Trzy niewidome koty szukają schronienia! Jeden z nich jest w ciąży! 🐱🐱🐱🏠💖🍼

Trzy ślepe koty przybyły do domu w poszukiwaniu pomocy. Rodzina przyprowadziła je i zdała sobie sprawę, że jedna z kotek jest w ciąży.

niewidoma kocia mama karmiąca kocięta


Red SonjaJen

Rodzina znalazła na swojej posesji trzy ślepe koty (jedną dziewczynkę i dwóch chłopców), które szukały jedzenia i schronienia.

Obawiali się, że koty nie poradzą sobie na zewnątrz, więc przywieźli je do domu i dali im jedzenie i wodę. Kiedy zaplanowali ich leczenie, odkryli, że kotka jest w ciąży.

Skontaktowali się z lokalną organizacją zajmującą się ratowaniem zwierząt, City Kitties DC, mając nadzieję, że uda im się umieścić młodą mamę w odpowiednich rękach rodziny zastępczej.
blind cat sweet


Jen

Jen i Ian, którzy mają doświadczenie w opiece nad niewidomymi kotami, powitali mamę w swoim domu. Kiedy najmniej się tego spodziewali (ponieważ jeszcze chwilę temu nie było żadnych oznak porodu), Jen usłyszała płacz kociąt w pokoju zastępczym.

tiny newborn kitten


Mama potrzebowała pomocy z tym brązowym kocurkiem, gdy się urodziłJen

Mama urodziła czteroosobowy miot, z którego przeżyły trzy. Jen weszła do pokoju w samą porę, aby pomóc dziecku, które było zimne i słabe. Po osuszeniu i ogrzaniu malucha, mama zaczęła się nim opiekować.

Kotka, Red Sonja nazwana na cześć odważnej i potężnej fikcyjnej wojowniczki, tuliła swoją cenną trójkę po długim dniu karmienia i sprzątania.

blind cat tuli kocięta


Jen

Jej ślepota wydaje się być dziedziczna, ponieważ urodziła się bez oczu, a Jen wierzyła, że niektóre dzieci również mogą być ślepe. “Nie dowiemy się, dopóki nie będą miały około 2-3 tygodni. Widzące czy nie, absolutnie kochamy je wszystkie” – powiedziała Jen.

Jeden z niewidomych kocurów wymagał dużej socjalizacji i został przygarnięty przez inną rodzinę zastępczą doświadczoną z niewidomymi kotami. Ratunek zaoferował również pomoc rodzinie (która znalazła koty) z pozostałym niewidomym kotem.

blind cat newborn kittens


Jen

Red Sonja świetnie radzi sobie z zaspokajaniem potrzeb swoich kociąt. Cała trójka, Sheena, Dread Pirate Roberts i Falkor, jest ruchliwa i aktywna, każdego dnia stale przybierając na wadze.

Dread Pirate Roberts, brązowy pręgusek, który ledwo przeżył swoją pierwszą godzinę, dogonił wagowo swoje rodzeństwo. Jego siostra, Sheena, jest największa i najgłośniejsza z całej gromadki.

blind cat kittens


Jen

“Obecnie jest przywódczynią stada i jako pierwsza otworzyła oczy. Jest gotowa do odkrywania i przejmowania świata, ale jeszcze nie do końca rozgryzła swoje małe kończyny.”

Falkor, słodki i delikatny rudy chłopiec, prawdopodobnie ma tę samą chorobę co mama. “Nie ma normalnych gałek ocznych za powiekami. Jego gałki oczne są zapadnięte.”

.
blind cat kittens snuggles


Rudy kociak prawdopodobnie będzie ślepy jak mamaJen

“To szczęśliwy mały chłopiec i możemy powiedzieć, że będzie miał słodkie usposobienie, tak jak jego imiennik.”

Ruda Sonja lubi pozostawać w swoim gnieździe, gdy tylko Jen przychodzi. Pragnie uwagi i drapania po głowie i pozwala swojej przybranej mamie ważyć swoje dzieci.

sweet blind cat kittens


Jen

“Mówię do niej, żeby wiedziała, gdzie jestem. Nie chcę złapać jej z zaskoczenia.”

Red Sonja opracowała mapę pokoju zastępczego i porusza się po nim jak profesjonalista. Ilekroć potrzebuje przerwy, aby zatankować paliwo lub skorzystać z kuwety, bez trudu wyskakuje z “legowiska”.

blind cat playing


Uwielbia bawić się zabawkami i bez problemu porusza się po mieszkaniuJen

Jen widziała mamę biegającą i bawiącą się zabawkami przez kamerę w pokoju zastępczym. Pomimo swojej ślepoty, ruda Sonja potrafi robić wszystko jak widzący kot.

blind cat kittens


Jen

Piękna czteroosobowa rodzina kwitnie w rodzinie zastępczej. Ruda Sonja nigdy nie będzie musiała spędzić kolejnego dnia na zewnątrz, a jej kocięta zaznają jedynie komfortu i ciepła życia w domu.

blind cat sleeping kittens


Jen

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o kociej rodzinie i podopiecznych Jen i Iana na Instagramie oraz City Kitties DC na Instagramie.

Powiązana historia: Kot robi z faceta swojego człowieka na zawsze, stojąc na nim po prawie pół roku oczekiwania na dom