Uratowany szczeniak cieszy się łóżkiem po raz pierwszy od lat –

Uratowany szczeniak cieszy się łóżkiem po raz pierwszy od lat –

Sundae to mix Coonhound/Labrador, który miał bardzo skomplikowane życie. W jej rozwoju jako dorosłego psa centrum interakcji stanowił plener. Ale jako łut losu, została znaleziona przez spektakularnego człowieka.

Niedawna matka adopcyjna nie mogła stać z boku i nic nie robić w obliczu znanej prawdy, że mały piesek przez osiem lat swojego życia znał tylko chłód garażu pełnego gratów. Nigdy nie spała spokojnie i wygodnie.

CRARS
CRARS

“Mamy ją od około tygodnia i nigdy nie wiedziałbyś, że wcześniej nie była psem wewnętrznym. Ona jest w pełni przeszkolony w zakresie nocnikowania, niesamowicie łagodny i jest bardzo grzeczny w domu” zauważył w wywiadzie dla mediów cyfrowych The Dodo matkę adopcyjną.

CRARS

Le uwielbia spać jak najbliżej mnie w łóżku. Myślę, że to po prostu nadrabianie ośmiu lat zerowej sympatii”wspomniał Sundae o nowym towarzyszu. Należy zaznaczyć, że kania otrzymała wszelką wymaganą w tym przypadku opiekę weterynaryjną.

CRARS

Mugglequeen to pseudonim nowej przyjaciółki Sundae na mediach społecznościowych. Uznaje również, że odda psa do adopcji, aby móc opiekować się innymi psami w warunkach ulicznych. “Jej idealna rodzina miałaby bardzo zrelaksowany styl życia i dużo cierpliwości, aby pomóc jej ciągle wychodzić z jej skorupy i zdobywać pewność siebie. ¡Zostanie ze mną, dopóki nie przybędzie jej idealna, wieczna rodzina!”podsumował.

CRARS

Sundae jest też od niedawna matką i wszystkie jej szczeniaki zostały adoptowane. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że ktoś zachowa Sundae na zawsze. Chociaż w tej chwili Mugolak nie wydaje się spieszyć z oddaniem tego pięknego kła.