Właścicielka wiesza wszystkie przedmioty, które ukradł jej kot na przydrożnym wyświetlaczu, aby sąsiedzi mogli je odzyskać

Właścicielka wiesza wszystkie przedmioty, które ukradł jej kot na przydrożnym wyświetlaczu, aby sąsiedzi mogli je odzyskać

Koty są jednymi z najlepszych zwierząt domowych na całym świecie. Są charyzmatycznymi czworonożnymi domowymi wędrowcami, a wokół swoich właścicieli są słodkie jak cukierki.

Koty mają też bardzo sardoniczne poczucie humoru.

Pexels

Źródło:
Pexels

Ale tak jak każde inne zwierzę domowe, koty mogą być również takim garstką. Zachowują się niewłaściwie na wiele sposobów, co często wpędza nie ich, ale ich biednych właścicieli w kłopoty.

Można je uznać za “podstępnych złodziei”.

Pexels

Źródło:
Pexels

Czy się do tego przyznajesz, czy nie, koty są znane z tego, że zabierają rzeczy, których nie są właścicielami. Właśnie to przydarzyło się właścicielce kota, która zamieściła na Reddicie wirusowe zdjęcie.

Czy warto jej wybaczyć to, co zrobiła? Dowiedzmy się wszyscy, o co chodzi w tej zabawnej historii.

Esme psotna kotka i jej strona zabawnej historii.

Pexels

Źródło:
Pexels

Pora wiosenna to najlepszy czas w roku na sadzenie różnego rodzaju roślin na swoim podwórku. To najbardziej pracowity sezon dla wszystkich hodowców i miłośników roślin.

Przy wszystkich pracach ogrodowych wykonywanych tu i tam, materiały ogrodnicze były pozostawione wszędzie.

To, niestety, zostało źle odebrane przez Esme.

Pexels

Źródło:
Pexels

Myślała, że są to “prezenty” podarowane przez jej przyjaznych sąsiadów. Nieporozumienie nie pozostawiło jej innego wyboru, jak tylko przynieść je do domu.

Po 10-tym prezencie, właścicielka Esme postanowiła ujawnić jej “brudną bieliznę”.

Reddit/johnfilson

Źródło:
Reddit/johnfilson

Ustawieni na podwórku przy ulicy, ustawili linę do ubrań z kilkoma dyndającymi z niej rękawicami ogrodniczymi. Jednak niektóre z nich nie miały swoich par, co po prostu oznaczało, że nie są to zwykłe, świeżo wyprane rękawice.

Po przeczytaniu ogromnego napisu z boku, wszystko natychmiast nabrało sensu.

Reddit/johnfilson

Źródło:
Reddit/johnfilson

“Mój kot jest złodziejem. Proszę wziąć te przedmioty, jeśli są twoje.”

Właściciele Esme nieugięcie stawiali ją na gorącym uczynku, rozgłaszając jej przewinienia. Nie chcieli żadnego udziału w popełnionym “przestępstwie”, więc oddają wszystko prawowitym właścicielom.

Warto wybaczyć czy nie?

Koty nie są faktycznymi “złodziejami”, choć rzeczywiście faktem jest, że bardzo lubią brać rzeczy, które nie są ich. Zabieranie rzeczy jest ich sposobem na kradzież nie kosztowności, ale uwagi ich właściciela.

Pexels

Źródło:
Pexels

Według Be Chewy, “Koty to naturalni kleptomani – uwielbiają żerować na nieszkodliwych przedmiotach domowych i układać je w stosy pod łóżkami, kanapami, lodówkami i wszędzie tam, gdzie twoje ręce nie mogą łatwo dotrzeć. To sprytne stworzenia, które używają kradzieży jako taktyki na zwrócenie na siebie uwagi, zabawę i jedzenie, a czasem po prostu podążają za swoimi zwierzęcymi instynktami.”

Proszę bardzo, więc nie bądźmy szybcy w osądzaniu Esme. Może po prostu była tak znudzona i chciała zagrać w scavenger hunt z ich sąsiadami.

Przezabawne zdjęcie poszło wirusowo i ludzie zaczęli o nim mówić.

Pexels

Źródło:
Pexels

Wiadomo, że ludzie w sieci są tak kreatywni i zabawni w swoich myślach. Jak można się było spodziewać, wiele osób wymyśliło swoje przypuszczenia, pytania, a niektórzy nawet podzielili się swoimi doświadczeniami, które były takie same jak to, co zrobiła Esme.

Użytkownik Reddita MizchiefKilz skomentował:

“Mieliśmy takiego psa. Mieszkaliśmy na wsi, więc psy wszystkich włóczyły się swobodnie. Nauczyliśmy go aportować papier, potem zaczął aportować papiery wszystkich i przynosić je do naszego domu. Potem kradł buty, rękawice baseballowe, dynie, wszystko, co tylko zmieściło się w jego pysku i przynosił je do drzwi wejściowych. Przypuszczam, że po prostu myślał, że powinien iść po rzeczy i nie wiedział, co jest specjalnego w naszym konkretnym papierze.”

“Pewnego dnia nasz sąsiad zobaczył go biegnącego przez podwórko z 3 robotnikami budowlanymi, którzy go gonili. W ustach miał torbę z McDonaldsa.”

Pexels

Źródło:
Pexels

Mamy nadzieję, że Esme w końcu dostała nauczkę i miejmy nadzieję, że już więcej nie będzie uciekać z cudzą rękawicą w ustach. Chociaż wszyscy wiemy, że to prawie niemożliwe.

Czas może tylko powiedzieć, kiedy znowu wróci od zabierania tych prezentów leżących na podwórku.

Prosimy podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.