Trzy nieśmiałe kociątka ze schroniska spotykają domowe koty! Ich reakcje rozwalają głowę 😻😮 Kto by się spodziewał, że tak szybko zdobędą ich uwagę?

Trzy nieśmiałe kocięta ze schroniska dla zwierząt spotkały dwa koty domowe. Od razu były zaciekawione i domagały się ich uwagi.

three kittens cute


Melon, Mandarin, MangoJennifer

Trzy kociaki (dwa rude i jeden pręgowany) trafiły do Humane Society for Hamilton County jako nieśmiałe przybłędy. Jennifer, wolontariuszka schroniska, sprawdziła je i spotkała się z wieloma sykami. “Miały problemy z brzuszkiem i były niedostatecznie zsocjalizowane”, powiedziała Jennifer w rozmowie z Love Meow.

Kiedy opiekunowie Jennifer ukończyli szkołę, wróciła do schroniska i zauważyła, że trio nadal tam było po trzech tygodniach. Mając miejsce w swoim domu, zaproponowała, że weźmie je i uspołeczni.

Kocie siostry były nieufne, gdy przybyły po raz pierwszy, ale Jennifer z łatwością odwróciła ich uwagę zabawkami.

shy kittens ginger torbie


Mango był najostrzejszy; Mandaryn był najbardziej nieśmiały; Melon był pierwszym, który się otworzyłJennifer

Syczały i unikały swojej przybranej mamy, ale kiedy zaczęła je głaskać, nie mogły się oprzeć. Wkrótce wszystkie trzy zaczęły tracić czujność.

Melon (pręgowana) przyzwyczaiła się do ludzkiego dotyku. Zaczęła mruczeć przed swoimi siostrami i polubiła pieszczoty. Mango (długowłosa rudowłosa), w schronisku skowycząca, powoli rozgrzewała się do swojego człowieka. Kiedy Jennifer ją głaskała, nie gryzła ani nie miauczała, ale pochyliła się do niej.

kittens playful attention


Ogrzały się do swojej przybranej mamy poprzez zabawęJennifer

Mandarin (rudy krótkowłosy), najbardziej nieśmiały z trójki, był najbardziej niechętny do wyjścia i zabawy. Próbowała się chować, ale poddawała się, gdy poczuła smakołyki. W końcu zebrała się na odwagę i podeszła do swojej przybranej mamy.

Kilka dni później, koty rezydentki Jennifer, Bodie i Bear, wpadły na szybką wizytę z nowymi opiekunami przez kojec. Przez lata pomagały one Jennifer w opiece nad licznymi kociętami.

playful ginger kittens standing


Jennifer

Trójka natychmiast zachwyciła się ich obecnością i zatrzymała się w połowie posiłku, by ćwierkać i domagać się uwagi. “Kocięta nigdy nie miauczały w ten sposób, dopóki nie zobaczyły Bodiego.”

Podczas gdy coraz bardziej oswajały się z Jennifer, łatwo płoszyły je nagłe odgłosy i ruchy. Koty rezydentki w magiczny sposób uspokoiły je i rozbudziły ich ciekawość.

kocięta miauczące uwagę


Kocięta spotkały Bodiego po raz pierwszyJennifer

Jennifer kontynuowała zdobywanie ich zabawą i zwabiła je na swoje kolana różdżką z piór. “Mandaryna nagle stała się moim najlepszym kumplem. Nieustannie głośno mruczy.”

Kiedy trio i koty domowe miały swoje właściwe spotkanie i powitanie, kocięta były zachwycone, podążając za kotami na piętach i walcząc o ich uwagę.

kocięta adorują kota


Byli całkowicie zauroczeni kotami rezydentamiJennifer

“Od samego początku lubią Bodiego i Beara bardziej niż mnie. Nigdy tak naprawdę nie okazały strachu przed żadnym z nich. Zawsze witają się z nimi ciepło i uwielbiają bawić się ich ogonami” – powiedziała Jennifer w wywiadzie dla Love Meow.

W momencie, gdy koty wkraczają do pokoju zastępczego, trio czule się na nie rzuca.

kocięta podążają za kotem


Podążały za Bodiem, walcząc o jego uwagęJennifer

Bodie stara się zająć wszystkimi trzema kociakami, podczas gdy Bear oferuje sesje przytulania, jednego kociaka na raz.

“Moi chłopcy od razu polubili te dziewczyny. Bez wahania. Są całkowicie niezrażeni ich uwagą i wysoką energią. Byli bardzo pomocni w socjalizowaniu tych dziewczyn i zwiększaniu ich pewności siebie.”

.
kot przytulający kociaka


Niedźwiedź przytulony do Mandaryny, uczący ją odwagiJennifer

Mango obniżyła miernik pikanterii, ponieważ zakochała się w kotach, zwłaszcza w Bodie, przyglądając mu się i ocierając twarzą o jego twarz.

Trójka stała się odważniejsza i bardziej pewna siebie, obserwując i wchodząc w interakcje z kotami domowymi. W tym tygodniu zostaną wysterylizowane i będą gotowe do adopcji.

.
cat kitten snuggles


Niedźwiedź i MangoJennifer

“Mandaryn zmienił się w kota na kolanach. Melon nie ma już nic przeciwko byciu trzymanym na rękach. Mango jest bardzo zabawna i nie boi się, gdy po nią sięgasz. Wszystkie są bardzo zabawne, wspinają się, gonią i siłują się ze sobą.”

.
cat kittens tree


Jennifer

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o trio i opiekunach Jennifer na Instagramie i Humane Society for Hamilton County (w IN) na Instagramie.

Powiązana historia: Zbłąkana kotka adoptuje miot kociąt i wychowuje je razem z własnymi