Urocza owieczka grzecznie prosi właściciela o “uwagę

Urocza owieczka grzecznie prosi właściciela o “uwagę

Jagnięta są jednym z najsłodszych stworzeń wokół. Są po prostu coś o ich uroczych twarzach, które sprawiają, że mówisz “aww”

Wraz z wyglądem słodkim, jagnięta zachowują się również adorably.

Pexels

Źródło
Pexels

Zwykle nie myślimy o zwierzętach gospodarskich jako o zwierzętach domowych, ale trochę czasu spędzonego z nimi może zmienić twoje zdanie!

Oprócz kilku różnic w osobowości, co naprawdę jest różnica między szczeniakiem a barankiem? To nie jest super łatwe pytanie! Zwierzęta gospodarskie są inteligentne i urocze, tak jak szczeniaki mogą być.

Wystarczy trochę interakcji, aby udowodnić, że tak jest.

W zeszłym roku pewien mężczyzna postanowił nakręcić klip, w którym spędza czas z kilkoma swoimi zwierzętami gospodarskimi.

YouTube

Źródło
YouTube

To nie były jednak krowy, cielęta czy osły, których właścicielem jest ten facet. Ten facet jest właścicielem owiec!

Lee Walters kręcił się na zewnątrz i robił sobie przerwę, gdy wydarzyła się jedna z najsłodszych rzeczy w historii. Leżąc na trawie, nagrywa kilka swoich wiosennych jagniąt, które podchodzą do niego!

YouTube

Źródło
YouTube

Jagnię wiosenne to po prostu jagnię, które ma mniej niż trzy miesiące.

Gdy on leży na trawie, one kłusują do niego, szukając trochę uwagi! Kiedy ptaki ćwierkają, a Lee leży na zielonej trawie, pieści jagnięta jak domowe zwierzątko! Jeszcze bardziej urocze jest to, że nie lubią, gdy przestaje je drapać.

Jeśli kiedykolwiek miałeś kota lub psa, wiesz, że nie lubią, gdy próbujesz przestać je pieścić.

Pexels

Źródło
Pexels

Ich typową reakcją jest łapanie cię lub wciskanie głowy w twoją rękę lub ramię, dopóki nie wznowisz swojej pracy. W zasadzie mówią: “Myślisz, że już ze mną skończyłeś? Pomyśl jeszcze raz!”

Podobnie jak pies lub kot, te jagnięta “kopią” na Lee, dopóki nie da im więcej zadrapań.

YouTube

Źródło
YouTube

Wygląda na to, że te małe stworzenia dokładnie wiedzą, czego chcą – i jak to zdobyć! Z uroczym spojrzeniem i odrobiną determinacji przekonują Lee, aby nadal je głaskał. Te małe chłopaki są zdeterminowane!

Lee wyjaśnia, że normalnie nie chcą takiej uwagi, ale dziś było wyjątkowo. Zazwyczaj małe owieczki biegają, bawią się, są całkowicie pełne energii. Dziś jednak coś było inaczej!

Szczerze mówiąc, po obejrzeniu takich filmików jak ten, ciężko jest jeść mięso!

Jako miłośnicy zwierząt, widząc małe stworzenia takie jak to, gdzie widzimy, jak inteligentne i emocjonalne są, nie ułatwiają sprawy.

Mimo to, nie ważne czy zwierzęta są na farmie czy w domu, możemy traktować je wszystkie z szacunkiem i godnością, tak jak Lee jest tutaj. Ten film może również sprawić, że sprawa owiec jako zwierząt domowych!

YouTube

Źródło
YouTube

Ten baranek jest zbyt uroczy, a to tylko pokazuje, jak przytulne i przyjazne są te stworzenia. Co za słodki mały facet.

Sprawdź filmik z barankiem grzecznie proszącym o pieszczoty poniżej!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.