Te 45 zdjęć cieląt Highland Cattle to najlepsze lekarstwo dla każdego, kto jest smutny

Te 45 zdjęć cieląt Highland Cattle to najlepsze lekarstwo dla każdego, kto jest smutny

Bydło Highland to jedne z najciekawiej wyglądających stworzeń na świecie. Wyglądają bardzo podobnie do normalnego bydła, ale mają o wiele ładniejsze włosy.

Pochodzą ze Szkocji, ale zostały sprowadzone do wielu miejsc na całym świecie.

Dlaczego? Cóż, poza ich licznymi korzyściami dla życia na farmie, mamy przeczucie, że może to być po prostu dlatego, że są takie urocze, kiedy są młode, jak zaraz zobaczysz.

Te zdjęcia cieląt bydła górskiego absolutnie roztopią twoje serce.

Highland cattle calf resting with human child.

Niezależnie od tego, czy jesteś cielęciem bydła Highland, czy ludzkim dzieckiem, dobra drzemka jest zawsze miła do podzielenia się z przyjacielem. W River Crest Farm odbywa się wiele wesel na ich terenie, ale kiedy ich nie ma, nie krępuj się zdrzemnąć z cielakiem Highland Cattle, tak jak robi to Jack.

Niektórzy ludzie lubią zimą jeździć na sankach. Cielęta rasy Highland cattle nie potrzebują jednak sanek, po prostu zjeżdżają prosto w dół na swoich kopytach, tak jak demonstruje to ten maluch.

Będę potężny, gdy urosnę duży.

Ten maluch wygląda, jakby miał być potężnie wytrzymały, gdy dorośnie. Dorośli mogą ważyć do 1800lbs, więc wyobraź sobie, co może wyglądać za kilka lat. Teraz jednak jest na pewno uroczy!

Highland cattle side-eye.

Nigdy nie jesteś za młody, by obdarzyć kogoś spojrzeniem z boku. To idealne spojrzenie, gdy ktoś mówi podczas filmu lub podsłuchałeś, jak nieznajomy mówi coś śmiesznego. Nawet cielęta bydła górskiego wiedzą, jak dać stare side-eye.

To jest jakaś smaczna trawa!

Wszyscy wiemy, jakie to uczucie zjeść coś tak smacznego, że po prostu nie można przestać oblizywać ust po tym. Dla nas ludzi (zakładając, że jesteś jednym z nich) trawa nie wydaje się tak apetyczna, ale dla cielęcia bydła jest przepyszna!

To wydaje się być dobrym miejscem na odpoczynek.

Dobrą rzeczą w byciu cielakiem jest to, że zawsze dostępne są większe bydlaki, na których można odpocząć. Tak właśnie zorientował się mniejszy facet na tym zdjęciu.

Pozowanie do okładki albumu.

Czy te maluchy nie wyglądają jakby pozowały na okładkę albumu? Ten, który wpatruje się w kamerę to wokalista, ale dwaj pozostali, którzy w ogóle nie mogą się zdobyć na spojrzenie w kamerę, grają na perkusji i basie.

Jesteśmy 3 przyjaciółmi o różnych kolorach.

Ci 3 faceci są bardzo dobrymi przyjaciółmi. Komplementują się całkiem nieźle i cieszą się, że w kręgu znajomych mają reprezentowane 3 najpopularniejsze kolory umaszczenia bydła.

JaderBug12/Reddit

Źródło:

JaderBug12/Reddit

Wszystko jest zaskakujące!

Czy próbowaliście kiedyś zaskoczyć małe dziecko? Jest to łatwe, prawda? To dlatego, że młodzi ludzie lub zwierzęta ciągle uczą się nowych rzeczy i są zaskakiwani nowymi informacjami. Nie jesteśmy pewni, czego dokładnie nauczył się ten mały człowiek tuż przed zrobieniem tego zdjęcia, ale musiało to być dość szokujące.

Tak, to ja jestem najsłodszy.

Falujące szare futro tego malucha i urocze rysy twarzy zdają się po prostu krzyczeć “Yep, udało ci się, znalazłeś najsłodszy dostępny przykład cielaka bydła rasy Highland. Gratulacje.” Konkurs nie jest jednak do końca zawinięty, jest więcej pretendentów.

Tutaj widzimy tylko parę braci wiszących na farmie, dostając trochę solidnego czasu łączenia w. Możesz myśleć, że jesteś fajnym facetem, który nosi okulary przeciwsłoneczne i czapkę z daszkiem, ale jesteś fajny tylko wtedy, gdy przytulasz cielaka z Highland Cattle.

Przytulanie dobrego przyjaciela.

Ten facet podtrzymuje swojego dobrego przyjaciela, aby można było zrobić im zdjęcie. To jest dość pływackie małe Highland cattle cielę, które ma ze sobą. Nic dziwnego, że wygląda tak dumnie!

