Właściciel sklepu codziennie wpuszcza do niego bezpańskie zwierzęta po resztki mięsa

Właściciel sklepu codziennie wpuszcza do niego bezpańskie zwierzęta po resztki mięsa

Ikram Korkmazer to 51-letni biznesmen, którego uwielbienie dla zwierząt sprawiło, że dokonał niewiarygodnych rzeczy.

Serce Ikrama wędruje do bezpańskich zwierząt. Jest świadomy ich codziennych trudności w poszukiwaniu pożywienia. Więc to, co robi, to daje im resztki mięsa, gdy tylko przechodzą obok jego sklepu mięsnego.

Wiedział, że musi coś zrobić.

Wszystko zaczęło się, gdy do jego sklepu wszedł kot, który wyglądał na głodnego. Wdrapała się na ladę, śliniąc się na stojące przed nią mięso.

Korkmazer dał bezbronnej kotce trochę resztek mięsa, ponieważ było mu jej żal. Od razu zakochał się w kotce i na szczęście nie było to ich jedyne spotkanie. Kotka Yesim nadal odwiedzała sklep Korkmazera w poszukiwaniu jedzenia, a nawet przyprowadziła swojego nowo narodzonego kociaka.

Za każdym razem nie mógł się im oprzeć.

View this post on Instagram

“Stała na dwóch nogach, patrzyła na mięso na ladzie i prosiła o mięso. Zaczęła przychodzić prosić o jedzenie pięć lub sześć razy dziennie, stojąc na dwóch nogach” – wspominał mężczyzna. “Chciała głównie śledziony, serca, nerki i uwielbiała wołowinę”.

Jej kotka nadal odwiedzała sklep mięsny po przekąski po odejściu Yesima. Z powodu miłości Korkmazera do Yesim, właściwie nazwał swój sklep jej imieniem.

Nazwał go Galerią Mięsną Yesim.

Instagram – Ikram Korkmazer

Źródło:
Instagram – Ikram Korkmazer

Wydaje się, że hojność właściciela sklepu mięsnego dotarła również do innych bezpańskich kotów, a nawet bezpańskich psów.

Ma wielkie serce.

Instagram – Ikram Korkmazer

Źródło:
Instagram – Ikram Korkmazer

Za każdym razem, gdy stają się głodne, bezpańskie psy i koty ucztują na resztkach mięsa, w tym na śledzionie, sercu i nerkach.

Kiedy filmy Korkmazera rozeszły się wirusowo w mediach społecznościowych, jego dobry czyn w końcu zyskał uznanie na całym świecie. Zaczął filmować zwierzęta, które karmił, a następnie umieszczać klipy na Instagramie i TikTok.

Filmy zaczęły zdobywać uwagę.

Jego pasja do zwierząt zadziwiła wielu ludzi, a w rezultacie zgromadził tysiące zwolenników na obu portalach społecznościowych.

Instagram – Ikram Korkmazer

Źródło:
Instagram – Ikram Korkmazer

“Miłość do zwierząt zaszczepiłem w…

Jego poparcie zainspirowało innych.

Chociaż jego szybka popularność przyciągnęła krytyków, Korkmazer jest bardziej zainteresowany wspierającymi reakcjami, które otrzymuje.

Realizując swój cel, jakim jest pomoc bezpańskim zwierzętom, cieszy się, że służy jako inspiracja dla wielu innych. W rzeczywistości, jego krewni i współpracownicy zaczęli pomagać w karmieniu bezpańskich kotów i psów, które przychodzą do jego sklepu mięsnego.

Jego prosty akt dobroci stworzył efekt fali, w której więcej osób pomaga niezliczonym biednym bezpańskim zwierzętom na całym świecie. Brawo, Korkmazer!

Zobacz film poniżej, aby zobaczyć jak Korkmazer karmi bezpańskie koty.

Proszę podziel sie tym to z przyjaciółmi i rodziną.