Uwaga! 😺 Ulica Kota wpada na czyjeś kolana w centrum handlowym – Bierze się za szczęście w swoje łapy 😻🛍️

Uliczna kotka weszła na kolana życzliwej osoby w centrum handlowym, mając nadzieję, że tym razem jej życie się zmieni.

tabby ginger cat


Koralowy kotShelly

Shelly, technik weterynarii i ratownik zwierząt, robiła sobie filiżankę kawy w centrum handlowym, kiedy zauważyła ulicznego kota proszącego o jedzenie przy stolikach.

“W końcu się poddała i po prostu się położyła. To był też bardzo gorący dzień” – powiedziała Shelly dla Love Meow. Kotka wyglądała na młodą i była w zaawansowanej ciąży. Kiedy odwróciła się i spojrzała na Shelly, podeszła do niej.

“Wskoczyła prosto na moje kolana. Wiedziałam, że zaraz urodzi. Postanowiłem zabrać ją do domu.”

.
street ginger pregnant cat


Znaleziono ją szukającą jedzenia w pobliżu stolików w centrum handlowymShelly

Shelly zdobyła nosidełko ze sklepu w centrum handlowym. “Włożyłam trochę jedzenia do pudełka, a ona od razu do niego weszła.”

Po podróży taksówką do domu, Shelly uwiła wygodne gniazdo wyłożone kocami dla kota o imieniu Coral. Coral była głodna i z apetytem pożerała talerz z jedzeniem.

hungry cat ginger


Była taka szczęśliwa po tym, jak dostała pełny brzuchShelly

Po napełnieniu brzucha po brzegi, zbadała swoją nową przestrzeń i położyła się na boku, wyciągając błogo łapy i dudniąc miękkimi mruczeniami.

“Wyglądała na tak wdzięczną i zadowoloną. Wiedziałem, że postąpiłem słusznie. Widząc, jak wiosłuje, gdy ją głaszczę, pomyślałem, że jest szczęśliwa, że tu jest.”

.
snuggly cat ginger tabby


Ułożyła się na kolanach Shelly na drzemkęShelly

Pewnego ranka Shelly weszła do pokoju dziecięcego i znalazła Coral w aktywnym porodzie. Tego dnia na świat przyszło pięć pięknych rudych kociąt, mini-mes Coral, czterech chłopców i jedna dziewczynka.

Coral natychmiast wskoczyła w obowiązki mamy, sprzątając, karmiąc i spełniając każdą ich zachciankę.

kittens nursing cat


Coral miała pięć rudych kociąt w bezpiecznym domuShelly

“Była taka wygodna i oddana. Po prostu upewniłem się, że karmię ją najlepszym jedzeniem. Miała wszystko, od mleka dla kotów (formuła) po ciasteczka dla kociąt, mokrą karmę, kurczaka, mięso. Byłby dla niej prawdziwy wybór.”

Podczas gdy Coral dobrze karmiła swoje dzieci, potrzebowała pomocy w czyszczeniu ich oczu, a Shelly z przyjemnością zaoferowała pomoc.

kittens nursing cat ginger


Była wspaniałą matkąShelly

Coral miała wtedy około 7-8 miesięcy i sama była jeszcze kociakiem. Kiedy jej psotna piątka była gotowa do opuszczenia swojego pokoju dziecięcego, Shelly przeniosła je do przestronnego pokoju i zaczęła je socjalizować z pomocą swoich kotów rezydentów.

cat kittens following mom


Coral zaprowadziła swoje kocięta do ich nowego przestronnego pokojuShelly

Coral była zachwycona mając kocich przyjaciół, którzy “niańczyli” jej hałaśliwą piątkę, zajmując ich zabawami i wybrykami. Kiedy kocięta rozpierała energia do zabawy, Coral obserwowała je z daleka jak dumna mama.

“Z czasem mieliśmy kilka innych kociąt w tym samym wieku, które zostały znalezione bez matek. Pozwalała im nawet ssać z siebie. Cudownie było na to patrzeć.”

.
kittens nursing cat


Shelly

Kiedy pięć rudych było już wystarczająco dużych, by rozwinąć skrzydła i latać, zostały wysterylizowane i wykastrowane, a następnie, jedna po drugiej, adoptowane do kochających domów.

Coral przeszła na emeryturę z macierzyństwa i rozpoczęła poszukiwania swojego szczęśliwego życia.

ginger cats


Coral i jeden z jej chłopcówShelly

Rachel z Wielkiej Brytanii natknęła się na Coral w mediach społecznościowych i zakochała się w tej słodkiej dziewczynce. Sięgnęła po adopcję i okazało się, że było to idealne dopasowanie.

“Cały proces podróży z Turcji (gdzie Coral została uratowana) zajmuje około czterech miesięcy, a teraz jest wreszcie w drodze do swojego nowego domu w Wielkiej Brytanii” – powiedziała Shelly w rozmowie z Love Meow.

.
beautiful ginger cat


Coral, teraz nazwana Cleo, znalazła swój wieczny domShelly

“Jestem bardzo zadowolona, że dałam jej szansę. Była łagodnym kotem, tak młodym i o pięknym charakterze. Będę naprawdę za nią tęsknić.”

Kotka, teraz nazwana Cleo, rozpocznie resztę swojego życia w kochającym domu ze wspaniałą rodziną, która będzie ją pielęgnować bez końca.

sweet cat ginger


Shelly

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej na Shelly’s rescues and fosters on Instagram.

Related story: Kot pojawia się po pomoc po latach walki na ulicach, teraz jest wielką postacią, która ma tak wiele do zaoferowania