Szczenię czeka w słońcu na rodzinę, która zostawiła ją na śmierć, aby po nią wrócić –

Szczenię czeka w słońcu na rodzinę, która zostawiła ją na śmierć, aby po nią wrócić –

Piękny mały pies o imieniu Estrellita został pozostawiony na pastwę losu na środku ulicy przez nieczułych właścicieli. W jej głowie była myśl, że po nią wrócą. Przez trzy dni czekała więc w tym samym miejscu.

Kiedy organizacja “ Huellita con Causa“wzięła sprawę na własną odpowiedzialność, zrozumiała, że jednym z powodów, dla których została pozostawiona w tym miejscu, był nikt inny jak egoizm, który zaszczepia to nowoczesne społeczeństwo. Dla ratowników Estrellita została pozostawiona swojemu losowi przez ludzi, którzy nie mają uczuć.

Huellita con Causa IAP
Huellita con Causa IAP

“Ze swoim żółtym napierśnikiem, który zdarł i z (lękiem) przemierzał aleje, szukając wyjaśnienia, podążając za tropem, zapachem tego, który kiedyś dał mu ochronę”napisali ratownicy w poście na mediach społecznościowych.

Huellita con Causa IAP

Tego typu historii nie powinno się oglądać we współczesnym społeczeństwie. Jest to jednak rzeczywistość, która w niektórych kulturach zdarza się bardzo często.

Huellita con Causa IAP

Po opiece i badaniu przez weterynarzy stwierdzono, że ma pewne problemy zdrowotne, które mogą skrócić jej życie, ale nadal miałaby wystarczająco dużo czasu, aby podzielić się z rodziną, która naprawdę ją kocha.

Szybkie działanie jej ratowników pozwoliło Estrellicie mieć nadzieję na życie, obecnie pies jest w procesie rekonwalescencji, który ma się zakończyć sukcesem. Gdy to się stanie, będzie mogła zostać oddana do adopcji, mając nadzieję, że jej następna rodzina obdarzy ją taką samą lojalnością, jaką jest gotowa zaoferować.

Huellita con Causa IAP

Wspomniana organizacja skupia się na znalezieniu domów dla wszystkich zwierząt, które są w stanie Estrellita. Ich praca odbywa się w Culiacán w Meksyku, bez innego interesu niż pomoc tym zwierzętom, które naprawdę tego potrzebują.

Huellita con Causa IAP

Jej lojalność wobec rodziny doprowadziła ją do tego, że czekała na nich pod intensywnym słońcem i na zewnątrz. Wszyscy mamy nadzieję, że te dni się nie powtórzą i że ten psiak znajdzie rodzinę, która ją doceni.