Właścicielka buldoga maluje na płocie dwa urocze kostiumy dla swojego szczeniaka

Właścicielka buldoga maluje na płocie dwa urocze kostiumy dla swojego szczeniaka

Psy to z natury ciekawskie zwierzęta. Jeśli usłyszą, że ktoś przechodzi obok ich podwórka, będą chciały to zbadać.

Pewna rodzina w Danii wie o tym lepiej niż większość. Mieszkają w pobliżu ruchliwej okolicy, a ich psy zawsze chcą zobaczyć, co się dzieje. Postanowili więc wyciąć dziury w swoim ogrodzeniu.

A potem dodali jeszcze jeden element, aby uczynić to jeszcze bardziej uroczym.

Facebook

Źródło:
Facebook

Buldog Bogart mieszka w Gråsten w Danii ze swoimi właścicielami, Ranveig i Clausem Levinsenami, oraz ze swoją buldogową mamą Winston.

Wścibskie psy uwielbiają wystawiać głowy z dwóch osobnych dziur w ogrodzeniu ich ogrodu i obserwować świat, więc ich właściciele wpadli na pomysł, aby namalować miniaturowe stroje na zewnątrz ogrodzenia dla swoich dwóch pooches.

Facebook

Źródło:
Facebook

Ranveig rozmawiała z Bored Panda o swoich dwóch pieszczochach, opisując Bogarta jako “zabawnego” i z “miłą osobowością Powiedziała:

“On (Bogart) jest 4-letnim angielskim buldogiem – mamy jego matkę, Winston (nie dba o męskie imię), i zdecydowaliśmy, że powinna mieć szczeniaki. […] Ona [miała] 8, a my zatrzymaliśmy Bogarta – był najmniejszy i całkowicie uroczy.”

Facebook

Źródło:
Facebook

Ten słodki piesek stał się internetową sensacją, gdy podzielono się wideo, na którym wychyla głowę z dziury w płocie – ale ma na sobie” najbardziej zabawny strój!

Filmik został umieszczony na duńskiej stronie informacyjno-medialnej 112nyheder, i natychmiast stał się wirusowy.

Ludzie nie mogli się nadziwić, jak zabawnie Bogart wyglądał, i z pewnością dał wszystkim bardzo potrzebny śmiech.

Na filmie Bogart jest widziany z głową wystającą z dziury w płocie, zupełnie nieświadomy, że ma królewską koronę i okazały strój namalowany na swoim ‘ciele’.

Facebook

Źródło:
Facebook

Jego nonszalancka mina sprawia, że cała sprawa jest o wiele zabawniejsza, a w tle słychać, jak filmujący śmieją się, przyjmując wyraz twarzy Bogarta.

Mówiąc o inspiracji stojącej za całą sprawą, Ranveig powiedział:

“Mieszkamy blisko ścieżki spacerowej, więc wiele osób przechodzi obok każdego dnia, a psy są po prostu bardzo ciekawskie. Aby uniemożliwić im omijanie ogrodzenia, zrobiliśmy dziury, ale nawet jeśli zabawnie było zobaczyć je z drugiej strony, pomyślałam po prostu, że wyglądałoby to jeszcze [śmieszniej], gdybyśmy coś namalowali.” Dodała: “Wiesz, jak w parkach rozrywki, gdzie możesz mieć swoje zdjęcie zrobione w tego typu dziurach.””

Uważamy, że to najbardziej pomysłowy pomysł!

Ranveig wiedziała, że pomalowanie buldogów ich własnych “strojów” da przechodzącym nieznajomym coś do śmiechu – choć prawdopodobnie nie miała pojęcia, że jeden z jej pieszczochów skończy się viralem!

Facebook

Źródło:
Facebook

Ranveig wprowadziła swój plan w życie z pomocą swojej utalentowanej córki, która w końcu to ona pomalowała stroje psów.

Wyszły cudownie.

Bogart stał się teraz lokalnym celebrytą w Danii, najwyraźniej trafiając na strony Instagrama jednego z największych duńskich influencerów, a Ranveig jest zszokowana efektem, jaki jej przezabawny piesek wywołał w internecie. Powiedziała Bored Panda:

“Ja, ja, jestem zdmuchnięty, że mój mały pies poszedł wirusowo – tylko dlatego, że wygląda goofy.”

Facebook

Źródło:
Facebook

To takie urocze widzieć Bogarta z głową przez płot. Co za kociak.

Zobacz urocze wideo Bogarta poniżej!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.