Weterynarz wychodzi z protokołu, bierze szczeniaka na ręce i śpiewa, żeby go uspokoić – mówi

Weterynarz wychodzi z protokołu, bierze szczeniaka na ręce i śpiewa, żeby go uspokoić – mówi

Profesjonaliści, którzy mają powołanie i etykę w wykonywaniu swoich obowiązków są rzadkością. Nie miało to miejsca w przypadku weterynarz, który podjął się zadania opieki nad szczeniakiem. Maluch miał dość zaawansowany stan zdrowia.

Dr. Giovana postanowiła mu zaśpiewać, bo była przekonana, że pomoże to w jego skutecznym powrocie do zdrowia. Nie tylko mu śpiewała, ale też otulała go w ramionach i delikatnie kołysała.

petitcolosso

Stan, w jakim został zabrany przez pana, był raczej niefortunny, więc jeśli szybko czegoś nie zrobią, godziny dla Pituco, jak nazywano szczeniaka, prawie się skończyły. Na szczęście, dr Giovana bardzo jasno określiła, co może zrobić, aby go uratować.

petitcolosso

Stefanie, recepcjonistka, poprosiła dr Giovanę o sfilmowanie jej, na co ta się zgodziła. Zaskoczyły ją czułe obrazy. Dr Giovana powiedziała: “Zatrzymała się i powiedziała: `Pozwól mi sfilmować tę scenę, bo jest taka piękna'”. i tak też zrobił! Bez filtra, bez edycji, bez intencji. Tylko ode serce”.

petitcolosso

Dzięki temu gestowi dra, który nie był zobowiązany do zrobienia czegoś takiegopituco będzie mógł teraz żyć w pełni i szczęśliwie. Prawdziwy gest człowieczeństwa, gdzie za dawanie miłości nie oczekuje się niczego w zamian.

petitcolosso

Z kolei lekarz weterynarii zgłosił następujący komentarz w tej sprawie: !wielu weterynarzy ma tę szczerą miłość do zawodu! Mamy nadzieję, że ten film, z wszystkimi reperkusjami, jakie wywołał, może pobudzić coraz więcej lekarzy weterynarii do okazywania prawdziwej miłości swoim zwierzętomktóre zasługują na całą miłość i poświęcenie na świecie.

Historie takie jak ta wyraźnie pokazują, jak niektórzy odkładają na bok tak wiele protokołów i decydują się po prostu działać z serca i dać się ponieść każdej sytuacji. Osoby takie jak Giovana z pewnością zasługują na wielkie uznanie za działania, które podejmują każdego dnia swojego życia.