Te 45 zdjęć cieląt rasy Highland Cattle to najlepsze lekarstwo dla każdego, kto jest smutny

Te 45 zdjęć cieląt rasy Highland Cattle to najlepsze lekarstwo dla każdego, kto jest smutny

Bydło górskie to jedne z najciekawiej wyglądających stworzeń na świecie. Wyglądają jak zwykłe bydło, ale mają o wiele ładniejszą sierść.

Pochodzą ze Szkocji, ale zostały sprowadzone do wielu miejsc na całym świecie.

Dlaczego? Cóż, poza ich licznymi korzyściami dla życia na farmie, mamy wrażenie, że może to być po prostu dlatego, że są takie słodkie, gdy są młode, jak zaraz zobaczysz.

Te zdjęcia cieląt bydła górskiego absolutnie roztopią twoje serce.

Cielę bydła górskiego odpoczywające z ludzkim dzieckiem.

Niezależnie od tego, czy jesteś cielęciem bydła górskiego, czy ludzkim dzieckiem, dobra drzemka jest zawsze miła do dzielenia się z przyjacielem. River Crest Farm organizuje wiele wesel na swojej posiadłości, ale kiedy ich nie ma, możesz zdrzemnąć się z cielęciem rasy Highland Cattle, tak jak robi to Jack.

Niektórzy ludzie lubią zimą jeździć na sankach. Cielęta rasy Highland Cattle nie potrzebują jednak sanek, po prostu zjeżdżają prosto na kopytach, tak jak demonstruje to ten maluch.

Będę potężny, gdy urosnę.

Ten maluch wygląda, jakby miał być bardzo twardy, gdy dorośnie. Dorośli mogą ważyć nawet 1800 funtów, więc wyobraź sobie, jak może wyglądać za kilka lat. Teraz jednak jest z pewnością uroczy!

Cielę rasy Highland.

Nigdy nie jesteś za młody, by rzucić komuś spojrzenie z boku. To idealne spojrzenie, gdy ktoś rozmawia podczas oglądania filmu lub usłyszałeś, jak ktoś obcy powiedział coś śmiesznego. Nawet cielęta rasy highland cattle wiedzą, jak spojrzeć w bok.

To dopiero smaczna trawa!

Wszyscy wiemy, jak to jest zjeść coś tak smacznego, że nie można przestać oblizywać warg. Dla nas, ludzi (zakładając, że jesteś jednym z nich) trawa nie wydaje się tak apetyczna, ale dla cielęcia jest pyszna!

Wydaje się, że to dobre miejsce na odpoczynek.

Dobrą rzeczą w byciu cielęciem jest to, że zawsze jest dostępne większe bydło, na którym można odpocząć. To właśnie odkrył mniejszy osobnik na tym zdjęciu.

Pozowanie do okładki albumu.

Czy te maluchy nie wyglądają, jakby pozowały do okładki albumu? Ten, który wpatruje się w kamerę to wokalista, ale dwaj pozostali, którzy w ogóle nie zadają sobie trudu, by spojrzeć w kamerę, grają na perkusji i basie.

Jesteśmy 3 przyjaciółmi o różnych kolorach.

Ci trzej faceci są bardzo dobrymi przyjaciółmi. Dobrze się uzupełniają i cieszą się, że w ich kręgu przyjaciół reprezentowane są 3 najpopularniejsze kolory umaszczenia bydła.

JaderBug12/Reddit

Źródło:

JaderBug12/Reddit

Wszystko jest zaskakujące!

Czy kiedykolwiek próbowałeś zaskoczyć małe dziecko? To łatwe, prawda? Dzieje się tak, ponieważ młodzi ludzie lub zwierzęta nieustannie uczą się nowych rzeczy i są zaskakiwani nowymi informacjami. Nie jesteśmy pewni, czego dokładnie nauczył się ten maluch tuż przed zrobieniem tego zdjęcia, ale musiało to być dość szokujące.

Tak, jestem najsłodszy.

Faliste szare futro i urocze rysy twarzy tego malucha zdają się krzyczeć: “Tak, zrobiłeś to, znalazłeś najsłodszy dostępny przykład cielaka bydła górskiego. Gratulacje” Rywalizacja nie jest jeszcze zakończona, jednak jest więcej pretendentów.

Tutaj widzimy tylko kilku braci spędzających czas na farmie, zdobywając solidny czas więzi. Możesz myśleć, że jesteś fajnym facetem, który nosi okulary przeciwsłoneczne i czapkę baseballową z daszkiem, ale jesteś fajny tylko wtedy, gdy przytulasz cielę bydła Highland.

Przytulanie dobrego przyjaciela.

Ten facet trzyma swojego dobrego przyjaciela, aby można było zrobić im zdjęcie. To całkiem niezłe małe cielę rasy Highland, które ma przy sobie. Nic dziwnego, że wygląda na tak dumnego!

