Wielki Brat śpiewa rozdzierającą serce piosenkę dla młodszego brata

Wielki Brat śpiewa rozdzierającą serce piosenkę dla młodszego brata

Uczymy nasze dzieci, aby nie oceniały innych i traktowały wszystkich z życzliwością, niezależnie od różnic. Dla pewnej grupy rodziców z Arkansas, mieli okazję zobaczyć z pierwszej ręki, jak wielkie serce naprawdę ma ich syn.

W filmie, który stał się viralem, młody chłopiec trzyma się swojego młodszego brata (który ma zespół Downa) i śpiewa mu melodię “10,000 Hours” To wzruszająca scena z jeszcze większym pięknem za tym wszystkim.

Facebook/Nicole Powell

Źródło
Facebook/Nicole Powell

Nicole Powell i jej mąż JJ Grieve byli podekscytowani, gdy dowiedzieli się, że spodziewają się kolejnej porcji radości, którą mogą dodać do swojej rodziny.

Jednak to właśnie podczas wizyty para otrzymała łamiące serce wiadomości. Skany doprowadziły lekarzy do przekonania, że ich dziecko będzie miało niską jakość życia z powodu problemów zdrowotnych. W rzeczywistości zalecono nawet zakończenie ciąży.

Ale mieszkańcy Cabot odmówili porzucenia nadziei. Grieve powiedziała THV11:

“Zalecili nam przerwanie ciąży, a ja powiedziałam, że absolutnie nie”

YouTube Screenshot

Źródło
YouTube Screenshot

Zaledwie tygodnie później stan zdrowia ich dziecka uległ poprawie. Para ostatecznie powitała na świecie swojego syna Trippa, który urodził się z dodatkowym chromosomem.

Powell i Grieve rozmawiali ze swoimi najstarszymi dziećmi o tym, że Tripp ma zespół Downa. Podczas wywiadu z THV11 News, mama piątki wyjaśniła:

“Nie chciałam, aby nasi chłopcy wstydzili się go, ponieważ nadal jest ich młodszym bratem niezależnie od tego, co ma”

Od razu ich syn Rayce wyskoczył z najbardziej przemyślaną odpowiedzią. Według Powella, zapytał: “Czy nie wszyscy jesteśmy inni?” Umysły rodziców zostały szybko uspokojone, wiedząc, że ich najmłodszy zostanie zaakceptowany.

YouTube Screenshot

Źródło
YouTube Screenshot

Odkąd Tripp przyszedł na świat, był pięknym dodatkiem do ich rodziny. Jednak jest jedna czynność, którą Rayce lubi wykonywać ze swoim bratem, a która podbiła serca internautów. Lubi mu śpiewać.

Wirusowe wideo pokazuje Rayce’a przytulającego Trippa w swoich ramionach, gdy śpiewa “10,000 Hours”, piosenkę Dan + Shay i Justina Biebera. To szczęście, że Powell postanowił podzielić się tym uroczym materiałem na Facebooku.

Facebook/Nicole Powell

Źródło
Facebook/Nicole Powell

Zamieściła też następującą wiadomość:

“W ten sposób Rayce wiąże się z Trippem. Cały czas mu śpiewa. Przysięga, że ta piosenka jest o nim i jego bracie. Śpiewa: “Spędziłbym 10 000 godzin, i 10 000 więcej, jeśli to jest to, co trzeba, aby nauczyć się tego słodkiego serca twojego. Może nigdy mi się to nie uda, ale spróbuję, czy to będzie 10 000 godzin, czy reszta mojego życia, będę cię kochał.”

Powell zamknęła swój post w potężny sposób, pisząc:

“Miłość nie liczy chromosomów, albo jak mówi Rayce: “Czy wszyscy nie jesteśmy inni?”🥰💙💛#DownSyndrome #NothingDownAboutIt #Brotherlylove #ProudMomma”
Nie dziwiąc się, wideo zostało udostępnione ponad 44 000 razy w ciągu tygodnia na Facebooku, a także trafiło na nagłówki gazet.

Widzowie zostali poruszeni przez scenę i zostawili swoje własne kochające komentarze. Powell odpowiedziała swoim własnym, mówiąc:

“Chciałbym móc polubić i odpowiedzieć na wszystkie komentarze, Rayce i Tripp byli kumplami przytulania nawet w nicu! Thank y’all for loving my sweet boys🥰”

YouTube Screenshot

Źródło
YouTube Screenshot

Czasami to małe historie o miłości i życzliwości mogą najbardziej podnieść na duchu. To jest z pewnością jedna z takich historii.

Możesz obejrzeć wywiad pary z THV11 News poniżej. Gratulacje dla nich na ich wspaniałym pęku radości!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.