Van wyrzuca paczkę “śmieci”, ale kiedy zaczyna się poruszać, nastolatek unika ruchu, aby ją uratować

Van wyrzuca paczkę “śmieci”, ale kiedy zaczyna się poruszać, nastolatek unika ruchu, aby ją uratować

Porzucenie zwierzęcia samo w sobie jest straszne, ale wyrzucenie go z jadącego pojazdu? To irytujące, że niektórzy ludzie to robią. W większości przypadków uchodzi im to na sucho, podczas gdy biedne zwierzę jest ranne.

Taki incydent miał miejsce na autostradzie w Michigan.

WZZM13

Źródło:
WZZM13

Czternastoletni Gavin Orlowski i jego matka jechali w niedzielę drogą międzystanową nr 196 w stanie Michigan na przyjęcie urodzinowe. W drodze nie spodziewali się zobaczyć czegoś, co zmusiło ich do zatrzymania się na środku drogi.

“Słyszę moją mamę… ona prowadzi, a ja siedzę na miejscu pasażera, a ona na to [gasp],” powiedział Orlowski.

To był biedny kot wyrzucony z furgonetki na oczach matki i syna.

Kot zdołał się utrzymać, więc nastolatek wyszedł po niego.

WZZM13

Źródło:
WZZM13

Rzucony kot zdołał wymknąć się z ruchu ulicznego i przeżył. Gavin jednak wiedział, że musi złapać kota, więc zrobił to bez wahania. Chłopiec wybiegł z samochodu, nie przejmując się tym, że zatrzymali ruch na I-196.

WZZM13

Źródło:
WZZM13

Dogonił kota, ale tym razem biedny kot “zwisał z mostu” To jednak dało chłopcu więcej powodów do uratowania kota. Gavin podniósł rękę i złapał kota w samą porę, a następnie zabrał go do samochodu. Nikt nie jest na tyle lekkomyślny, by zrobić coś takiego i cieszymy się, że ten chłopiec to zrobił.

W tym momencie kierowca już odjechał.

WZZM13

Źródło:
WZZM13

Gavin i jego matka nadal próbowali znaleźć osobę odpowiedzialną za wyrzucenie kota z autostrady, niestety, kto wiedział, jak daleko ta osoba dotarła po incydencie.

“Już go nie było, ciężarówka po prostu stamtąd odjechała” – powiedział Orlowski. “Dlaczego nie miałbyś po prostu wypuścić kota, przynajmniej po prostu go wypuścić, a nie po prostu zrzucić go z mostu”

Próba znalezienia winowajcy jest beznadziejna, ale wiedzieli, że istnieje wiele sposobów, aby pomóc biednemu kotu.

Przebadali go u weterynarza i usłyszeli serię przynoszących ulgę wiadomości.

WZZM13

Źródło:
WZZM13

Rodzina popędziła go do BluePearl Animal Hospital zgodnie z zaleceniami przyjaciela. Po przeprowadzeniu badania lekarz powiedział im, że nic mu nie dolega, z wyjątkiem paznokci, które zostały zerwane po chwyceniu się asfaltu.

WZZM13

Źródło:
WZZM13

Byli już szczęśliwi z powodu tej wiadomości, ale wkrótce potem usłyszeli kolejną, która uspokoiła ich serca. Recepcjonistka wchodzi i mówi,

“Pani Brown, właśnie otrzymaliśmy telefon od jednego z pani znajomych z Facebooka, aby pokryć w zasadzie wszystkie rachunki” – powiedział Orlowski.

Po usłyszeniu serii dobrych wiadomości, zdecydowali się adoptować kota i nazwali go Lucky.

Jak bardzo szczęśliwy może być ten kot?

WZZM13

Źródło:
WZZM13

Po pierwsze, udało mu się prześlizgnąć przez ruch uliczny bez większych obrażeń, chłopiec uratował go w samą porę, zanim spadł z mostu, a na koniec jego ratownik stał się jego rodziną i przyjacielem na całe życie.

Nic dziwnego, że nazwali go Lucky. To było idealne imię dla tego kota, który pokonał przeciwności losu. Co więcej, jego nowa rodzina ma więcej niż szczęście, że go ma.

Zobacz słodki film o Lucky’m poniżej!

Prosimy podziel sie tym z przyjaciółmi i rodziną.