“Cześć, miło mi wszystkich poznać. Jestem małym cielakiem rasy Highland, a to jest mój język. Mam nadzieję, że zostaniemy przyjaciółmi” Farma Happy hens and highlands hoduje grzeczne i przyjazne bydło.

Podobnie jak ludzkie dzieci, cielęta bydła Highland są często karmione butelką. Ten chłopak po prostu nie może się nacieszyć. Po tym posiłku prawdopodobnie zasłużyły sobie na długą drzemkę.

Skok w przyszłość.

Wiesz, że się spieszysz, kiedy idziesz do przodu, ale żadne z twoich czterech kopyt nie dotyka ziemi. Nie jesteśmy pewni, dokąd skacze ten maluch, ale gdziekolwiek to jest, bardzo się spieszy, aby tam dotrzeć.

“Mam przewagę! Jestem panem i władcą tej ziemi!” Wygląda na to, że to małe cielę rasy Highland właśnie wygrało grę w “Króla Gór”

To ciekawe, jak wiele zwierząt to robi. Powszechną oznaką sympatii w przyrodzie jest pocieranie głowy o twarz kogoś. Może to powodować niezręczne interakcje międzyludzkie, ale zwierzęta naprawdę to uwielbiają.

Owinięty w stertę siana.

Czy to zdjęcie nie zachęca do drzemki w stercie siana? Gdyby tak było, prawdopodobnie byłoby to bardzo drapiące i niewygodne. Jednak to cielę sprawia, że jest to dla niego korzystne.

Jesteśmy najmniejszymi cielakami.

Te dwa cielaki wyglądają na tak młode, jak tylko mogą być. Co za interesujący czas dla nich. Wszystko, co wiedzą o świecie, to to, że są małe, trawa służy do jedzenia, a odpoczynek jest przyjemny.

Młodzi ludzie i cielęta patrzą na świat świeżymi oczami. Nie chcą świata wypełnionego wojną i zamieszaniem. Czy nie możemy wszyscy zwrócić się ku miłości i pokojowi, jak to małe hipisowskie cielę z Highland?

Kiedy jesteś młody, wszystko polega na uczeniu się, jak robić różne rzeczy. To małe cielę uczy się jak szybko biegać. Bydło górskie jest czasami ścigane przez wilki i kojoty, więc jest to dobra umiejętność do rozwijania.

Poznaj Jamesa. James to cielę rasy Highland, które potrzebowało dodatkowej troskliwej opieki. Przez kilka nocy przebywał w domu na farmie Happy Hens and Highlands Farm, gdzie uczył się pić z butelki. Uda ci się, maluchu!

Nowonarodzone cielę rasy Highland.

To małe nowonarodzone cielę rasy Highland jest w pierwszym dniu swojego istnienia. Jak dotąd wszystko, co zrozumiały, to to, że czują się mokre, ale jest o wiele większe zwierzę, które wydaje się je lizać.

Pewnego dnia moja głowa też będzie taka duża.

Podczas gdy cielęta bydła Highland przedstawione w tym artykule są małe, ich dorosłe odpowiedniki są znacznie większe. To małe cielę prawdopodobnie zastanawia się, czy jego głowa kiedykolwiek będzie tak duża.

Kto pierwszy mrugnie, przegrywa.

Oto dość intensywnie wyglądające cielę. Wyglądają, jakby brały udział w zaciekłej bitwie na spojrzenia, której naprawdę nie chcą przegrać.

Chodźmy na spacer do lasu.

Kiedy cielęta rasy Highland nie jedzą trawy, lubią spacerować po lesie. Cóż za mała przygoda dla tych dwojga!

Może nadszedł czas na strzyżenie.

To, co odróżnia bydło Highland od typowego bydła, to ich kudłata sierść. Bydło to wygląda jak wielu z nas, gdy po raz pierwszy wyszliśmy z zamknięcia.

Mały dostaje wielkiego buziaka.

Oczy tego małego cielaka wydają się być wyłupiaste, gdy krewny daje mu buziaka. Te dwa cielaki nazywają się Ginger i Ady.

Twarz przeznaczona na Instagram.

To jest fotogeniczne cielę! Ta złotobrązowa sierść i uroczy zestaw oczu. Ten maluch może stać się influencerem w mediach społecznościowych w mgnieniu oka.

Są tylko dwie grupy ludzi, którzy powiedzą ci, kiedy brzydko pachniesz: naprawdę bliscy przyjaciele lub ludzie, którzy w ogóle cię nie lubią. Te dwa cielaki są bardzo dobrymi przyjaciółmi i lubią nawzajem swój zapach.

