Te małe kotki mają więź jak żadne inne! 🐱🐾 Mniejszy kot polega na swoim bracie i zawsze do niego podziwia! 😻💖

Te kocięta łączy więź, w przeciwieństwie do innych. Mniejszy kot polega na swoim bracie i zawsze go podziwia.

.
snuggly tabby kittens


Pagny i BruelChatons OrphelinsMontreal

Geraldine, ratowniczka zwierząt, przyszła z pomocą rodzinie, która miała dwa kocięta, którymi nie mogła się już opiekować. Zaproponowała, że weźmie parę i naprawi ich dorosłe koty.

Jedno z kociąt było mniejsze, słabe i nie miało apetytu. Jego brat przylgnął do niego, by go pocieszyć. Geraldine skontaktowała się z lokalną organizacją ratunkową, Chatons Orphelins Montreal, i bezpiecznie przekazała kocięta pod ich opiekę.

Koci bracia, Bruel i Pagny, byli połączeni w biodrze, bardzo blisko od samego początku.

tabby brother kittens


Chatons OrphelinsMontreal

Bruel, mniejszy z dwójki, miał dużą niedowagę i musiał być hospitalizowany i leczony między innymi z powodu gorączki.

“Pozostawał na kroplówce i lekach przez trzy dni i w końcu wyzdrowiał” – podzieliła się Celine z organizacji ratowniczej.

skinny tabby kitten


Bruel był tylko skórą i kośćmi i miał gorączkęChatons OrphelinsMontreal

Podczas pobytu w klinice Bruel płakał za swoim bratem, tęskniąc za jego towarzystwem. Personel spędzał z nim jak najwięcej czasu i starał się podnieść go na duchu.

Dzięki doskonałej opiece odzyskał apetyt i przybrał na wadze. Kiedy wyzdrowiał na tyle, by połączyć się ze swoim bratem w domu zastępczym, obaj byli wniebowzięci.

crying tabby kitten


Tęsknił za swoim bratem, kiedy był w klinice na leczeniuChatons OrphelinsMontreal

Pagny podbiegł, by przywitać się ze swoim młodszym bratem Bruelem, ocierając się o niego twarzą i obsypując go czułościami. “Byli tacy szczęśliwi, że znów się widzą.”

Bruel eksplorował swoją nową przestrzeń, podczas gdy Pagny podążał za nim na piętach. Zwinęli się na kanapie, owijając wokół siebie ramiona jak yin i yang, i ucięli sobie długą drzemkę, nadrabiając stracony czas.

snuggly tabby kittens sleeping


Obaj bracia byli bardzo szczęśliwi z powrotu do siebieChatons OrphelinsMontreal

Obaj są całkowicie nierozłączni. “Od samego początku są ze sobą bardzo blisko. Śpią jeden na drugim. Kiedy widzisz jednego, drugi jest zawsze w pobliżu.”

Szukają uwagi swojej rodziny zastępczej i bawią się i przytulają z nimi w duecie. Po intensywnej zabawie zagnieżdżają się w mruczącym stosie na kanapie lub kocim drzewku, aby się zregenerować.

snuggly sleeping tabby kittens


Chatons OrphelinsMontreal

“Są takie czułe i mruczą, gdy tylko je przytulimy. Lubią spać na nas, a czasami może to trwać godzinami.”

Oba wyglądają niemal identycznie, przy czym Bruel jest mniejszy i ma ciemniejszą sierść. “Pomimo podobieństwa, mają różne osobowości, które doskonale się uzupełniają.”

.
playful happy tabby kittens


Chatons OrphelinsMontreal

“Pagny jest psotna, ciekawska i figlarna, a Bruel jest spokojny i słodki. Gdy tylko wyjmiemy zabawkę z piórkami, Pagny przybiega” – powiedziała Celine.

“Bruel uwielbia bawić się z bratem w bójki i wszędzie za nim podąża, by zobaczyć, co on kombinuje. W głębi serca wciąż jest dzieckiem i często polega na swoim bracie.”

.
sweet tabby brother kittens


Chatons OrphelinsMontreal

Przy każdej nowej przygodzie Bruel lubi obserwować i uczyć się od Pagny’ego, zanim sam wskoczy do wody. Kiedy czuje się pewnie, owija się wokół nóg swoich ludzi, szukając zwierząt. Woli spać pod prześcieradłem i uwielbia być przytulany.

Zwijają się obok kota rezydenta, który je pielęgnuje i sprawia, że czują się kochane. Bruel klinuje się między nimi, drzemiąc w raju.

kittens cat snuggle sleeping


Kot rezydent pomógł kociętom w opiece nad dwoma braćmi Chatons OrphelinsMontreal

Kocięta mają wyraźne miauczenie, które brzmi szorstko i “złamanie”. “Nie możesz ich pomylić z innymi kotami. Są tak zżyci i związani, że nie można ich rozdzielić.”

Uroczy bracia przeszli przez życie razem i pozostaną parą, gdy będą podróżować do swojego wiecznego domu.

.
tabby sleeping tabby kittens


Chatons OrphelinsMontreal

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o Bruel i Pagny oraz Chatons Orphelins Montreal na Instagramie i Facebooku.

Powiązana historia: Kociak pojawia się sam poza domem i jest zdeterminowany, by tego dnia przenieść się do domu