Utracona na ulicy, teraz miękko mrucząca – ta puszysta kociątka podbija serca szybciej niż okrążenia! 😻

Zagubiony na ulicy, teraz głośno mruczący, ten puszysty kociak zdobywa serca szybciej niż okrążenia.

cute fluffy kitten lap cat


CarmellaEllenRichter

Malutka kotka została znaleziona sama na zewnątrz i przywieziona do schroniska dla zwierząt pod koniec zeszłego miesiąca. W wieku 7-8 tygodni ważyła zaledwie funt, a pod jej puszystą sierścią znajdowała się tylko skóra i kości.

Kociak miał zranioną wargę i był pokryty brudem. “Wyobrażamy sobie, że jadła z kosza na śmieci, aby utrzymać się przy życiu – co również wyjaśnia obrażenia na jej ustach. Potrzebowała długiej, ciepłej kąpieli, aby dojść do siebie” – powiedziała Ellen Richter (wolontariuszka Homeward Bound Cat), która zawinęła ją w koc i spędziła swoją pierwszą noc w domu zastępczym, doświadczając miłości i dobroci.
fluffy stray kitten


Carmella została znaleziona jako przybłęda pokryta brudemEllenRichter

Mimo trudnych początków, kotka okazała się zaskakująco przyjazna i czuła i zaczęła mruczeć, gdy tylko Ellen na nią spojrzała. Była zadowolona z dachu nad głową, ciepłego łóżka i pełnego brzucha.

Kiedy Ellen owinęła ją kocem na kolanach, jej dudnienie natychmiast się nasiliło.

kitten fluffy snuggly


Mruczała jak burza, gdy przytulała się do swojej przybranej mamy na kolanachEllenRichter

“Przypominała mi kremówkę i czekoladową miksturę tiramisu”. Z pomocą społeczności internetowej została pieszczotliwie nazwana Carmella Cream Puff.

Carmella była zbyt mała, by samodzielnie wskoczyć na kolana Ellen, ale szybko zorientowała się, jak wspiąć się po schodach dla zwierząt, aby się tam dostać. Piszczała, domagając się przytulania i bycia wtuloną w koc. Jej mruczący silnik nigdy nie przestawał działać.

fluffy tabby kitten


Szuka uwagi, zawsze gotowa na przytulenieEllenRichter

Ellen wyczyściła brud i brud z jej sierści i wyczesała wszystkie maty i węzły. Carmella wyszła z dnia spa wyglądając jak puszysta chmurka.

Z świeżym, czystym wyglądem i dobrym apetytem, kotka zaczęła przybierać na wadze, a jej osobowość zabłysła.

fluffy tabby kitten sweet


EllenRichter

Kiedy Ellen wchodzi do pokoju, Carmella wyskakuje z łóżka, wspina się po schodach dla zwierząt i biegnie do swojej przybranej mamy.

Mruczy i ćwierka, dopóki nie zwinie się wygodnie na kolanach lub ramionach Ellen – mały nadzorca w trakcie tworzenia.

shoulder kitten fluffy


Kiedy nie jest kotem na kolanach, jest kotem na ramieniuEllenRichter

Dzięki ponownemu zainteresowaniu zabawkami i otoczeniem Carmella zaczyna się bawić i odkrywać. Po karmieniu dostaje przypływu energii i skacze dookoła jak unosząca się chmura.

“Cieszy się również nowym drapakiem. Większość czasu spędza śpiąc lub leżąc na moich kolanach.”

.
playful fluffy kitten


Z nową energią zaczyna się bawić i odkrywaćEllenRichter

W ciągu dwóch tygodni Carmella poczyniła znaczne postępy. Jej futro jest miękkie i lśniące. Jej apetyt wzrósł dzięki nowej ulubionej karmie. Jej psotna i żądna przygód strona jest w pełni widoczna.

playful fluffy kitten


Zabawia swoją przybraną mamę swoimi figlarnymi wybrykamiEllenRichter

Carmella skradła serca wielu osób w mediach społecznościowych. Mdleją z zachwytu nad jej drobną, ale potężną postawą, nieodpartą miną i głośnymi mruczeniami, które wydają się trwać wiecznie.

cuddly fluffy kitten


Jest malutka, ale mocno przytulaEllenRichter

W mgnieniu oka przechodzi od figlarnych skoków do przytulnych festynów mruczenia i zapewnia swojej przybranej mamie rozrywkę niekończącymi się głupimi wybrykami.

kitten playful brush


Carmella postanowiła siłować się z pędzlemEllenRichter

Dzięki drugiej szansie i domowi zastępczemu, niegdyś chuda kotka z zaułka zmieniła się w mruczącą przytulankę.

attention seeker fluffy kitten


Kiedy domaga się uwagi, nie sposób odmówićEllenRichter

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o kotce Carmelli i podopiecznych Ellen na Instagramie oraz o Homeward Bound Cat @homewardboundcats.

Powiązana historia: Kot miał jednego kociaka, który wyglądał inaczej niż pozostałe i stał się bardzo bliski jednemu z “mini-mes”