“Witam, miło jest wszystkich poznać. Jestem małym cielakiem bydła rasy Highland, a to jest mój język. Mam nadzieję, że możemy zostać przyjaciółmi” Farma Happy hens and highlands hoduje trochę grzecznego i przyjaznego bydła.

Podobnie jak ludzkie niemowlęta, cielęta bydła Highland są często karmione przez butelki. Ten gość po prostu nie może się nasycić. Po tym posiłku, prawdopodobnie zasłużyły sobie na dużą drzemkę.

Skok w przyszłość.

Wiesz, że się spieszysz, kiedy idziesz do przodu, ale ani jedno z twoich czterech kopyt nie dotyka ziemi. Nie jesteśmy pewni, dokąd ten maluch skacze, ale gdziekolwiek to jest, bardzo się spieszy, aby tam dotrzeć.

“Mam wysoką pozycję! Jestem panem i władcą tej ziemi!” To małe cielę bydła Highland wydaje się właśnie wygrywać grę w “King of the Mountain”

To ciekawe, jak wiele zwierząt to robi. Częstym znakiem sympatii w przyrodzie jest pocieranie głową o twarz kogoś. Może to stworzyć pewne niezręczne interakcje między ludźmi, ale zwierzęta wydają się naprawdę kochać to.

Zawinięte w kupkę siana.

Czy to zdjęcie nie chce cię skłonić do wielkiej drzemki w kupie siana? Gdybyś to zrobił, prawdopodobnie byłoby to naprawdę drapiące i niewygodne. To cielę sprawia, że to działa dla nich, jednak.

Jesteśmy najmniejszymi cielakami.

Te dwa cielęta wyglądają jakby były mniej więcej tak młode jak tylko cielęta mogą być. Co za ciekawy czas dla nich. Wszystko co wiedzą o świecie to to, że są małe, trawa służy do jedzenia, a odpoczynek jest przyjemny.

Młodzi ludzie i cielęta patrzą na świat świeżymi oczami. Nie chcą świata wypełnionego wojną i zamieszaniem. Czy nie możemy wszyscy zwrócić się ku miłości i pokojowi jak to małe hipisowskie cielę Highland?

Kiedy jesteś młody, wszystko polega na nauce, jak robić różne rzeczy. To małe cielę uczy się jak szybko biegać. Bydło Highland jest czasami polowane przez wilki i kojoty, więc jest to dobra umiejętność, którą należy rozwijać.

Poznajcie Jamesa. James jest cielakiem rasy Highland cattle, który potrzebował trochę dodatkowej czułej opieki. Przez kilka nocy przebywał w domu w Happy Hens and Highlands Farm, podczas gdy uczył się pić z butelki. Dojdziesz do tego, mały człowieku!

Nowonarodzone cielę bydła rasy Highland.

To małe nowo narodzone cielę bydła Highland jest w pierwszym dniu swojego istnienia. Jak na razie jedyne, czego się domyśliły, to że czują się mokre, ale jest dużo większe zwierzę, które wydaje się je lizać do czysta.

Pewnego dnia moja głowa też będzie taka duża.

Podczas gdy cielę bydła Highland przedstawione w tym artykule jest małe, ich dorosłe odpowiedniki są znacznie większe. To małe cielę prawdopodobnie zastanawia się, czy jego głowa kiedykolwiek urośnie tak duża.

Kto pierwszy mrugnie, ten przegrywa.

Oto dość intensywnie wyglądające cielęta. Wyglądają tak, jakby angażowały się w zaciętą walkę w konkursie gapienia się, której naprawdę nie chcą przegrać.

Chodźmy na spacer do lasu.

Kiedy cielęta rasy Highland cattle nie jedzą trawy, lubią chodzić na spacery po lesie. Cóż za mała przygoda wydaje się przeżywać tych dwoje!

Może nadszedł czas na strzyżenie.

Tym, co odróżnia bydło Highland od typowego bydła, jest jego kudłata sierść. To bydło wygląda jak wielu z nas, gdy po raz pierwszy wyszliśmy z zamknięcia.

Mały dostaje dużego buziaka.

Oczy tego małego cielęcia wydają się wybrzuszać z głowy, ponieważ otrzymują smooch przez krewnego. Te dwa cielaki mają na imię Ginger i Ady.

Twarz przeznaczona na Instagram.

To jest jedno fotogeniczne cielę! Ten złotobrązowy płaszcz i uroczy zestaw oczu. Ten maluch może w mgnieniu oka stać się influencerem mediów społecznościowych.

Istnieją tylko dwie grupy ludzi, którzy powiedzą ci, kiedy źle pachniesz: naprawdę bliscy przyjaciele lub ludzie, którzy nie lubią cię w ogóle. Te dwa cielęta są bardzo dobrymi przyjaciółmi i podoba im się, jak każde z nich pachnie.

