Właściciel wraca do domu i zostaje zaprowadzony do wanny przez golden retrievera, aby poznać “nowego przyjaciela”, którego przywiózł do domu

Właściciel wraca do domu i zostaje zaprowadzony do wanny przez golden retrievera, aby poznać “nowego przyjaciela”, którego przywiózł do domu

Użytkownik imgur squishiepeachies jest dumnym właścicielem uroczego Golden Retrievera o imieniu Crosby. Miał również inne zwierzęta, ale niestety zmarły one w odstępie zaledwie kilku miesięcy.

Od posiadania rodzeństwa do jego braku

Flickr via ajay_g

Źródło:
Flickr via ajay_g

Podczas gdy Crosby był wyraźnie smutny z powodu swojej straty, squishiepeachies uważał, że Crosby jest w porządku będąc jedynym psem.

squishiepeachies

Źródło:
squishiepeachies

Jednak squishiepeachies pomylił się.

“To jest Crosby. Jest najlepszym dobrym chłopcem” – napisał squishiepeachies na Imgur. “Około 6 miesięcy temu stracił swojego kociego przyjaciela, a nieco ponad miesiąc temu stracił swojego najlepszego psiego przyjaciela, którego miał jako towarzysza od 8 tygodnia życia. Crosby był całkiem w porządku, jeśli chodzi o bycie jedynym psem, a przynajmniej tak mi się wydawało”

squishiepeachies

Źródło:
squishiepeachies

Znalezienie przyjaciela

Okazało się, że Crosby miał już dość życia bez BFF i postanowił znaleźć dla siebie nowego futrzanego przyjaciela.

Squishiepeachies odkrył nowego towarzysza Crosby’ego po przybyciu do domu pewnego dnia.

“W czwartek wróciłem do domu i zamiast naszej normalnej rutyny, w której Crosby wyje z podekscytowania na mój widok, zaprowadził mnie prosto do wanny” – wyjaśnia squishiepeachies.

To właśnie tam squishiepeachies znalazł małego miauczącego kociaka, którego nigdy wcześniej nie widział.

squishiepeachies

Źródło:
squishiepeachies

“Ten kotek miauczał jak burza” – wyjaśnił squishiepeachies.

Wyglądało na to, że Crosby przyniósł kota i wprowadził go do swojego domu.

“Nigdy wcześniej nie widziałem tego kociaka i chociaż mam drzwiczki dla psa, są one zbyt wysoko nad ziemią, aby to maleństwo mogło się wślizgnąć” – napisał squishiepeachies. “Wydaje mi się, że Crosby musiał ją przynieść do środka”

Imgur

Źródło:
Imgur

Jeszcze dziwniejsze w całej sytuacji było to, że kociak wyglądał trochę znajomo.

“Ma niesamowite podobieństwo do kociaka, którego stracił 6 miesięcy temu” – wyjaśnia squishiepeachies. “Rozmawiałem z sąsiadami otaczającymi mój dom i widziano ją wcześniej, ale nikt nie wie, kto jest jej właścicielem”

Co robić

Squishiepeachies zabrał kociaka, aby sprawdzić, czy ma mikroczip, którego nie miał. To pozostawiło squishiepeachies z decyzją do podjęcia.

“Została jednak wykastrowana zaledwie kilka dni temu i uważa się, że ma około 4 miesięcy” – powiedział Squishiepeachies.

squishiepeachies

Źródło:
squishiepeachies

“Weterynarz w zasadzie powiedział mi, że jeśli zabiorę ją do schroniska, zostanie uśpiona, ponieważ w samym schronisku okręgowym jest już ponad 300 kociąt, które potrzebują domów. Powiedział, że mogę spróbować wystawić ją na zewnątrz i mieć nadzieję, że wróci do domu, albo mogę ją zatrzymać”

Nowe rodzeństwo

Squishiepeachies zdecydowali, że skoro Crosby zadał sobie tyle trudu, by znaleźć sobie nowego kociaka, to równie dobrze mogą go zatrzymać. Tak więc, teraz Crosby jest bardzo szczęśliwy, że ma swojego nowego towarzysza Raina Lil Ray-Ray, który został nazwany przez licealistów użytkownika Imgur.

Squishpeachies zakończył swoją historię, mówiąc:

“Myślę, że Crosby nie lubił być jedynym psem”

squishiepeachies

Źródło:
squishiepeachies

Cieszymy się, że Raina jest w tak dobrym domu z przyjacielem, który wyraźnie ją kocha.

To wszystko było przeznaczone, a Crosby był tym, który sprawił, że tak się stało! Zobacz ten uroczy duet na poniższym filmie.

Proszę podziel sie tym z przyjaciółmi i rodziną.

Wyświetl post na imgur.com