Koty i psy mają swój własny rodzaj logiki i za to je kochamy. To część tego, co czyni je tak uroczymi. Na koniec dnia, zawsze wiedzą, jak nas rozśmieszyć też. Który z tych głupkowatych zwierzaków z tej listy jest Twoim ulubionym?

assburgers98

Źródło:

assburgery98

Temu psu udało się utknąć pod budą. Zaczął kopać wokół niej i dosłownie wkopał się w dziurę. Chociaż, nie żałował tego ani trochę. Kopanie to jedno z jego ulubionych zajęć.

justintylrallen

Źródło:

justintylrallen

Są dwie miski, z których można jeść. Jednak z jakiegoś powodu oba koty postanowiły jeść z tej samej. To zawody, aby zobaczyć, kto może zakończyć go pierwszy. Później będą rywalizować o drugą miskę.

cassiejwl

Źródło:

cassiejwl

Kaczki pływały, więc pies uznał, że też wskoczy. Nie jest to pierwsza rzecz, o której większość ludzi myśli odwiedzając parki, ale dla psa to spełnienie marzeń. Pływanie jest nawet przyjemniejsze niż spacerowanie.

Rawc90

Źródło:

Rawc90

Właściciel kupił kotu nowy drapak. Jednak zamiast drapać po nim pazury, kot wykorzystał go jako legowisko. Nie było to zamierzone przeznaczenie drapaka, ale przynajmniej się nie zmarnował.

Lo0ody-

Źródło:

Lo0ody-

Z jakiegoś powodu pies lubi kłaść głowę na cegle. W domu jest tyle innych wygodniejszych miejsc do leżenia, a jednak ciągle wraca do tego jednego. Właściciele są zaskoczeni wyborami psa.

aritsmo

Źródło:

aritsmo

Ilekroć mieszkańcy domu biorą prysznic, kot zawsze chce się przyłączyć. Nieszczególnie lubi się moczyć, ale lubi kręcić się w pobliżu. Ostatnio odkryła też idealne miejsce do siedzenia.

AredLion

Źródło:

AredLion

“Mój pies wygryzł dziurę w moim kocu, a potem zrobił to” – wyjaśnia kobieta. Nigdy wcześniej nie widzieliśmy bardziej wygodnego szczeniaka. Jej technika koca nad głową jest niezwykle skuteczna.

crimsonfarina

Źródło:

crimsonfarina

Kot potrzebuje swojego osobistego lustra bliżej podłogi. Obecnie musi się wyciągać nad zlewem za każdym razem, gdy chce uzyskać dostęp do lustra i zobaczyć jak wygląda. Nie jest to łatwe do wykonania!

ktobey

Źródło:

ktobey

Nie jesteśmy pewni, czy pies próbuje z bliska przyjrzeć się obrazowi, czy faktycznie myśli, że to prawdziwe okno i patrzy na zewnątrz. Tak czy inaczej, jest to całkiem zabawne. Wydaje się być absolutnie zafascynowany tym widokiem.

ellle_em

Źródło:

ellle_em

Płot może nie wydawać się świetnym miejscem na drzemkę, jednak ten kot uwielbia tam przebywać. Nikt nie może zakłócić jej drzemki. Jest poza zasięgiem każdego, kto przypadkiem przechodzi obok.

DD1234567

Źródło:

DD1234567

Czy jesteście w stanie powiedzieć, co się tutaj dzieje? Okazuje się, że goofy pies “trzyma pojedynczy kawałek suchego makaronu między łapami i je”, po prostu jak totalny goofball. To ledwie przekąska.

gorongirl

Źródło:

gorongirl

Nawet gdy idziesz do łazienki, koty nie chcą być pozostawione w tyle. To takie kochające zwierzęta. W pewnym momencie jednak trzeba ustalić pewne granice.

gerbcity

Źródło:

gerbcity

Pole dance to moda na ćwiczenia, która ostatnio naprawdę przykuwa uwagę. Nawet psy się angażują. Obracanie się na biegunach jest tak doskonałym treningiem.

EleeJhon1

Źródło:

EleeJhon1

Ta dwójka ma fascynujący związek. Zawsze znajdują nowe i kreatywne sposoby na wspólną zabawę. Osoby postronne nie zawsze jednak rozumieją ich głupie wybryki.

