Trzy zabawne kotki zmieniły się w przepiękne koty dzięki pomocy psa! 😻🐶🌟

Trzy kocięta, mniej niż o połowę mniejsze niż powinny, przekształciły się we wspaniałe koty z pomocą psa.

kittens snuggly trio


Tara Hatch

Około trzy miesiące temu, Tara Hatch, założycielka Mad Catters (organizacji ratującej zwierzęta), otrzymała trzy 4-tygodniowe kocięta desperacko potrzebujące pomocy.

Były pełne pcheł, poważnie anemiczne i odwodnione. Zespół weterynaryjny zapewnił im całodobową opiekę, dostarczając płyny i leki oraz karmiąc je co dwie godziny. “Były o jedną trzecią mniejsze niż powinny, ponieważ były tak niedożywione” – powiedziała Tara w rozmowie z Love Meow.

“To cud, że wciąż żyły, kiedy zostały nam oddane, ponieważ ich liczba czerwonych krwinek była tak niska, że nie nadawała się do życia.”

rescued trio kittens


Pixie, Paul i BanditTara Hatch

Kocięta nie miały siły, by wstać o własnych siłach. Pomimo ich złego stanu, wszystkie trzy wykazywały niesamowitą wolę życia.

Oprócz wysokiej jakości opieki, jaką otrzymały, pies z kliniki o imieniu Ned przyszedł zaoferować pomocną łapę. “Ned to Bull Terrier, który należy do jednej z pielęgniarek pracujących w klinice.”

.
sweet rescued kitten


PaulTara Hatch

Ned oddaje krew, kiedy tylko może i pomógł uratować wiele istnień w klinice. Trzy kocięta były w tragicznym stanie i wymagały specjalnego traktowania, aby pokonać garb. Z pomocą Neda i innego kota, Marshmallow, trio było na drodze do wyzdrowienia.

“To było niesamowite widzieć, jak kocięta przeszły od bycia tak płaskimi i ospałymi do skakania i zabawy pod koniec 4-godzinnej transfuzji.”

.
dog snuggling kittens


Kocięta przytulone do Neda Bull TerrieraTara Hatch

Kocięta wróciły na czworakach, a ich apetyt powrócił z zemstą. Przybrały na wadze i nabrały sił. Kiedy wróciły do weterynarza, przytuliły się do Neda, jakby dziękując mu za uratowanie życia.

Po miesiącu opieki zespołu weterynaryjnego i ich przybranej mamy, cała trójka zaczęła się rozwijać.

kittens snuggly calico ginger


Tara Hatch

Z dobrym zdrowiem przyszła obfitość energii do zabawy, a osobowości kociąt ujawniły się. “Nie sądzę, bym miała wcześniej opiekunów z taką walką i determinacją do życia jak ta trójka. Ich powrót do zdrowia był naprawdę niesamowity.”

W wieku trzech miesięcy kocięta osiągnęły swój rozmiar i rozkwitły w hałaśliwą, psotną gromadkę.

ginger kitten pocket


BanditTara Hatch

Lubią szaleć po domu ze swoją nieokiełznaną energią. Kociaki są bardzo zabawne, ale pragną miłości i przywiązania swoich ludzi.

“Bandit (rudy pręgowany) to totalny robak miłości. Zawsze szuka okazji do przytulania. Uwielbia spędzać czas i przytulać się do mojego psa” – powiedziała Tara.

dog cat snuggly friends


Tara Hatch

“Paul (rozcieńczony rudy/biały) to duży, milutki, czuły i słodki chłopak. Od chwili, gdy go podniesiesz, aż do momentu, gdy go odłożysz, będzie spokojnie siedział na twoich kolanach lub klatce piersiowej i nieustannie przytulał się do ciebie tak blisko, jak to tylko możliwe.”

sweet cat happy


PaulTara Hatch

“Pixie (calico) uwielbia mówić i wydaje wiele uroczych trylujących dźwięków, zwłaszcza gdy szuka cię do zabawy lub przytulania. Jest o wiele mniejsza niż jej dwaj bracia.”

Pomimo tego, że jest najmniejsza z całego trio, to Pixie rządzi. “Ma swoich braci owiniętych wokół jej małej łapy.”

.
calico kitten cat beautiful


PixieTara Hatch

Kocięta przeszły długą drogę odkąd przybyły na ratunek. Są pełne życia, przepełnione miłością i są najlepszymi towarzyszami, jakich można sobie wymarzyć.

.
happy ginger cat stretch


BanditTara Hatch

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej na temat Bandita, Paula, Pixie i Fosterów Tary na Instagramie oraz The Mad Catters na Instagramie i Facebooku.

Powiązana historia: Kocięta znalezione razem w magazynie, jedno z nich potrzebuje pomocy by chodzić, drugie nigdy nie opuszcza jego boku