Ten uroczy szczeniak ratunkowy topi serca swoimi “cynamonowymi” uszami

Ten uroczy szczeniak ratunkowy topi serca swoimi “cynamonowymi” uszami

Jeśli zapytasz właścicieli psów, czy potrafią zidentyfikować swoje zwierzę w pokoju pełnym podobnie wyglądających psów, prawie zawsze odpowiedzą, że tak.

Można śmiało powiedzieć, że kochający rodzice zwierząt znają swoje psy z powodu małych, ale wyróżniających się cech fizycznych i behawioralnych, które posiadają tylko ich mali towarzysze.

W tym przypadku jesteśmy pewni, że nowa rodzina tego uratowanego psa nie będzie miała żadnych problemów z jego identyfikacją, biorąc pod uwagę wygląd jego wyjątkowych i absolutnie uroczych cynamonowych uszu.

puppy
Pit Sisters via Facebook

Źródło:
Pit Sisters via Facebook

Cynamon to szczeniak z ratunku, który został znaleziony wraz z miotem swojego rodzeństwa.

Została znaleziona w wiejskiej Georgii przez Pit Sisters, organizację, która zajmuje się znajdowaniem domów dla psów zagrożonych długim schroniskowym życiem lub eutanazją.

family
Pit Sisters via Facebook

Źródło:
Pit Sisters via Facebook

Przybywając na miejsce zdarzenia, Jen Deane, prezes Pit Sisters, natychmiast zauważyła wyjątkowego psa, który wyróżniał się na tle swojego spiczastego rodzeństwa.

Nie mogła uwierzyć, jak absolutnie wyjątkowy i uroczy był ten szczeniak.

Jen od razu wiedziała, że znalazła jednego bardzo wyjątkowego i specjalnego szczeniaka.

Jak widać, uszy Cinnamon składają się w kształt spirali, zamiast wystawać prosto, co sprawia, że wyglądają jak cynamonowe bułeczki (po których została nazwana).

Jen mówi, że zdjęcia nie oddają jej sprawiedliwości i że szczeniak wygląda jeszcze bardziej słodko na żywo.

ears
Pit Sisters via Facebook

Źródło:
Pit Sisters via Facebook

Patrząc teraz na Cinnamon i jej rodzeństwo, nie zgadlibyście, że jeszcze kilka krótkich tygodni temu wszyscy byli chudzi, niedożywieni i zarażeni robakami.

Miały tylko pięć tygodni, kiedy zostały uratowane z ich okoliczności.

Zostały natychmiast zabrane do weterynarza i od tego czasu są pod właściwą opieką.

Ich zdrowie poprawiło się ogromnie, a ich osobowości (i uszy!) pokazują się dzięki całej miłości i opiece, którą otrzymały.

Jen podejrzewa, że szczenięta uciekły od zaniedbującego właściciela, którego nie było w zasięgu wzroku, gdy Pit Sisters znalazły miot.

Ze względu na swoje urocze i unikalne uszy, Cynamon stał się popularny po tym, jak jego zdjęcia zostały opublikowane w Internecie.

cute
Pit Sisters via Facebook

Źródło:
Pit Sisters via Facebook

Niektórzy zwracali nawet uwagę na to, jak bardzo jej uszy przypominają fryzurę Victory rolls, która była popularna w latach 40. XX wieku.

Uwaga okazała się dobrą rzeczą, ponieważ zdjęcia jej i jej rodzeństwa zostały umieszczone i ponownie umieszczone na całej stronie, co ułatwiło ich adopcję.

W rzeczywistości Cynamon i niektórzy z jej kolegów z miotu już znaleźli nowe domy lub wkrótce zostaną adoptowani.

Jen sama związała się z jednym z braci Cynamona i ma plany ustawione na przyjęcie go.

Cynamon również wkrótce opuści schronisko Pit Sisters, aby wrócić do domu do swojej nowej rodziny, która ma również trzy inne psy.

friends
Laurie Locashio McGovern via Facebook

Źródło:
Laurie Locashio McGovern via Facebook

Nietrudno zauważyć, dlaczego ludzie szybko zakochali się w Cynamonie.

Oprócz wyjątkowo wyjątkowych uszu, Cinnamon ma figlarną i spunky osobowość.

Mając zaledwie osiem tygodni, wydaje się mieć nieskończony zapas energii, który pozwala jej dogadać się z innymi psami. Została opisana jako dziwaczna i zabawna – uważamy, że ten opis pasuje!

Cynamon mógł mieć trudny start w życiu, ale ona i jej rodzeństwo otrzymują teraz miłość i opiekę, na którą zasługują od swoich nowych rodzin, a my mamy nową sensację internetową w naszych rękach.

Dowiedz się więcej o tym uroczo wyjątkowym szczeniaku w filmie poniżej!

Proszę podziel sie tym to z przyjaciółmi i rodziną.