Buzzspucket

Źródło:

Buzzspucket

Jeśli powiesz temu psu nie, natychmiast zaczyna się dąsać. Jego napady złości są jednak tak urocze, że trudno nie ulec jego żądaniom. Nikt nie chce widzieć go zdenerwowanego.

GrizzlySZN

Źródło:

GrizzlySZN

Pudelek twierdzi, że koty to anioły z trzepaczkami. Jednak teraz mamy ostateczny dowód. Spójrzcie tylko, jak uroczo kot bawi się dziurkami w kartonie.

sceptyk_septyk

Źródło:

sceptyk_septyk

“Twój pies trzyma swoje Frisbee w jeden sposób… mój trzyma je, w ‘specjalny’ sposób” – żartuje właściciel. Większość psów trzyma Frisbe w pysku, ale nie ten głupi szczeniak. On woli nosić swoje Frisbees na szyi.

Washout81

Źródło:

Washout81

Dlaczego koty zawsze muszą wspinać się na choinkę? Co roku bez zarzutu, kończą przewracając ją lub batożąc ozdoby i lampki. Po prostu nie mogą się powstrzymać.

Gouca

Źródło:

Gouca

Ten zabawny pies otworzył drzwi, mrugnął do swojego właściciela i wyszedł. W ogóle nic nie powiedziała. Zatrzymała się tylko, by zobaczyć, co się dzieje.

tomche

Źródło:

tomcze

Jeden z kotów jest całkiem normalny. Drugi kot natomiast jest totalnym komikiem. Zawsze pakuje się w niezręczne sytuacje. Czy zgadniesz, który z nich jest który?

mdanger88

Źródło:

mdanger88

Te zmęczone psy musiały ostatnio wyjść na długi spacer. To jest jedyne wytłumaczenie. Nawet nie zadały sobie trudu, by wybrać wygodną pozycję. Po prostu przewróciły się na bok i zasnęły.

The_kilt_lifta

Źródło:

The_kilt_lifta

Tutaj mamy kota, który myśli, że jest ptakiem. Siedzi na klamce samochodu tak jak sójka czy wrona. Nie mamy pojęcia, jak zdołał się tam dostać, nie spadając.

urbanoffroad

Źródło:

urbanoffroad

Ten pies gonił swoją piłkę i wbiegł prosto w ścianę. Uderzył go tak mocno, że zrobił gigantyczne wgniecenie w nim. Odegrał to jak gdyby to było nic chociaż i udawał, że to się nigdy nie stało.

-Gossdaddy-

Źródło:

-Gossdaddy-

Koty są świetne w wspinaniu się na różne rzeczy. Jednak ten próbował wziąć to na następny poziom i przejść przez sufit. Technicznie wie, że to nie jest możliwe, ale kot może marzyć, prawda?

Playland

Źródło:

Playland

Pies został wysłany na zewnątrz jako kara za to, że stał na stole w domu. Jak myślicie, co natychmiast zrobił w następnej kolejności? Stanął na stole na zewnątrz, oczywiście!

JackoNorwich

Źródło:

JackoNorwich

Ta kotka bawiła się na zasłonach, gdy właściciele weszli do domu. Najchętniej bawiłaby się jeszcze dłużej. Jednak z jakiegoś powodu właściciele nie lubią, gdy wisi do góry nogami.

llwaterfountains

Źródło:

llwaterfountains

Psu zaświeciły się oczy, gdy tylko zauważył kobietę otwierającą torbę z chipsami. Tak bardzo chciała dostać chipa. Niestety, jedyne co mogła zrobić to obserwować z drugiej strony pokoju.

