Właściciel ustawia kamerę w sypialni, aby w końcu uchwycić podstępne działania swoich kotów

Właściciel ustawia kamerę w sypialni, aby w końcu uchwycić podstępne działania swoich kotów

Uwielbiamy bawić się z naszymi pupilami w ciągu dnia. To nasza forma nawiązywania z nimi więzi, zwłaszcza gdy mają do tego cały entuzjazm i energię. A jeśli nie do zabawy, wszyscy uwielbiamy się do nich przytulać, zwłaszcza w wolne dni.

Unsplash – Willian Justen de Vasconcellos

Źródło:
Unsplash – Willian Justen de Vasconcellos

Ale co dokładnie robią nasze zwierzęta wieczorem? Oczywiście, wiemy o ich zoomies w środku nocy. Możemy tylko przypuszczać, jakie spustoszenie sieją, gdy budzimy się następnego dnia.

Unsplash – Alvan Nee

Źródło:
Unsplash – Alvan Nee

Ten futrzany tata myślał o tym samym. Jego obawy były bardziej konkretne; często zastanawiał się, jak to się dzieje, że nie budzi go budzik i pomyślał, że może jego kot ma z tym coś wspólnego.

Kot, którego chciał

Aaron Brown zawsze chciał mieć kota. Kto by nie chciał, prawda? Polował na tego właściwego. W końcu, w lutym ubiegłego roku, znalazł Tormunda.

Na początku Tormund był nieśmiałym kotem. Podobnie jak nowo adoptowane zwierzaki, był cichy i bardzo grzeczny. Prawdopodobnie po prostu nie spieszył się, aby przyzwyczaić się do nowego domu. Ale kilka miesięcy później wszystko się zmieniło, gdy Tormund powoli wyszedł ze swojej skorupy.

Zabawny

Aaron wkrótce zauważył, że jego ukochany kot staje się coraz bardziej zabawny. Czasami nawet bardziej niż by tego chciał. Nie żeby narzekał!

Ale czasami wybryki jego kota mogą powodować trochę kłopotów. Po pierwsze, Aaron podejrzewał, że Tormund drzemał w budziku więcej niż kilka razy. Nie był jeszcze tego pewien, ale miał się o tym przekonać.

Nocne aktywności Tormunda

Zaciekawiony tym, co jego kot robi każdej nocy, Aaron ustawił kamerę w swoim pokoju, aby nagrywać wszystko, co Tormund robił podczas snu. I oto zobaczył szalone rzeczy, które robił jego kot!

Zrzut ekranu YouTube – The Dodo

Źródło:
Zrzut ekranu YouTube – The Dodo

Bawił się, skacząc ze stołu na łóżko, z łóżka na podłogę. To było jak niekończąca się pętla! Czasami siadał na klatce piersiowej Aarona i kładł się obok jego twarzy. Nic dziwnego, że często budził się ze zbyt dużą ilością kociej sierści w ustach!

Ale było jedno odkrycie, które sprawiło, że Aaron po prostu się roześmiał i potrząsnął głową z niedowierzaniem. Zobaczył, jak Tormund zaspał na budzik!

Zrzut ekranu YouTube – The Dodo

Źródło:
Zrzut ekranu YouTube – The Dodo

Jak się okazało, gdy włączył się alarm Aarona, Tormund spojrzał na swój telefon i dotknął ogromnego przycisku drzemki, który migał mu przed oczami. Oczywiście nie wiedział, do czego służy ten przycisk, ale wiedział, że może w niego stukać jak szalony.

Aaron śmiał się z tego, co zrobił jego kot, ponieważ naciśnięcie tego przycisku drzemki może sprawić, że będzie miał kłopoty w pracy, jeśli nie dotrze na czas. Rany!

Garstka – ale kochana

Aaron zdawał sobie sprawę, że Tormund może być kłopotliwy. Miał zaledwie kilka miesięcy i wciąż miał tę kocią energię. Ale nawet jeśli był tak niegrzecznym kotem, nadal go kochał.

YouTube Screenshot – The Dodo

Źródło:
Zrzut ekranu YouTube – The Dodo

Pomimo wszystkich jego nocnych dziwactw i aktywności, Aaron uwielbiał swojego kota za to, że był tak inteligentny i kochający. Miał tylko nadzieję, że cała ta energia opadnie, gdy dorośnie.

Proszę podziel sie tym z przyjaciółmi i rodziną.