Szczenię rodzi kilka minut po uratowaniu –

Szczenię rodzi kilka minut po uratowaniu –

W Savannah, miejska hodowla stanęła przed wyborem: albo uśpić szczeniaka, albo dać jej więcej czasu, dopóki nie będzie można jej adoptować. Ponieważ decyzja miała wiele kwestii do rozważenia, jeden z pracowników ośrodka wezwał Rebeccę Lynch do interwencji.

Powód tego wezwania, wynikało z faktu, że prezes Poodle and Pooch Rescue w Orlando charakteryzuje się niezrównaną miłością do psów. Do tego stopnia, że kobieta była z mężem poza domem, a mimo to zdecydowała się na przyjęcie prośby.

“Wiem, że Georgia ma wiele wiejskich bud z wieloma przypadkami i wiedziałem, że chcę uratować psa najbardziej potrzebującego ze schroniska, zanim wrócę do domu. Miałem miejsce w swoim samochodzie i chciałem pomóc” rebbeca dodała dla mediów cyfrowych The Dodo.

Lizzy to imię małego psa uratowanego od nieszczęśliwego końca, który miał przynieść niespodziankę. Ponieważ Rebeka zobaczyła, że ma dyskomfort w jednej z łap, postanowiła usiąść z nią na tylnym siedzeniu pojazdu, aby mogła być świadkiem czegoś wspaniałego. “Wiedziałem, że jest zdenerwowana i chciałem ją pocieszyć w podróży” wspomniał Lynch ignorował to, co naprawdę się działo.

Po kilku minutach podróży Lizzy zaczęła rodzić. “Kiedy już poczuła się bezpiecznie i komfortowo, zdecydowała, że nadszedł czas. Zaczęła dyszeć i stała się niespokojna” wspomina kobieta w wywiadzie z The Dodo. Szczeniak rozpoczął swoje dzieło rodzenia.

Szczeniak miał ogromne szczęście, że trafił do właściwej osoby.

“Lizzy jest lalką. Pobłogosław jej serce, ze wszystkim, co przeszła w swoim życiu, jest tak kochająca i ufna.”dziś mówi opiekunka sześciu szczeniaków, które miał kania.

Na szczęście po przyjściu na świat wszystkie szczeniaki zostały zaadoptowane przez ludzi, którzy z pełnym zaangażowaniem zaopiekowali się nimi i dali im całą miłość, na jaką zasługują.

Lizzy znalazła też dom, w którym będzie mogła spokojnie żyć do końca życia, nie martwiąc się o jedzenie czy miejsce do spędzania zimnych dni.