Właściciel wraca do domu i zostaje zaprowadzony do wanny przez golden retrievera, aby poznać “nowego przyjaciela”, którego przyniósł do domu

Właściciel wraca do domu i zostaje zaprowadzony do wanny przez golden retrievera, aby poznać “nowego przyjaciela”, którego przyniósł do domu

Użytkownik Imgur squishiepeachies jest dumnym właścicielem uroczego Golden Retrievera o imieniu Crosby. Miał też inne zwierzaki, ale niestety odeszły w odstępie zaledwie kilku miesięcy od siebie.

Od posiadania rodzeństwa do braku

Flickr via ajay_g

Źródło:
Flickr via ajay_g

Podczas gdy Crosby był wyraźnie smutny z powodu swojej straty, squishiepeachies uważał, że Crosby jest w porządku będąc jedynym psem.

squishiepeachies

Źródło:
squishiepeachies

Jednak squishiepeachies była w błędzie.

“To jest Crosby. Jest najlepszym dobrym chłopcem”, squishiepeachies napisał na Imgur. “Około 6 miesięcy temu stracił swojego kociego przyjaciela, a nieco ponad miesiąc temu stracił swojego najlepszego psiego przyjaciela, którego miał jako towarzysza, odkąd miał 8 tygodni. Crosby był całkiem w porządku w kwestii bycia jedynym psem, albo tak mi się wydawało.”

squishiepeachies

Źródło:
squishiepeachies

Finding a friend

Okazało się, że Crosby miał już dość życia bez BFF i postanowił wyjść i znaleźć dla siebie nowego futrzanego przyjaciela.

Squishiepeachies odkrył nowego wybranego towarzysza Crosby’ego po przybyciu do domu pewnego dnia.

“W czwartek wróciłem do domu i zamiast naszej normalnej rutyny Crosby wyje z podniecenia na mój widok, zaprowadził mnie prosto do wanny”, wyjaśnia squishiepeachies.

To właśnie tam squishiepeachies znalazł malutkiego miauczącego kotka, którego nigdy wcześniej nie widział.

squishiepeachies

Źródło:
squishiepeachies

“Ten kotek miauczał jak burza” – wyjaśnił squishiepeachies.

Wyglądało na to, że Crosby przyniósł kota i wprowadził go do swojego domu.

“Nigdy wcześniej nie widziałem tego kociaka i chociaż mam drzwiczki dla psa, są one zbyt wysoko od ziemi, aby to maleństwo mogło się tam wślizgnąć” – napisał squishiepeachies. “Wydaje mi się, że Crosby musiał ją przynieść do środka”.

Imgur

Źródło:
Imgur

Co jeszcze dziwniejsze w całej sytuacji, kociak wyglądał nieco znajomo.

“Ona ma niesamowite podobieństwo do kociego przyjaciela, który stracił 6 miesięcy temu”, wyjaśnia squishiepeachies. “Rozmawiałem z sąsiadami otaczającymi mój dom i była widziana wcześniej, ale nikt nie wie, kto jest jej właścicielem.”

Co robić

Squishiepeachies następnie wziął kociaka, aby sprawdzić, czy jest on mikrochipowany, co nie było. To sprawiło, że Squishiepeachies musiała podjąć decyzję.

“Została jednak wysterylizowana kilka dni temu i uważa się, że ma około 4 miesięcy”, powiedziała Squishiepeachies.

squishiepeachies

Źródło:
squishiepeachies

“Weterynarz w zasadzie powiedział mi, że jeśli zabiorę ją do schroniska, zostanie uśpiona, ponieważ w samym schronisku jest już ponad 300 kociąt, które potrzebują domów. Powiedział, że mogę spróbować umieścić ją na zewnątrz i mieć nadzieję, że pójdzie do domu, albo mogę ją zatrzymać.”

Nowe rodzeństwo

Squishiepeachies zdecydował, że skoro Crosby przeszedł przez wszystkie te problemy, aby znaleźć sobie nowego kociaka, równie dobrze mogą go zatrzymać. Tak więc, teraz Crosby jest bardzo szczęśliwy mając swojego nowego kociego towarzysza Raina Lil Ray-Ray, który został nazwany przez licealistów użytkownika Imgur.

Squishpeachies zakończył swoją historię mówiąc:

“Chyba jednak Crosby’emu nie podobało się bycie jedynym psem mimo wszystko.”

squishiepeachies

Źródło:
squishiepeachies

Cieszymy się, że Raina jest w tak dobrym domu z przyjacielem, który wyraźnie tak bardzo ją kocha.

To wszystko miało być, a Crosby był tym, który to sprawił! Obejrzyjcie ten uroczy duet sami na filmie poniżej.

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

View post on imgur.com