Teraz robią “psie Crocs” dla stóp twojego psa i są urocze

Teraz robią “psie Crocs” dla stóp twojego psa i są urocze

Nasze psy są urocze tak jak są, ale nie ma nic złego w tym, aby pozwolić im spróbować nosić jakiś modny sprzęt. Dzisiaj tony firm sprzedają odzież dla psów i kotów na całym świecie, a popularność tych przedmiotów nigdy nie spadła, ponieważ więcej właścicieli zwierząt domowych zaczyna je również kupować.

Są one wykonane z myślą o wygodzie twoich zwierząt domowych.

Unsplash/Mia Anderson

Źródło:
Unsplash/Mia Anderson

Powszechnym zmartwieniem związanym z ubieraniem swoich pupili jest to, że mogą one czuć się z tym niekomfortowo. Jednak nie martw się, ponieważ są one wykonane nie tylko po to, aby twój zwierzak wyglądał dostojnie, ale także jest rozważny dla ich komfortu.

AMAZON/GEHARTY

Źródło:
AMAZON/GEHARTY

Ponadto niektóre ubrania, takie jak swetry i płaszcze dla psów, mogą pomóc w utrzymaniu ciepła przed zimną pogodą, ponieważ czasami ich naturalny płaszcz po prostu nie wystarcza.

Inne opcje obejmują obuwie

Spacerując z psem, narażasz też ich łapy na pęcherze i ryzyko wdepnięcia w ostre odłamki, zwłaszcza gdy oboje idziecie przez dłuższy czas.

Jako takie, lepiej jest pozwolić im przyzwyczaić się do noszenia psich butów lub butów, aby uniknąć takiego ryzyka. Będzie to służyć nie tylko dla fantazyjnego wyglądu twojego psa, ale także dla ochrony ich własnych łap. Jeśli jednak tylko ze względu na modę, to jest to po prostu idealny produkt dla Ciebie i Twojego pupila.

Urocze “psie Crocs” są wreszcie tutaj!

Ludzie niedawno podzielili się swoim niesamowitym znaleziskiem w Internecie i jest to istnienie “psich Crocsów” Chociaż produkt nie jest produkowany przez oficjalne Crocs, to to malutkie obuwie wygląda dokładnie tak samo.

AMAZON/GEHARTY

Źródło:
AMAZON/GEHARTY

Dla nas, noszenie Crocs nie tylko zapewnia nam swobodny wygląd, ale także zapewnia pewne korzyści uboczne, takie jak komfort. Są bardzo łatwe do noszenia i nie musisz się martwić, że twoje stopy bolą. W rzeczywistości jest to nawet uważane za idealną alternatywę obuwia dla kogoś, kto właśnie miał operację stopy. To może być po prostu to samo dla psów.

Według producenta nie jest coś, co pozwalasz im nosić na spacery, ale zamiast tego jest to swobodne obuwie, które twój pies może nosić nawet w domu.

Założę się, że dość łatwo jest Ci wsunąć te malutkie Crocsy w ich łapy, a na koniec zrobić szybkie zdjęcie. Pod koniec dnia mogą nie mieć żadnych problemów z dostosowaniem do nich swoich łap.

Te “psie Crocsy” z minuty na minutę stają się coraz bardziej popularne.

View this post on Instagram

A post shared by 𝗢𝗹𝗶𝘃𝗲 🐶 (@olive.and.gus)

Odkąd zostało to pokazane w internecie, psy noszące Crocs powoli stają się trendem w mediach społecznościowych. Netizens zaczęli zamieszczać swoje psy noszące ich urocze Crocs na Instagramie, a odpowiedź jest po prostu niesamowita.

View this post on Instagram

A post shared by 𝗢𝗹𝗶𝘃𝗲 🐶 (@olive.and.gus)

Patrząc na te urocze zdjęcia, możesz po prostu skusić się na zakup jednego dla swoich futrzanych dzieci.

Niestety, te Crocsy występują tylko w jednym małym rozmiarze.

AMAZON/GEHARTY

Źródło:
AMAZON/GEHARTY

Niestety, jedyny dostępny rozmiar dla psa Crocs jest przeznaczony tylko dla szczeniąt i małych ras psów. Jeśli twój pies ma większy rozmiar, to zakup tych może nie być najlepszym pomysłem. Miejmy nadzieję, że producent może rozważyć wykonanie różnych rozmiarów Crocsów, także dla większych ras. Ale na razie małe psy mogą cieszyć się noszeniem swoich malutkich Crocsów.

Jeśli chcesz nadrobić zaległości w tym trendzie, teraz jest na to idealny czas. Zapraszam do dzielenia się uroczymi zdjęciami swoich futrzanych dzieci noszących swoje psie Crocs!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.