Szczeniak zostaje uratowany przez pracowników stacji benzynowej i zostaje pracownikiem roku –

Szczeniak zostaje uratowany przez pracowników stacji benzynowej i zostaje pracownikiem roku –

Matute to pies z negatywnymi doświadczeniami z przeszłości. Jego rutyny były związane z jedzeniem ulicznym i spaniem na środku drogi. Pewnego dnia został znaleziony przez dziecko w lokalizacji Campinas, São Paulo, Brazylia, pies został potrącony przez samochód.

Wydarzenia miały miejsce w marcu 2022 roku i od tego czasu otrzymał całe wsparcie od społeczności, głównie od pracowników stacji paliw. Od tego czasu pozostał pracownikiem stacji benzynowej.

matueofrentista

Matute bardzo dobrze rozwinął się na swojej drodze do zdrowia. W ramach kampanii reklamowej został wyposażony w mundur stacji benzynowej, będąc pierwszym ubraniem, które miałby. Trzeba powiedzieć, że kania jest bardzo szczęśliwa na portalach społecznościowych.

matueofrentista

Uratowany pies ma swoje własne portale społecznościowe. Logicznie rzecz biorąc pracownicy stacji benzynowej przygotują całą zawartość dla Dibble’a.

matueofrentista

“Wiele osób, kiedy patrzy na niego, może się trochę przestraszyć z jego (znaków na twarzy), ale nie martw się, ponieważ mimo że nie rośnie już futro, dziś nie czuje się d0l0r na miejscu.”wspomina jeden z pracowników na profilu Matute na Instagramie, odnosząc się do znaków, które ma na ciele z powodu swojego dawnego życia na ulicach.

matueofrentista

Tamtejsi pracownicy również gratulują i dziękują chłopcu, który go do nich przyprowadził.” Gdyby nie on, który niósł Matute’a, to prawdopodobnie (straciłby życie) na chodniku”.

matueofrentista

Wszyscy zasługujemy na drugą szansę i Matute ją dostał.