Szop pracz cieszy się, gdy widzi sypiący śnieg i próbuje go złapać swoimi “małymi łapkami” –

Szop pracz cieszy się, gdy widzi sypiący śnieg i próbuje go złapać swoimi “małymi łapkami” –

Zwierzęta są w stanie podziwiać każde zjawisko przyrody. Można to wyjaśnić, oglądając filmik zrobiony przez kamerę bezpieczeństwa, gdy właściciela nie było w domu. Obrazy te szybko stały się popularne.

Działania szopa pracza, który próbuje złapać śnieg, pozostawiają zabawne uczucie u obserwatora. Ten ssak jest bohaterem filmiku, w którym pokazuje swoją czułą stronę, gdy temperatura spada.

Chociaż nie było go w domu, dzięki systemowi bezpieczeństwa, który łączy kamerę z telefonem komórkowym, mógł obserwować, jak szop próbuje zebrać płatki śniegu swoimi “małymi łapkami”. “Zaczął (wykonywać ruchy w kierunku) nieba” timothy powiedział jednemu z mediów.

“Kiedy zdałem sobie sprawę, że faktycznie gonię płatki śniegu, moją główną myślą było to, że zdecydowanie muszę zapisać ten film, ponieważ wiedziałem, że inni ludzie z przyjemnością go obejrzą. To zdecydowanie nie jest coś, co widzisz na co dzień”powiedziała.

“W mieście łatwo jest przyzwyczaić się do zwierząt”mówi Timothy, który miał do opowiedzenia kilka historii o tych ssakach. Bez wątpienia szop pracz poprzedzony jest wątpliwą reputacją zabarwioną jego wyglądem.

“Fajnie jest uchwycić taki moment i przypomnieć nam, że nawet (dzikie) zwierzęta mogą mieć trochę zabawy i pokazać trochę osobowości” zakończyła zaskoczona kobieta. Należy zauważyć, że wirusizacja wideo nie trwała długo.