Właścicielka wiesza wszystkie przedmioty skradzione przez jej kota na przydrożnej wystawie, aby sąsiedzi mogli je odzyskać

Właścicielka wiesza wszystkie przedmioty skradzione przez jej kota na przydrożnej wystawie, aby sąsiedzi mogli je odzyskać

Koty to jedne z najlepszych domowych pupili na całym świecie. Są charyzmatycznymi czworonożnymi wędrowcami domowymi i są słodkie jak cukierki wokół swoich właścicieli.

Koty mają również bardzo sardoniczne poczucie humoru.

Pexels

Źródło:
Pexels

Ale podobnie jak inne zwierzęta domowe, koty również potrafią być uciążliwe. Zachowują się niewłaściwie na wiele sposobów, co często wpędza w kłopoty nie je, ale ich biednych właścicieli.

Można je uznać za “podstępnych złodziei”.

Pexels

Źródło:
Pexels

Niezależnie od tego, czy to przyznasz, czy nie, koty są znane z tego, że zabierają rzeczy, których nie są właścicielami. Dokładnie to przydarzyło się właścicielowi kota, który opublikował w serwisie Reddit swoje zdjęcie.

Czy warto jej wybaczyć to, co zrobiła? Przekonajmy się wszyscy, o co chodzi w tej zabawnej historii.

Esme, psotna kotka i jej strona zabawnej historii.

Pexels

Źródło:
Pexels

Sezon wiosenny to najlepsza pora roku na sadzenie różnego rodzaju roślin w ogrodzie. To najbardziej pracowity okres dla wszystkich hodowców i miłośników roślin.

Przy wszystkich pracach ogrodowych wykonywanych tu i tam, wszędzie pozostawiono materiały ogrodnicze.

Niestety, zostało to źle odebrane przez Esme.

Pexels

Źródło:
Pexels

Myślała, że są to “prezenty” podarowane przez jej przyjaznych sąsiadów. Nieporozumienie sprawiło, że nie miała innego wyjścia, jak tylko przynieść je do domu.

Przy dziesiątym prezencie właścicielka Esme postanowiła ujawnić swoje “brudy”.

Reddit/johnfilson

Źródło:
Reddit/johnfilson

Na ulicznym podwórku umieszczono sznur do bielizny, z którego zwisało kilka rękawic ogrodniczych. Jednak niektóre rękawice nie miały swoich par, co po prostu oznaczało, że nie są to zwykłe, świeżo wyprane rękawice.

Po przeczytaniu ogromnego napisu z boku, wszystko natychmiast nabrało sensu.

Reddit/johnfilson

Źródło:
Reddit/johnfilson

“Mój kot jest złodziejem. Proszę, weź te przedmioty, jeśli są twoje”

Właściciel Esme bezlitośnie postawił ją na gorącym uczynku, nagłaśniając jej wykroczenie. Nie chcieli żadnego udziału w popełnionym “przestępstwie”, więc oddają wszystko prawowitym właścicielom.

Warto wybaczyć czy nie?

Koty nie są prawdziwymi “złodziejami”, choć faktem jest, że bardzo lubią zabierać rzeczy, które do nich nie należą. Zabieranie rzeczy to ich sposób na kradzież nie kosztowności, ale uwagi właściciela.

Pexels

Źródło:
Pexels

Według Be Chewy, “Koty są naturalnymi kleptomanami – uwielbiają żerować na nieszkodliwych przedmiotach domowych i gromadzić je pod łóżkami, sofami, lodówkami i wszędzie tam, gdzie ręce nie mogą łatwo dosięgnąć. To sprytne stworzenia, które wykorzystują kradzież jako taktykę zwracania na siebie uwagi, zabawy i jedzenia, a czasami po prostu podążają za swoimi zwierzęcymi instynktami”

Proszę bardzo, więc nie osądzajmy Esme pochopnie. Może po prostu się nudziła i chciała pobawić się z sąsiadami w polowanie na padlinożerców.

Przezabawne zdjęcie stało się wirusowe i ludzie zaczęli o nim mówić.

Pexels

Źródło:
Pexels

Wiesz, że ludzie online są tak kreatywni i zabawni w swoich przemyśleniach. Zgodnie z oczekiwaniami, wiele osób przedstawiło swoje przypuszczenia, pytania, a niektórzy nawet podzielili się swoimi doświadczeniami, które były takie same, jak w przypadku Esme.

Użytkownik Reddit MizchiefKilz skomentował:

“Mieliśmy takiego psa. Mieszkaliśmy na wsi, więc wszystkie psy wędrowały swobodnie. Nauczyliśmy go aportować gazety, a potem zaczął aportować gazety wszystkich i przynosić je do naszego domu. Potem kradł buty, rękawice baseballowe, dynie, wszystko, co mógł zmieścić w pysku i przynosił je do drzwi wejściowych. Przypuszczam, że po prostu myślał, że powinien przynosić rzeczy i nie wiedział, co jest specjalnego w naszej konkretnej gazecie”

“Pewnego dnia nasz sąsiad zobaczył go biegnącego przez podwórko z trzema goniącymi go robotnikami budowlanymi. W ustach miał torebkę z McDonaldsa”

Pexels

Źródło:
Pexels

Mamy nadzieję, że Esme w końcu dostała nauczkę i nie będzie już więcej uciekać z cudzą rękawiczką w ustach. Chociaż wszyscy wiemy, że jest to prawie niemożliwe.

Czas tylko pokaże, kiedy znów wróci do zabierania prezentów leżących na podwórku.

Proszę podziel sie tym z przyjaciółmi i rodziną.