Widząca młoda kobieta kończy studia jako biolog i dziękuje za wszystko swojemu psu przewodnikowi

Widząca młoda kobieta kończy studia jako biolog i dziękuje za wszystko swojemu psu przewodnikowi

Isabella Savannah pl kobieta, która pomimo braku dobrego zmysłu wzroku była w stanie uzyskać dyplom z biologii. Choć osiągnięcie tego wytęsknionego celu było dla niej wielkim wysiłkiem, szczerze przyznaje, że nie udałoby jej się to bez pomocy swojego psa O’Hary.

O’Hara jest dla tej kobiety psem wspierającym od wielu lat. Częściowa utrata wzroku była wynikiem przypadłości i nastąpiła, gdy była jeszcze dzieckiem. Na szczęście dla niej, O’Hara towarzyszy jej już od kilku lat.

Gdy nadszedł ten wielki dzień, załatwił, że O’Hara stanie na wysokości zadania, a on sam również otrzyma uznanie, na które zasłużył za jego nieocenione wsparcie. Powiedział na swoich mediach społecznościowych: “Udało się, jak piesek merdał ogonem w szczęściu.

Zgodnie z oczekiwaniami, O’Hara był u boku Isabelli na każdym kroku, a dzień ukończenia studiów nie będzie wyjątkiem. Mając to na uwadze, Isabella uznała to za okazję do publicznego podziękowania temu szlachetnemu psu.

moje.oczy.ohara

O ‘Hara nie jest zwykłym psem przewodnikiem, ona i Isabella mają bardzo szczególną relację. Ich więź wykracza poza kondycję, która towarzyszy Isabelli od dziecka.

Na swoich sieciach społecznościowych ujawnia, nie tylko zdjęcia i filmy ze swoim nieodłącznym towarzyszem. Ponadto, używa tej platformy, aby zapewnić edukacji dotyczącej ludzi, którzy nie mają zmysłu wzroku i dostępnych dla nich narzędzi, aby być aktywną częścią społeczeństwa.

my.eyes.ohara

Oczywiście na tej platformie nie mogło zabraknąć jednego z najważniejszych i najbardziej pamiętnych momentów w jego życiu. Y doskonała okazja, by O’Hara mógł publicznie podziękować swojemu towarzyszowi.

W publikacji tej Isabela wyraziła się następująco: “W 2018 roku zaczęłam studiować biologię, ale nie zrobiłam tego sama. Ta mała dziewczynka była moją partnerką, chodziła ze mną na zajęcia i nie sądzę, żebym bez niej mogła skończyć studia”.

my.eyes.ohara

Jedna z wielu wiadomości z gratulacjami dla obojga, które mówiłam: “Gratulacje! Machanie ogonem i ryczące oklaski były niesamowite – way to go Bella O’Hara!”.

my.eyes.ohara