Reddit

Źródło:

Reddit

Kotka na tym zdjęciu nie ma pojęcia, co robiła źle. Nikt nigdy nie nauczył jej, żeby nie siadać na pizzy. Ona cały czas je jedzenie z włosami na nim. Jeśli jej to nie przeszkadza, to nikomu innemu też nie powinno.

special-stars

Źródło:

special-stars

“Mimo że ma świeżą miskę z wodą w tej łazience i w kuchni, siedzi tam, drapiąc ścianę, dopóki nie włączę wody na kilka minut, aby mógł ją wypić” – wyjaśnia właściciel. “Czeka również, aż ktoś skończy prysznic, aby mógł to również wypić” Pies może być czasami trochę głupi, ale nie winimy go. Nie ma nic lepszego niż napicie się wody świeżo po wyjściu z rur.

russelwilsonthedog4

Źródło:

russelwilsonthedog4

Zawsze zajmuje trochę czasu, aby dowiedzieć się, jak korzystać z nowej zabawki. Ten zabawny kot wciąż stara się opanować swoje umiejętności. Nawet nie zauważyła jeszcze piłki!

dbiryukovich

Źródło:

dbiryukovich

Ten szczeniak ma zły zwyczaj wkładania łap do swojej miski z wodą, gdy bierze picie. Jeśli jest na zewnątrz, to jest jeszcze gorzej. Ostatnio był w pobliżu bagna i włożył całe swoje ciało do wody, aby się napić.

superkaifas

Źródło:

superkaifas

Kotka nie jest tak dobrze ukryta, jak jej się wydaje. Nie ma pojęcia, że wystają jej tylne łapki. Jednak jeśli ona nie może cię zobaczyć, to ty nie możesz zobaczyć jej. Taka jest jej logika.

colettetheparisiancat

Źródło:

colettetheparisiancat

To takie zabawne, że psy nie mają problemu z siedzeniem jeden na drugim. Dosłownie układają się w kupę. Chociaż niektóre psy zdecydowanie robią to częściej niż inne.

Nayib_Ozzy

Źródło:

Nayib_Ozzy

Właściciel wyszedł z siebie, aby zbudować swojemu kotu piękny domek. Psy dostają domy, więc dlaczego nie koty? W typowej kociej modzie, kot ostatecznie wolał siedzieć na dachu, zamiast wejść na niego.

justanotherjack

Źródło:

justanotherjack

Ten pies wygryzł dziurę przez piłkę, którą się bawił. To jednak nie powstrzymało go od jeszcze większej zabawy z nią. Następnie przystąpił do noszenia jej jako opaski na głowę.

somebxtch

Źródło:

somebxtch

Były trzy kocie łóżka, ale z jakiegoś powodu wszystkie postanowiły spać w jednym z nich. W ten sposób jest o wiele cieplej. Chociaż jest też dużo mniej miejsca do rozciągnięcia się.

bigblackpussycat

Źródło:

bigblackpussycat

Wygląda na to, że prawdziwy pies stróżujący bierze wolne. Postawił wypchanego psa przy drzwiach wejściowych, aby zajął jego miejsce. Ma nadzieję, że nikt nie zauważy różnicy.

MoveAndYourDead

Źródło:

MoveAndYourDead

Koty nigdy nie biorą pod uwagę twojego komfortu, kiedy na tobie leżą. Martwią się tylko o siebie. Będą plop down bezpośrednio na twojej twarzy i nie będzie myśleć dwa razy o tym.

quitatthekitty

Źródło:

quitatthekitty

Oczywiście tego psa nie przeraża ani trochę śnieg. Czasami nawet celowo kładzie się na oblodzonej ziemi. Jest stworzony do takich zimnych środowisk jak to!

seabass023

Źródło:

seabass023

W środku była pełna miska z czystą wodą dla kota. Jednak ona zamiast tego wybrała picie z brudnego karmnika dla ptaków. Według niej woda to woda. Nikt nigdy nie przekona jej, że jest inaczej.

k1llallh1pp1es

Źródło:

k1llallh1pp1es

Te przezabawne zwierzaki żyją według własnego zestawu zasad. Wiele z ich decyzji jest dla ludzi oszałamiających, ale według nich wszystko, co robią, jest całkowicie logiczne.

Na przykład kot, który wkłada głowę do buta, aby zasnąć. Dla nas jest to bez sensu, ale to dlatego, że nie widzimy tego z jej perspektywy. But blokuje światło słoneczne, co czyni go idealnym miejscem do położenia głowy i drzemki.

Koty i psy mają swój własny rodzaj logiki i za to je kochamy. To część tego, co czyni je tak uroczymi. Pod koniec dnia zawsze wiedzą, jak nas rozśmieszyć też. Który z tych głupkowatych zwierzaków z tej listy jest Twoim ulubionym?