Wyobraź sobie taką sytuację. Po prostu zajmowałeś się swoimi sprawami, żyjąc wewnątrz łona krowy, a potem dzieje się całe to zamieszanie, są wszystkie te głośne dźwięki i jasne światła i ludzie dookoła. Tak wygląda pierwszy dzień życia każdego cielaka.

Cały Ja kocha wszystkich was!

Dzieci i zwierzęta mogą często mieć najbardziej zdrowe relacje, które można znaleźć wszędzie. Szczęśliwe dzieci i szczęśliwe zwierzęta są w zasadzie najważniejszymi rzeczami, które produkuje planeta.

Proszę zdjąć filtry z aparatu.

To małe cielę nie wie, że osoba robiąca zdjęcie używa filtra, który umieszcza małe serduszka wokół jego głowy. Czy naprawdę potrzebujemy filtrów, aby cielęta bydła Highland wyglądały słodko? Tak, tak, potrzebujemy.

Dawanie cielakowi wielkiego buziaka.

Niektórzy z Was uznają to zdjęcie za niesamowicie urocze. Inni uznają je za nieco obrzydliwe. My Google przeszukał przykłady chorób od bydła do człowieka i nie znalazł nic, jednak, więc uważamy, że to zdjęcie jest po prostu uroczy. Tylko nie całuj żadnych gołębi ani szczurów.

Mówiłem, żeby zrobić normalną twarz do zdjęcia!

To cielę rasy Highland cattle demonstruje, jak nie należy pozować do oficjalnego zdjęcia. Po tych wszystkich pieniędzy, które ich rodzice wydali na to, aby były wypielęgnowane, i tak właśnie będą wyglądać na swoim zdjęciu klasowym.

Pozostawione same sobie, by poznać świat.

Kiedy jest się samemu i siedzi się na polu, wystarczy pomyśleć. Pomyśleć o tym, jak dobrze smakowała dziś ta trawa albo jak orzeźwiające było picie z tej butelki. Ponadto jest to świetne miejsce na siusiu.

Dając mrugnięcie do kamery.

Czy cielak na tym zdjęciu nie wygląda jak jedna postać w mokumentalnym show (tj. The Office), która jest świadoma istnienia ekipy filmowej? Patrzy w kamerę, jakby chciał powiedzieć: “Czy widzisz, co muszę tu znosić?”

Kto postawił między nami te płoty?

Czasami ogrodzone zwierzęta mogą sprawiać wrażenie, że znajdują się w więzieniu. Te bydło ma jednak dużo miejsca do poruszania się i ma kochających opiekunów, którzy się nimi opiekują.

Mimo różnicy w wielkości, ta dwójka wygląda jak para dobrych przyjaciół. Jeden wykorzystuje swój rozmiar i siłę, podczas gdy drugi używa swojego intelektu i sprytu ulicznego. Razem nie ma rzeczy, której nie mogliby osiągnąć.

Nawet gdy cielęta zaczynają być nieco starsze, nadal potrzebują trochę miłości od mamy. Często potrzebują też prania.

Gospodarstwa, które hodują cielęta rasy Highland cattle wydają się mieć dużo natury dla nich do spacerowania. Ten maluch zaczyna się starzeć, ale nadal uwielbia buszować wśród kwiatów.

Bydło kwiatowe i ludzie.

Czy to zdjęcie nie sprawia, że chciałbyś pobiegać po polu kwiatów z jakimś bydłem? Być może, jeśli odwiedzisz Ranczo Ratia, pozwolą ci zrobić dokładnie to.

Kiedy cielęta stają się nieco starsze, uczą się rozdawać czułości, tak jak otrzymały je od innych. Oto mały chłopiec, który chce dać buziaka temu wielkiemu, twardemu bykowi.

To małe cielę przygotowuje się do swojej pierwszej zimy. Ich kudłaty płaszcz zapewnia pewną ochronę przed zimnem, a kopyta pozwalają im na zabawę w śniegu.

Tyle miłości do bydła Highland!

Naszym zdaniem to zdjęcie doskonale podsumowuje relacje między ludźmi a cielętami bydła Highland. Zarówno małe cielę, jak i mała dziewczynka wydają się szczęśliwe i zadowolone z przebywania w swoim towarzystwie.

Prosimy o podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Bydło Highland to jedne z najciekawiej wyglądających stworzeń na świecie. Wyglądają bardzo podobnie do normalnego bydła, ale z dużo ładniejszą sierścią.

Pochodzą ze Szkocji, ale zostały sprowadzone do wielu miejsc na całym świecie.

Dlaczego? Cóż, poza ich licznymi korzyściami dla życia na farmie, mamy przeczucie, że może to być po prostu dlatego, że są takie urocze, kiedy są młode, jak zaraz zobaczysz.

Te zdjęcia cieląt bydła górskiego absolutnie roztopią twoje serce.