Współczujący policjant pomaga zrozpaczonej staruszce pochować martwego kota po tym, jak zadzwoniła pod 911

Współczujący policjant pomaga zrozpaczonej staruszce pochować martwego kota po tym, jak zadzwoniła pod 911

Policjanci mogą być dość drażliwym tematem w dzisiejszych czasach, ale z pewnością jest wiele historii o nich, które rozgrzeją twoje serce.

Weźmy na przykład tego funkcjonariusza z Rzymu w stanie Georgia.

Departament Policji Hrabstwa Floyd

Źródło:
Departament Policji Hrabstwa Floyd

Mężczyzna został pochwalony za swoją uprzejmość, gdy odpowiedział na wezwanie starszej kobiety.

Była zrozpaczona i zszokowana, ponieważ zmarł jej kot.

Pexels – Ihsan Aditya

Źródło:
Pexels – Ihsan Aditya

Kiedy starsza kobieta (61 lat) nagle zauważyła, że jeden z jej kotów przestał reagować, wpadła w panikę.

Mimo że wybranie numeru alarmowego 911 nie było dokładnie przeznaczone do tego rodzaju sytuacji, kobieta nie wiedziała, co innego zrobić. Pomyślała, że przynajmniej będą w stanie pomóc, zwłaszcza że nie miała rodziny.

“Mam 61 lat” – powiedziała starsza pani podczas rozmowy telefonicznej. “Nie mam żadnej rodziny, z wyjątkiem tych dwóch kotów i naprawdę nie wiem, co się stało z tym.

Pexels – Oleg Magni

Źródło:
Pexels – Oleg Magni

W trakcie rozmowy zdała sobie sprawę, że wybranie numeru 911 nie jest idealnym rozwiązaniem i zapewniła operatora telefonu, że nie muszą jej sprawdzać.

“Ale nie wiem do kogo zadzwonić. Przykro mi. Nie musicie do mnie przyjeżdżać” – kontynuowała. “Nic mi nie jest”

Zrzut ekranu z Facebooka – Cheryl Preheim

Źródło:
Zrzut ekranu z Facebooka – Cheryl Preheim

Jednak pracownik pogotowia ratunkowego dołożył wszelkich starań, aby uspokoić kobietę i upewnić się, że nic jej nie jest.

“W porządku, proszę pani. Wiem, że jest pani zdenerwowana” – powiedzieli do niej.

“Cóż… Ona jest po prostu moim zwierzakiem” – odpowiedziała kobieta. “Ale… ale nic mi nie jest. Po prostu nie wiedziałam, do kogo zadzwonić. I nie mam do kogo zadzwonić”

Dyspozytor poinformował ją, że na wszelki wypadek wyśle kogoś, kto się z nią skontaktuje.

Zrzut ekranu z Facebooka – Cheryl Preheim

Źródło:
Zrzut ekranu z Facebooka – Cheryl Preheim

“Ok. I tak poproszę kogoś, żeby cię sprawdził, ok?”

Funkcjonariusz policji Dylan Wright z rzymskiego departamentu jako pierwszy odpowiedział na wezwanie i natychmiast sprawdził biedną kobietę.

Odkrył, że mieszkała sama ze swoimi kotami i rzeczywiście nie miała w pobliżu nikogo, kto mógłby jej pomóc.

Facebook – Miasto Rzym, GA

Źródło:
Facebook – Miasto Rzym, GA

Krótko po wizycie u niej, funkcjonariusz Wright ponownie opuścił to miejsce i udał się w kierunku najbliższego domu towarowego.

Wziął łopatę z Walmartu i wrócił, aby jej pomóc.

Kupił ją nawet za pieniądze z własnej kieszeni.

Wikimedia Commons – Thomson200

Źródło:
Wikimedia Commons – Thomson200

Uznał, że ta kobieta nie powinna sama grzebać swojego kota.

Nalegał więc, by zrobić to za nią.

Na podwórku funkcjonariusz Wright wykopał mały dół, aby pochować zmarłego kota. Gdy koci przyjaciel kobiety został złożony do grobu, jej obawy i panika również zniknęły.

Funkcjonariusz został pochwalony przez władze miasta Rome Georgia na ich stronie na Facebooku i nie bez powodu. Takie pełne współczucia i życzliwości historie są tym, czego świat potrzebuje!

Pochwalamy funkcjonariusza Dylana Wrighta, który został niedawno wysłany, aby odpowiedzieć na starszą kobietę dzwoniącą pod numer 911, która była bardzo..

Opublikowany przez Miasto Rzym, GA – Rząd w czwartek, Marzec 7, 2019

“Pochwalamy oficera Dylana Wrighta, który został niedawno wysłany, aby odpowiedzieć na starszą kobietę dzwoniącą pod numer 911, która była bardzo zrozpaczona znalezieniem martwego kota, gdy wróciła do domu” – czytamy w notatce opublikowanej na stronie Rome Georgia na Facebooku. “Powiedziała operatorowi 911, że nie ma pojęcia, co zrobić ze swoim kotem.

“Dylan odpowiedział na lokalizację, oferując kobiecie pocieszenie i zdał sobie sprawę, że kobieta mieszkała sama i najwyraźniej nie miała najbliższej rodziny. Opuścił to miejsce, poszedł do Walmartu i kupił łopatę za własne pieniądze, a następnie wrócił do domu, gdzie wykopał dziurę i zakopał dla niej kota”

Pexels – Aleksandar Cvetanović

Źródło:
Pexels – Aleksandar Cvetanović

“Jego działania mówią wiele o jego charakterze; ma wystarczająco dużo współczucia i zaangażowania, aby pomóc zmniejszyć ciężar kogoś, kogo właśnie poznał! Dziękujemy Dylanowi Wrightowi za zaangażowanie w służbę publiczną!”

Wielu mieszkańców i ludzi z całego świata zaczęło chwalić funkcjonariusza Wrighta w komentarzach.

Zrzut ekranu z Facebooka

Źródło:
Zrzut ekranu z Facebooka

“Co za piękna i współczująca osoba! To dowód na to, co mówiłem przez cały czas, na tym świecie wciąż są wspaniali ludzie, a wielu z nich nosi policyjne mundury! Niech Bóg nadal cię strzeże i błogosławi, funkcjonariuszu Wright” – napisała jedna z osób.

Zrzut ekranu z Facebooka

Źródło:
Zrzut ekranu z Facebooka

“Dziękuję, jako starsza pani, która mieszka sama z moimi kotami, wiem, ile twoje działania znaczyły dla tej pani” – napisała inna osoba.

Możesz sprawdzić transkrypcję połączenia 911 w poniższym filmie.

Proszę podziel sie tym z przyjaciółmi i rodziną.

Wezwanie kobiety pod numer 911 w sprawie śmierci zwierzęcia spotkało się ze współczuciem

Współczucie, gdy zwierzę kobiety zmarło, a ona nie miała do kogo zadzwonić. Zadzwoniła pod numer 911. Funkcjonariusz Dylan Wright poświęcił czas, aby sprawdzić, co się z nią dzieje, a następnie wydał własne pieniądze, aby kupić to, co było potrzebne do pochowania jej zwierzaka. Dziękujemy funkcjonariuszowi Wrightowi za jego dobroć. Dziękuję troskliwemu dyspozytorowi, który wysłuchał i wysłał pomoc. W jej głosie słychać smutek i samotność. Czasami wszyscy musimy wiedzieć, że nie jesteśmy sami. @11Alive Departament Policji w Rzymie, GA

Opublikowany przez Cheryl Preheim w piątek, 8 marca 2019 r