Wyobraź to sobie. Zajmujesz się swoimi sprawami, żyjesz w łonie krowy, a potem dzieje się całe to zamieszanie, są te wszystkie głośne dźwięki, jasne światła i ludzie dookoła. Tak wygląda pierwszy dzień życia każdego cielaka.

Cała ja kocha was wszystkich!

Dzieci i zwierzęta często mogą mieć najbardziej zdrowe relacje, jakie można znaleźć gdziekolwiek. Szczęśliwe dzieci i szczęśliwe zwierzęta to w zasadzie najważniejsze rzeczy, jakie produkuje nasza planeta.

Zdejmij filtry z aparatu.

To małe cielę nie wie, że osoba robiąca zdjęcie używa filtra, który umieszcza małe serduszka wokół jego głowy. Czy naprawdę potrzebujemy filtrów, aby cielęta rasy Highland wyglądały ładniej? Tak, tak, potrzebujemy.

Dając cielakowi wielkiego buziaka.

Niektórzy z was uznają to zdjęcie za niezwykle urocze. Inni uznają je za nieco obrzydliwe. Przeszukaliśmy Google w poszukiwaniu przykładów chorób przenoszonych z bydła na ludzi i nic nie znaleźliśmy, więc uważamy, że to zdjęcie jest po prostu urocze. Tylko nie całuj gołębi ani szczurów.

Powiedziałem zrób normalną minę do zdjęcia!

To cielę rasy Highland demonstruje, jak nie pozować do oficjalnego zdjęcia. Po tych wszystkich pieniądzach, które ich rodzice wydali na ich pielęgnację, tak właśnie będą wyglądać na zdjęciu klasowym.

Pozostawione same sobie, aby zrozumieć świat.

Kiedy jest się samemu i siedzi się na polu, wystarczy myśleć. Myśleć o tym, jak dobrze smakowała dzisiejsza trawa lub jak orzeźwiające było picie z tej butelki. Jest to również świetne miejsce do sikania.

Mrugnięcie okiem do kamery.

Czy cielak na tym zdjęciu nie wygląda jak jedyna postać w serialu dokumentalnym (np. Biuro), która jest świadoma ekipy filmowej? Patrzy w kamerę, jakby chciał powiedzieć: “Czy widzisz, co muszę tu znosić?”

Kto postawił te płoty między nami?

Czasami ogrodzone zwierzęta mogą sprawiać wrażenie, jakby były w więzieniu. To bydło ma jednak dużo miejsca do poruszania się i ma kochających opiekunów, którzy się nimi opiekują.

Pomimo różnicy w wielkości, ta dwójka wygląda jak para dobrych przyjaciół. Jeden wykorzystuje swój rozmiar i siłę, podczas gdy drugi wykorzystuje swój intelekt i spryt uliczny. Razem nie ma niczego, czego nie mogliby osiągnąć.

Nawet gdy cielęta zaczynają być nieco starsze, nadal potrzebują trochę miłości od mamy. Często potrzebują również prania.

Farmy, w których hoduje się cielęta rasy Highland, wydają się mieć dużo natury, po której mogą spacerować. Ten maluch zaczyna się starzeć, ale nadal uwielbia bawić się wśród kwiatów.

Kwieciste bydło i ludzie.

Czy to zdjęcie nie sprawia, że chcesz biegać po polu kwiatów z bydłem? Być może, jeśli odwiedzisz Ranczo Ratia, pozwolą ci to zrobić.

Kiedy cielęta stają się nieco starsze, uczą się rozdawać uczucia tak, jak otrzymują je od innych. Oto maluch, który po prostu chce dać buziaka temu wielkiemu, twardemu bykowi.

To małe cielę przygotowuje się do swojej pierwszej zimy. Ich kudłata sierść zapewnia pewną ochronę przed zimnem, a kopyta pozwalają im bawić się w śniegu.

Tyle miłości do bydła górskiego!

Uważamy, że to zdjęcie doskonale podsumowuje relacje między ludźmi a cielętami bydła górskiego. Zarówno mały cielak, jak i dziewczynka wydają się szczęśliwi i zadowoleni z przebywania w swoim towarzystwie.

Prosimy podziel sie tym z przyjaciółmi i rodziną.

Bydło górskie to jedne z najciekawiej wyglądających stworzeń na świecie. Wyglądają bardzo podobnie do zwykłego bydła, ale mają o wiele ładniejszą sierść.

Pochodzą ze Szkocji, ale zostały sprowadzone do wielu miejsc na całym świecie.

Dlaczego? Cóż, poza ich licznymi korzyściami dla życia na farmie, mamy wrażenie, że może to być po prostu dlatego, że są takie słodkie, gdy są młode, jak zaraz zobaczysz.

Te zdjęcia cieląt bydła górskiego absolutnie roztopią twoje serce.