Szczenię wychodzi co wieczór, aby towarzyszyć swojemu człowiekowi do pracy w taksówce –

Szczenię wychodzi co wieczór, aby towarzyszyć swojemu człowiekowi do pracy w taksówce –

Gdy chodzi o świadczenie usług publicznych, ludzie mają tendencję do bycia wybiórczymi. Taksówkarze, którzy w pewnym momencie zdobyli reputację skuteczności, nie uciekają od tej rzeczywistości. To właśnie tę cechę dostrzegł pewien mężczyzna, gdy wsiadł do bardzo wyjątkowego samochodu w Paragwaju.

Gdy Claudio Gabriel Oliveira wsiadł do taksówki, zauważył małego psa pełniącego rolę drugiego pilota i bardzo przyzwyczajonego do zawodu swojego właściciela.“Najpiękniejszy taksówkarz nocy, ten wierny przyjaciel zwany Księżniczką towarzyszy swojemu właścicielowi od około 3 lat każdej nocy roboczej podczas jego podróży”wspominał zaskoczony klient.

Relacja między zwierzakiem a jego właścicielem może generować wiele emocji. Bardzo motywujący jest widok człowieka w środku samochodu pod kolanami psa wystawiającego głowę przez okno symulującego uśmiech.

Pomimo koncepcji niektórych organizacji przeciwko zwierzętom w miejscach pracy, ten środek transportu zyskał wiele pozytywnych komentarzy w mediach społecznościowych.

Princess najwyraźniej bardzo lubi towarzystwo ludzi. Nie szczeka, nie stresuje się i w żadnym momencie nie waha się okazać swojej miłości do właściciela. Kierowca jest bardzo świadomy potrzeb psiny, w tym jej potrzeb fizjologicznych.

Przy niektórych okazjach zatrzymuje się, aby pies mógł rozprostować nogi i załatwić swoje sprawy. To właśnie decyduje o wartości przyjaźni między dwoma przewoźnikami. Należy zaznaczyć, że taka sytuacja trwa od 2017 roku.

To właśnie fascynacja tego człowieka, który zamieścił te zdjęcia na Facebooku sprawiła, że wielu dowiedziało się o tego typu usłudze. Futrzak jest szlachetny i przyjazny i zdobywa dużą sławę wśród miłośników zwierząt.